10. Kikina bar 1.FC VET 11 5 0 6 27:32 8

Po 17.4.17 17:30 BECH Světlušky Sananim FC A   (HL5H)
Po 17.4.17 18:45 BECH Sen Černý Most II PG Kluci z Vršovic   (HL5H)
Po 17.4.17 20:00 BECH Bum bar VET Běchovice VET   (VL3D)
Po 1.5.17 18:15 BECH Gambrinus VH VET Klokan club Perón V   (VL1A)
Po 1.5.17 19:30 BECH VSK MFF UK Praha VET A Premiéra TV - Nowatron   (VL2A)
Po 1.5.17 20:45 BECH Admira 97 Jedna noha netleská   (HL7B)

19. 6. 17 18:15 MIKU2 PFC Kodymka Eukaryota 2.LKW VET 11. 2:4 (2:1)
Utkání dvou rozdílných poločasů. V první půli byli lepší domácí, ale druhou polovinu zápasu hosté zaslouženě vyhráli.
PFC Kodymka Eukaryota 2.LKW VET
David Kupr – Michal Čermák, Petr Coka, Jan Doležal, Richard Kejval, David Krejčí, Milan Lžičař, Jiří Škarvada, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma vs Tomáš Eberle – Miroslav Jančok, Michal Kupsa, Lukáš Mařík, František Palcr, Michal Pešek, Vítězslav Pokluda, Filip Vodička, Martin Vrbovský
16. Petr Coka
20. Lukáš Tůma
30., 41., 42. Lukáš Mařík
39. Vítězslav Pokluda
5. 6. 17 20:15 MOTO2 Dřevosprint SC PFC Kodymka 10. 8:0 (5:0)
Kodymka neměla proti běhavému soupeři šanci.
Dřevosprint SC PFC Kodymka
Čestmír Novotný – Pavel Bokůvka, Stanislav Lavers, Jindřich Marhoul, Pavol Matejčík, Luboš Souček, Jaromír Tomaides vs Petr VaněkMichal Čermák, Petr Coka, Richard Kejval, David Krejčí, Milan Lžičař, Jiří Škarvada, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma
4., 5., 14. Pavel Bokůvka
19., 56. Jindřich Marhoul
20., 60. Luboš Souček
34. Jaromír Tomaides
30. 5. 17 19:15 HRAB3 PFC Kodymka Double United 9. 2:1 (0:0)
Vyrovnané a velmi bojovné utkání, ve kterém vyhráli šťastnější domácí.
PFC Kodymka Double United
Petr Vaněk – Michal Čermák, Petr Coka, Jan Doležal, Richard Kejval, David Krejčí, David Kupr, Milan Lžičař, Jiří Škarvada, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma vs Miroslav Procházka – Jiří Abdúl, Ladislav Daniš, Jiří Feitl, Zdeněk Kovář, Karel Nepraš, Jiří Prais, Marek Svoboda
41., 48. Jiří Škarvada 32. Jiří Feitl
22. 5. 17 20:15 DABLI Blue devils VET PFC Kodymka 8. 0:6 (0:4)
Od začátku jednoznačné utkání. Hosté rozhodli během první půle, ve druhé měli šanci i domácí, ale hosté si již své vítězství pohlídali. Janča
Blue devils VET PFC Kodymka
Roman Libich – Miroslav Charvát, Jaroslav Hejný, Jaroslav Lehovec, Jiří Malát, Michal Mošnička, Jaroslav Němeček, Petr Shíbal vs Petr Vaněk – Michal Čermák, Petr Coka, Jan Doležal, Richard Kejval, David Krejčí, David Kupr, Milan Lžičař, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma
7., 15., 29. Lukáš Tůma
8., 60. Richard Kejval
39. Jaroslav Švestka
16. 5. 17 18:15 MIKU2 PFC Kodymka Touš KK 7. 8:1 (4:1)
Domácí porazili hosty díky jasné početní převaze. Petr Nemynář, Lukáš Poláček
PFC Kodymka Touš KK
Petr Vaněk – Michal Čermák, Petr Coka, Jan Doležal, Richard Kejval, David Krejčí, David Kupr, Milan Lžičař, Jiří Škarvada, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma vs Jan BudskýMiroslav Chrástek, Petr Mára, Miroslav Pazderka, Marek Valter
28. Jan Budský
9. 5. 17 18:15 DEKAN Věčná žízeň FC VET PFC Kodymka 6. 4:5 (1:2)
Domácí celý zápas dotahovali, což se jim v dramatickém závěru nepodařilo. Trnka
Věčná žízeň FC VET PFC Kodymka
Zdeněk Vajdl – Roman Čečák, Miloš Jirák, Pavel Kameš, Tomáš Kirbl, Václav Kozmík, Zdeněk Mikuš, Karel Novák vs Petr Vaněk – Michal Čermák, Petr Coka, Jan Doležal, Richard Kejval, David Krejčí, David Kupr, Milan Lžičař, Jiří Škarvada, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma
22., 40., 53. Karel Novák
59. Roman Čečák
9., 16. Richard Kejval
46. Jan Doležal
51. Petr Coka
54. David Kupr
24. 4. 17 18:15 MIKU3 PFC Kodymka Rokoska VET A 5. 2:9 (1:4)
Jednoznačná záležitost v podání Rokosky. Voldán
PFC Kodymka Rokoska VET A
Petr Vaněk – Michal Čermák, Jan Doležal, Richard Kejval, David Krejčí, David Kupr, Milan Lžičař, Lukáš Tůma vs Petr Louša – Petr Bráza, Roman Havel, