Út 5.9.17 19:30 zzNOVOB Dynamit Vršovice Rudý teror   (HL8B)
Út 5.9.17 20:45 zzNOVOB Akta - rez UTS Vršovice   (HL2A)
Ne 15.10.17 13:45 P1 Laxní přístup Terron AC Bozi B   (HL8M)
Ne 15.10.17 15:00 P1 Černý pumy Gang of Jan Palach   (HL6K)
Út 21.11.17 19:00 P2 Kings of Kent Šrot FC VET   (VL1A)
Út 21.11.17 20:15 P2 4 TD Ala Bundy B Pražský axiom   (HL8E)

30. 11. 17 20:30 ARIT Berger club SUP VV Vokra SV 11. 1:5 (1:2)
Rozhodčí se nedostavil. V chladném počasí se hrál pohodový veteránský fotbal. Vokra využila více svých šancí a početnějšího kádru.
Berger club SUP VV Vokra SV
Stanislav Sába – Pavel Gaper, Pavel Kunst, Martin Melč, Radek Mrkvica, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský vs Tomáš Zunt – Tomáš Kouřil, Michael Procházka, Petr Řezáč, Michal Šotola, Pavel Viktoryn, Pavel Vrkoslav, Tomáš Zmatlík
29. Pavel Kunst 16. OG
17., 37. Michal Šotola
46., 54. Michael Procházka
15. 11. 17 20:00 BIHOR Starci na chmelu SUP A Berger club SUP 10. 2:1 (0:0)
Domácí měli více ze hry a zaslouženě v závěru utkání strhli vítězství na svoji stranu.
Starci na chmelu SUP A Berger club SUP
Petr Jambor – Ladislav Brázda, Stanislav Coňk, Petr Hochmann, Jan Kočí, Josef Slunéčko, Michael Štěpánek, Daniel Vott vs Petr Vaněk – Jan Jedlička, Pavel Kunst, Martin Melč, Radek Mrkvica, Miroslav Valenta, Roman Vild, František Zalužanský
53., 58. Daniel Vott 50. Pavel Kunst
8. 11. 17 18:45 BIHOR Berger club SUP Cormoran FC SUP 9. 2:9 (1:4)
Domácí hráli celé utkání oslabeni o jednoho hráče v poli, což se projevilo na výsledku utkání. Hosté toho využili a se svým soupeřem si doslova pohráli a jednoznačně zvítězili.
Berger club SUP Cormoran FC SUP
Petr Vaněk – Pavel Gaper, Jan Jedlička, Pavel Kunst, Roman Vild, František Zalužanský vs Jan Havránek – Jiří Jirsa, Vladislav Kašpar, Roman Lakota, Daniel Los, Petr Morávek, František Zapletal
16. František Zalužanský
32. Jan Jedlička
18., 21., 24., 49. Petr Morávek
29., 31., 43. Vladislav Kašpar
36. Jan Havránek
37. Jiří Jirsa
1. 11. 17 20:00 BIHOR Blesk VK SUP Berger club SUP 8. 7:2 (2:1)
Pouze první poločas dokázali hráči hostí držet krok se soupeřem. Druhá půle již byla v jasné režii týmu domácích. Proto je jejich vítězství vysoké a zasloužené. Jeník, Mlynařík
Blesk VK SUP Berger club SUP
Evžen Krajina – Daniel Dvořák, František Fencl, Ladislav Hubáček, Robert Souček, Pavel Soukup vs Pavel Gaper – Jan Jedlička, Pavel Kunst, Radek Mrkvica, Stanislav Sába, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský
11., 23. Ladislav Hubáček
44., 45., 55. Robert Souček
49. František Fencl
56. Daniel Dvořák
6. František Zalužanský
39. OG
25. 10. 17 20:45 LITVI Berger club SUP Domácí potřeby SUP 7. 2:5 (1:1)
Jednoznačné a zasloužené vítězství hostujícího týmu. Čapla, Semerád
Berger club SUP Domácí potřeby SUP
Pavel Gaper – Jiří Horák, Jan Jedlička, Pavel Kunst, Martin Melč, Radek Mrkvica, Stanislav Sába, Miroslav Valenta, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský vs Stanislav Kohoutek – Miroslav Kvasnička, Jan Louda, Michal Louda, Luboš Petrášek, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban, Václav Zahradník
26. Jiří Horák
54. František Zalužanský
16. Miroslav Kvasnička
33., 36., 60. Vlastimil Schwarz
49. Luboš Urban
18. 10. 17 20:15 P2 Benda All Stars FC Berger club SUP 6. 3:0 (1:0)
V prvním poločase domácí promarnili spoustu šancí. Pak se ale zaslouženě dostali do vedení. Ve druhé půli zvýšili a zaslouženě vyhráli. Janča
Benda All Stars FC Berger club SUP
Patrik Vágner – Jan Hanžl, Michael Jakubův, Michal Pína, Jiří Podhůrský, Leoš Sommer, Marek Stoupal, David Šulc, Martin Vodrážka, Petr Zadák, Karel Zmatlík vs Stanislav Sába – Jiří Horák, Pavel Kunst, Martin Melč, Miroslav Valenta, Petr Vaněk, Roman Vild
6. Jiří Podhůrský
42., 53. Marek Stoupal
11. 10. 17 20:00 BIHOR Berger club SUP Úderka Žižkov SUP 5. 2:5 (0:1)
Zvítězilo lepší mužstvo.
