St 17.5.17 19:00 P2 Po Útlumu 06 Viktoria Bítovská VET A   (VL3C)
St 17.5.17 20:15 P2 Internazionale AC Lucián FC A   (HL2B)
Út 6.6.17 19:00 P2 Bedna 98 FC Deko   (HL2A)
Út 6.6.17 20:15 P2 Víťazný február FK Serval KPKS   (HL5C)

19. 6. 17 18:15 DEKAN Socra SUP Vibromax 2012 9. 4:1 (1:0)
Utkání hrané v duchu fair play. Domácí byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli.
František Hubr – Jan Adámek, Petr Bačovský, Pavel Buchta, Jan Čemus, Marek Čermák, Jiří Drahokoupil, Ivo Hassmann, Václav Kaiser, František Lokaj, Miroslav Rothe vs Zbyněk Musil – Petr Burian, Vladimír Freml, Petr Koutník, Jiří Moravec, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Jiří Zetek
10. Václav Kaiser
48., 55., 59. Jan Adámek
40. Petr Koutník
5. 6. 17 18:00 HRAB2 Vibromax 2012 Suprtechno 8. 1:1 (0:0)
Poklidné superveteránské utkání. Domácí šťastně vyrovnali v poslední minutě. Vostatek
Vibromax 2012 Suprtechno
Zbyněk Musil – Petr Burian, Vladimír Freml, Petr Koutník, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Jiří Zetek vs Vlastimil Brož – Pavel Gerschon, Jaroslav Kotalík, Luboš Petr, Zdeněk Polanský, Zdeněk Rožánek, Miroslav Soucha, Pavel Vykoukal
59. Pavel Mráz 32. Zdeněk Polanský
30. 5. 17 19:30 MIKU4 Defect SUP Vibromax 2012 7. 15:1 (8:0)
Jednoznačná záležitost vynikajícího Defectu, který byl kombinačně a rychlostně vybavený. Věřím, že se Defect brzy objeví v nejvyšší superveteránské soutěži. Vibromax si dal aspoň čestný gól. Husák
Defect SUP Vibromax 2012
Jiří Janecký – Karel Hynek, Karel Kocian, Otakar Mestek, Martin Pleštil, Martin Průša, Jan Toman vs Lubomír Štorek – Petr Burian, Vladimír Freml, Petr Koutník, Pavel Mráz, Zbyněk Musil, Jiří Mužíček, Jiří Zetek
45. Petr Koutník
22. 5. 17 17:00 DEKAN Enzian Vibromax 2012 5. 5:2 (3:1)
Poklidné superveteránské utkání. Rozhodla lepší koncovka domácích. Procházka
Enzian Vibromax 2012
Pavel Komanec – Miloš Beňo, Miroslav Bílek, Petr Fohl, Lubor Hobza, Václav Matoušek, Alexandr Popescu, Michal Smrž, Vladimír Zeman vs Zbyněk Musil – Petr Burian, Jiří Moravec, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Jiří Zetek
7. Alexandr Popescu
25. Lubor Hobza
26. Vladimír Zeman
33., 59. Michal Smrž
28. Jiří Zetek
45. Jiří Moravec
15. 5. 17 19:00 MOTO3 Vibromax 2012 Super Naděje B 6. 2:1 (2:1)
Vyrovnané utkání. V prvním poločase měla Naděje více šancí, ale proměnila pouze jedinou. V závěru poločasu přišlo v krátkém sledu zaváhání obrany i brankáře Naděje. Vibromax otočil a poté si zkušeně vítězství pohlídal až do konce.
Vibromax 2012 Super Naděje B
Zbyněk Musil – Petr Burian, Vladimír Freml, Petr Koutník, Jiří Moravec, Pavel Mráz, Lubomír Štorek, Jiří Zetek vs Vojtěch Engelmann – Jan Dvořák, Miloslav Linek, Michal Pozníček, Petr Vaněček, Petr Zienert
26. Jiří Zetek
27. Jiří Moravec
17. Miloslav Linek
24. 4. 17 18:15 DEKAN Vibromax 2012 Houbaři 4. 2:2 (1:1)
Vyrovnané utkání dobré úrovně skončilo zaslouženou dělbou bodů.
Vibromax 2012 Houbaři
Zbyněk Musil – Petr Burian, Petr Koutník, Jiří Moravec, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Jiří Zetek vs Pavel Podskalský – Josef Čáslavský, Roman Hlinák, Jiří Kotjužanský, Vlastimil Krkoška, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Jiří Šíp, Antonín Štěpnička, Miroslav Stoklasa
29. Petr Koutník
41. Petr Burian
25. Miroslav Pětník
44. Roman Hlinák
10. 4. 17 20:00 BIHOR Berger club SUP Vibromax 2012 3. 3:0 (0:0)
Vyrovnané utkání rozhodli domácí během pěti minut druhého poločasu dvěma góly po chybách hostující obrany.
Berger club SUP Vibromax 2012
Pavel Gaper – Jiří Horák, Jan Jedlička, Pavel Kunst, Jiří Novák, Stanislav Sába, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský vs Zbyněk Musil – Petr Burian, Petr Koutník, Jiří Moravec, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek
39. Pavel Kunst
44., 52. Jan Jedlička
4. 4. 17 20:15 MOTO1 Vibromax 2012 Pražačka seniors B 2. 1:0 (1:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém byli šťastnější domácí hráči Vibromaxu. Dufek
Vibromax 2012 Pražačka seniors B
Zbyněk Musil – Petr Burian, Petr Koutník, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek vs Vladimír MádrMartin Frejlach, Tomáš Kras, Martin Líbal, Radek Líbal, Miroslav Průžek
26. Petr Koutník 29 Pavel Mráz
27. 3. 17 18:15 CESMI Bílý lev CF SUP Vibromax 2012 1. 4:2 (3:2)
Hrálo se velmi kvalitní dynamické utkání, ve kterém byli o něco lepším týmem domácí a vyhráli zaslouženě.
Bílý lev CF SUP Vibromax 2012
Tomáš Peterka – Miloslav Anděl, Petr Frýba, Milan Krejčí, Tomáš Majdl, Petr Šimsa, Petr Šulc, Martin Urbanec, Michal Vodička vs Zbyněk Musil – Petr Burian, Petr Koutník, Jiří Moravec, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Bronislav Süss, Jiří Zetek