Čt 28.9.17 19:30 HOSTI Torpedo Barrandov Mystique Dynamo CF   (HL2B)
Čt 28.9.17 20:45 HOSTI Cerveza 18.FC Sokol Barča Vysočany   (HL5E)
Út 17.10.17 18:00 HRAB3 Rošťáci Prosím, nesmějte se   (HL8F)
Út 17.10.17 19:15 HRAB3 Bakera VET Kliďas SFC   (VL2A)
Po 6.11.17 18:45 BIHOR Dynamit Vršovice Prague City FC   (HL8B)
Po 6.11.17 20:00 BIHOR G.I.C La Plate de Cünde Břewnow boys KMK   (HL2A)

30. 11. 17 20:30 MALES Torzo AFZ Blesk VK SUP 11. 7:3 (2:0)
Hosté nastoupili o jednoho hráče oslabeni, poté jim dorazil další hráč. Domácí však byli celé utkání lepším týmem a zaslouženě zvítězili.
Torzo AFZ Blesk VK SUP
Jiří Jindra – Luděk Benda, Jiří Holík, Jan Kára, Petr Lexa, Robert Samek, Martin Vobecký, Václav Ziegler vs Evžen Krajina – Daniel Dvořák, František Fencl, Jindřich Ludmila, Aleš Netolický, Robert Souček
57. Jindřich Ludmila
16. 11. 17 19:30 BECH Blesk VK SUP Sen ČM PG supervet 10. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
8. 11. 17 20:30 SCBEC Rokoska SUP Blesk VK SUP 9. 3:3 (1:3)
Velmi rychlé a vyrovnané utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů.
Rokoska SUP Blesk VK SUP
Jaroslav Marek – Sabid Halilovič, Lubomír Hluší, Václav Krása, Miloš Niesner, Jiří Pařízek, Ladislav Šrám, Petr Vydra vs Evžen Krajina – Daniel Dvořák, František Fencl, Ladislav Hubáček, Aleš Netolický, Robert Souček
25., 47., 51. Petr Vydra 3. Robert Souček
12., 29. František Fencl
1. 11. 17 20:00 BIHOR Blesk VK SUP Berger club SUP 8. 7:2 (2:1)
Pouze první poločas dokázali hráči hostí držet krok se soupeřem. Druhá půle již byla v jasné režii týmu domácích. Proto je jejich vítězství vysoké a zasloužené. Jeník, Mlynařík
Blesk VK SUP Berger club SUP
Evžen Krajina – Daniel Dvořák, František Fencl, Ladislav Hubáček, Robert Souček, Pavel Soukup vs Pavel Gaper – Jan Jedlička, Pavel Kunst, Radek Mrkvica, Stanislav Sába, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský
11., 23. Ladislav Hubáček
44., 45., 55. Robert Souček
49. František Fencl
56. Daniel Dvořák
6. František Zalužanský
39. OG
26. 10. 17 17:00 ZAK Starci na chmelu SUP A Blesk VK SUP 7. 10:3 (5:1)
Domácí si v první půli vypracovali náskok, který ve druhé půli ještě navýšili a zaslouženě vyhráli. Procházka
Starci na chmelu SUP A Blesk VK SUP
Jaroslav Kroh – Stanislav Coňk, Petr Hochmann, Petr Jambor, Jiří Polda, Jiří Povýšil, Josef Slunéčko, Daniel Vott vs Evžen Krajina – František Fencl, Jindřich Ludmila, Aleš Netolický, Robert Souček, Pavel Soukup
55. František Fencl
18. 10. 17 18:15 MIKU1 Blesk VK SUP Cormoran FC SUP 6. 3:4 (2:3)
Vyrovnané utkání, ve kterém nakonec byli o gól šťastnějším týmem hosté.
Blesk VK SUP Cormoran FC SUP
Ladislav Hubáček – Tomáš Andrle, Marcel Bumbalík, František Fencl, Jindřich Ludmila, Aleš Netolický, Robert Souček vs Jan Havránek – Vladislav Kašpar, Josef Kurka, Roman Lakota, Daniel Los, Petr Morávek, František Zapletal
19. Tomáš Andrle
27., 58. František Fencl
7., 25. Josef Kurka
13. Petr Morávek
57. Jan Havránek
12. 10. 17 18:15 zzNOVOB Blesk VK SUP VV Vokra SV 5. 1:4 (1:1)
Blesk po většinu zápasu tlačil svého soupeeře, nicméně produktivita vázla, zatímco Vokra měla smrtící brejky, které úspěšně zakončovala. Procházka T.
