10. Kikina bar 1.FC VET 11 5 0 6 27:32 8

Po 20.3.17 19:00 P1 Berlusconi SV Válcovny plechu MS FC   (HL7A)
Po 20.3.17 20:15 P1 Santa Dominica Úterní hosté Ski FC A   (HL1A)
Čt 22.6.17 18:00 MALES Prosím, nesmějte se Žabí hlen   (HL8G)
Čt 22.6.17 19:15 MALES Omlékované Sojky Zde je místo ...   (HL7H)
Čt 22.6.17 20:30 MALES Los Muchachos A - klub 90   (HL7G)

19. 6. 17 18:15 LITVI Pavana AK VET Kikina bar 1.FC VET 11. 6:0 k.
5. 6. 17 20:45 MIKU4 Kikina bar 1.FC VET Miminka AC VET 10. 2:3 (1:2)
Vyrovnané utkání od začátku do konce. Šťastnější Miminka berou body. Libor Viták, Jan Spěvák
Kikina bar 1.FC VET Miminka AC VET
Pavel Klein – František Chval, Tomáš Jílek, Martin Mlýnek, Michal Ondrášek, Jindřich Rys, Jan Šantroch, Jiří Táčner vs Antonín Buriánek – Milan Bartoň, Miroslav Bartoš, Jan Blažíček, Stanislav Hezina, Martin Lněnička, Pavel Poustecký
18. Michal Ondrášek
41. Tomáš Jílek
5. Jan Blažíček
10. Miroslav Bartoš
56. Stanislav Hezina
29. 5. 17 17:45 ZABEH Kikina bar 1.FC VET Vyprahlo FC VET 9. 0:4 (0:2)
Hosté vletěli na domácí hned v první minutě a vedli 2:0. Hostující gólman doslova čaroval. Martin Wagner, Dominik Sagan
Kikina bar 1.FC VET Vyprahlo FC VET
Pavel Klein – Tomáš Jílek, Martin Mlýnek, Jindřich Rys, Jan Šantroch, Pavel Sedlák vs Jiří Halík – Jaroslav Cígler, Radek Horáček, Miloslav Jírovec, Daniel Joska, Václav Leitermann, Antonín Lustik, Pavel Majer, Jaroslav Pešek, Bohumil Wasserbauer
1., 59. Daniel Joska
1. Jiří Halík
35. Jaroslav Cígler
22. 5. 17 18:15 MIKU1 Eukaryota 2.LKW VET Kikina bar 1.FC VET 8. 4:3 (1:3)
Vyrovnané utkání, ve kterém domácí rozhodli o svém vítězství v samém závěru.
Eukaryota 2.LKW VET Kikina bar 1.FC VET
Milan Pick – Tomáš Eberle, Miroslav Jančok, Ondřej Mach, Michal Pešek, Vítězslav Pokluda, Filip Vodička, Martin Vrbovský vs Pavel Klein – František Chval, Pavel Horký, Tomáš Jílek, Jindřich Rys, Jan Šantroch, Jiří Táčner
6. Miroslav Jančok
35. Tomáš Eberle
42. Filip Vodička
59. Ondřej Mach
17., 25. Jiří Táčner
18. Pavel Horký
15. 5. 17 19:15 HRAB3 Kikina bar 1.FC VET Dřevosprint SC 7. 4:2 (3:0)
Hosté odehráli skoro celý poločas v oslabení, což rozhodlo o výsledku utkání. Ve druhé půli už se jim utkání nepodařilo zvrátit.
Kikina bar 1.FC VET Dřevosprint SC
Petr Hádek – František Chval, Pavel Horký, Michal Ondrášek, Jindřich Rys, Jan Šantroch, Pavel Sedlák, Petr Sedlák vs Čestmír Novotný – Pavel Bokůvka, Stanislav Lavers, Jindřich Marhoul, Pavol Matejčík, Luboš Souček
10., 12., 42. Pavel Horký
22. Jindřich Rys
35. Jindřich Marhoul
58. Pavol Matejčík
9. 5. 17 18:15 PRKOP Double United Kikina bar 1.FC VET 6. 2:4 (0:2)
Hosté si v první půli vypracovali dvoubrankový náskok, který ve druhé půli v pohodě hlídali a zaslouženě zvítězili. Domácí v závěru alespoň zkorigovali výsledek.