Berger club SUP Úderka Žižkov SUP
Petr Vaněk – Jiří Horák, Pavel Kunst, Martin Melč, Pavel Pepřica, Stanislav Sába, Miroslav Valenta, Roman Vild vs Michal Antonický – Pavel Fligl, Zdeněk Janků, Václav Jebousek, Luboš Kubelka, Pavel Řezáč, Luboš Rudiš, Josef Skopal, Jaromír Vydra
51., 57. Pavel Pepřica 29. Luboš Kubelka
48., 50., 54. Václav Jebousek
60. Jaromír Vydra
26. 9. 17 19:30 HANSP Tučňáci SUP B Berger club SUP 4. 3:6 (2:4)
Kvalitní fotbal s šancemi na obou stranách. I když se zprvu zdálo, že Berger club bude silnější, od druhé půle se jeho soupeř zmátořil, začal tlačit a proměňovat šance. Ovšem Berger své vedení udržel.
Tučňáci SUP B Berger club SUP
Miroslav Šoukal – Jiří Hroník, Petr Maňas, Jiří Šmejc, Petr Šuda, Roman Žítek vs Pavel Gaper – Jiří Horák, Jan Jedlička, Pavel Kunst, Martin Melč, Stanislav Sába, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský
22., 29. Jiří Šmejc
40. Roman Žítek
6., 15. Pavel Kunst
7., 39. Jan Jedlička
8. Martin Melč
32. Petr Vaněk
20. 9. 17 20:00 BIHOR Berger club SUP Torzo AFZ 3. 0:3 (0:0)
Výsledek zápasu odpovídá jeho průběhu. Domácí vytěžili z minima maximum, hosté se na více nezmohli.
Berger club SUP Torzo AFZ
Petr Vaněk – Jiří Horák, Jan Jedlička, Martin Melč, Stanislav Sába, Miroslav Valenta, Roman Vild vs Petr Lexa – Luděk Benda, Jiří Holba, Jiří Holík, Jiří Jindra, Jan Kára, Robert Samek, Martin Vobecký
35. OG
59. Martin Vobecký
60. Jiří Holík
13. 9. 17 18:45 BIHOR Sen ČM PG supervet Berger club SUP 2. 5:3 (3:0)
Rozhodčí se nedostavil. Odehráno v pohodě, Berger ke konci utkání zdramatizoval, Sen však zpečetil své vítězství v poslední minutě.
Sen ČM PG supervet Berger club SUP
Petr Fridrich – Miroslav Ackermann, František Hamouz, Zdeněk Kolář, Robert Netušil, Miroslav Šusta vs Pavel Gaper – Jiří Horák, Martin Melč, Stanislav Sába, Petr Vaněk, František Zalužanský
14. Miroslav Ackermann
17. Miroslav Šusta
25., 60. Zdeněk Kolář
38. Robert Netušil
34., 46. Petr Vaněk
51. František Zalužanský
6. 9. 17 18:45 BIHOR Berger club SUP Rokoska SUP 1. 6:0 (5:0)
Jednoznačný výsledek. Rokoska měla celý zápas o jednoho hráče méně a nemohla tak zvládnout utkání uběhat. Velmi slušně hraný zápas, pochvala.
Berger club SUP Rokoska SUP
Pavel Gaper – Jiří Horák, Jan Jedlička, Pavel Kunst, Martin Melč, Radek Mrkvica, Stanislav Sába, Petr Vaněk vs Jaroslav Marek – Sabid Halilovič, Miloš Niesner, Jiří Pařízek, Petr Vydra