Blesk VK SUP VV Vokra SV
Evžen Krajina – Tomáš Andrle, Marcel Bumbalík, František Fencl, Ladislav Hubáček, Ivo Lehovec, Jindřich Ludmila vs Tomáš Zunt – Tomáš Kouřil, Tomáš Procházka, Petr Řezáč, Michal Šotola, Rostislav Vavruša , Pavel Viktoryn, Tomáš Zmatlík
2. František Fencl 1., 49. Petr Řezáč
40. Tomáš Zmatlík
50. Pavel Viktoryn
27. 9. 17 18:15 LITVI Domácí potřeby SUP Blesk VK SUP 4. 5:7 (3:1)
Jestli se dá napsat, že zázraky se dějí, tak tady k jednomu určitě došlo! Dokud se hráči Blesku mezi sebou hádali, šlo to z kopce. O přestávce si vše vyříkali a na hře to bylo znát. První poločas patřil Domácím potřebám, druhá půle byla od 40. minuty neuvěřitelným obratem ve prospěch Blesku. Za druhý poločas si Blesk zasloužil vyhrát. No a nakonec se tak i stalo. Janča
Domácí potřeby SUP Blesk VK SUP
Stanislav Kohoutek – Miroslav Kvasnička, Jan Louda, Michal Louda, Luboš Petrášek, Radek Šanda, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban, Václav Zahradník vs Evžen Krajina – Tomáš Andrle, Marcel Bumbalík, Ladislav Hubáček, Jindřich Ludmila, Robert Souček, Tomáš Tikal
2., 30. Miroslav Kvasnička
26., 32. Vlastimil Schwarz
57. Luboš Urban
58 Luboš Urban 4. Marcel Bumbalík
43., 60. Robert Souček
47., 50., 51., 60. Tomáš Andrle
20. 9. 17 20:15 P3 Blesk VK SUP Benda All Stars FC 3. 2:3 (2:1)
All stars po zásluze vyhráli. Čapla
Blesk VK SUP Benda All Stars FC
Evžen Krajina – Tomáš Andrle, Ladislav Hubáček, Ivo Lehovec, Jindřich Ludmila, Aleš Netolický, Robert Souček, Tomáš Tikal vs Patrik Vágner – Jan Hanžl, Michael Jakubův, Michal Pína, Jiří Podhůrský, Leoš Sommer, Martin Vodrážka, Petr Zadák, Karel Zmatlík
20. Jindřich Ludmila
21. Ivo Lehovec
15. Jiří Podhůrský
37. Martin Vodrážka
45. Karel Zmatlík
13. 9. 17 20:15 P2 Úderka Žižkov SUP Blesk VK SUP 2. 4:2 (1:0)
Úderka se protrápila k vítězství nad oslabeným soupeřem, kterému jeden z hráčů nedorazil a tak hráli 4+1. Hošek
Úderka Žižkov SUP Blesk VK SUP
Michal Antonický – Pavel Fligl, Zdeněk Janků, Václav Jebousek, Oldřich Macák, Luboš Rudiš, Josef Skopal, Jaromír Vydra vs Evžen Krajina – Tomáš Andrle, Marcel Bumbalík, František Fencl, Ladislav Hubáček, Jindřich Ludmila
28. Zdeněk Janků
42. Jaromír Vydra
50., 52. Václav Jebousek
35. František Fencl
43. Tomáš Andrle
7. 9. 17 19:30 MIKU3 Blesk VK SUP Tučňáci SUP B 1. 1:1 (0:0)
Hezké a vyrovnané utkání, oba týmy si vytvářely mnoho šancí, ale ujala se jen jedna střela na každé straně.
Blesk VK SUP Tučňáci SUP B
Evžen Krajina – Tomáš Andrle, Daniel Dvořák, František Fencl, Jindřich Ludmila, Pavel Soukup vs Miroslav Šoukal – Jiří Hroník, Stanislav Lehocký, Petr Maňas, Jiří Šmejc, Petr Šuda