Double United Kikina bar 1.FC VET
Miroslav Procházka – Jiří Abdúl, Jiří Feitl, Tomáš Hajný, Jan Houska, Zdeněk Kovář, Karel Nepraš, Jiří Prais, Marek Svoboda vs Pavel Klein – Petr Hádek, Pavel Horký, Tomáš Jílek, Martin Mlýnek, Michal Ondrášek, Jan Šantroch, Pavel Sedlák, Jiří Táčner
52., 59. Karel Nepraš 58 Tomáš Hajný 9., 23. Jiří Táčner
45. Pavel Horký
56. Petr Hádek
24. 4. 17 20:15 DABLI Kikina bar 1.FC VET Blue devils VET 5. 3:5 (1:3)
Útočné utkání rozhodl hattrick hostujícího Charváta. Vukovič
Kikina bar 1.FC VET Blue devils VET
Petr Hádek – František Chval, Pavel Horký, Michal Ondrášek, Jindřich Rys, Jan Šantroch, Pavel Sedlák, Petr Sedlák vs Roman Libich – Miroslav Charvát, Jaroslav Hejný, Jaroslav Lehovec, Jaroslav Němeček, Miloslav Nergl, Petr Shíbal, Václav Stuchl, Aleš Vrana
23. Pavel Horký
42., 59. Pavel Sedlák
12., 18., 19. Miroslav Charvát
44. Jaroslav Němeček
51. Petr Shíbal
11. 4. 17 19:30 MIKU4 Touš KK Kikina bar 1.FC VET 4. 2:5 (1:1)
Hosté byli jasně lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Jakub Halamka, Martin Prachař
Touš KK Kikina bar 1.FC VET
Radek Juriš – Jan Budský, Miroslav Chrástek, Petr Mára, Miroslav Pazderka, Martin Stašek, Marek Valter vs Pavel Klein – František Chval, Pavel Horký, Michal Ondrášek, Jindřich Rys, Jan Šantroch, Pavel Sedlák, Petr Sedlák
8. Marek Valter
55. Miroslav Pazderka
12., 31. Petr Sedlák
34., 46. Pavel Horký
38. OG
3. 4. 17 19:00 MOTO2 Kikina bar 1.FC VET Věčná žízeň FC VET 3. 0:2 (0:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém rozhodla produktivita hostujícího týmu. Domácí v koncovce totálně vyhořeli.
Kikina bar 1.FC VET Věčná žízeň FC VET
Pavel Klein – František Chval, Pavel Horký, Tomáš Jílek, Martin Mlýnek, Jindřich Rys, Jan Šantroch, Pavel Sedlák, Petr Sedlák vs Zdeněk Vajdl – Roman Čečák, Martin Čipera, Miloš Jirák, Tomáš Kirbl, Václav Kozmík, Miroslav Kratochvíl, Zdeněk Mikuš
23., 28. Miroslav Kratochvíl
27. 3. 17 20:45 MIKU3 Rokoska VET A Kikina bar 1.FC VET 2. 2:3 (0:2)
Hosté byli fotbalovější a líbivou kombinací si vypracovali náskok tří branek. Ke konci zápasu zvolnili, domácí snížili, ale vyrovnat už nestihli. Olmr
Rokoska VET A Kikina bar 1.FC VET
Petr Louša – Petr Bráza, Zdeněk Genčev, Roman Havel, Marek Hybeš, Ladislav Mach, Miloš Niesner, Rostislav Pulkrab, Pavel Šnor, Petr Sysel, Petr Vydra vs Petr Hádek – František Chval, Pavel Horký, Tomáš Jílek, Michal Ondrášek, Jindřich Rys, Pavel Sedlák, Petr Sedlák
48. Pavel Šnor
57. Rostislav Pulkrab
6. Tomáš Jílek
12. Michal Ondrášek
47. Petr Sedlák
21. 3. 17 20:45 MIKU4 Kikina bar 1.FC VET PFC Kodymka 1. 3:0 (0:0)
Většina hry na půlce hostů, domácí aktivnější, větší tah na branku, zapojeno více hráčů do útoku.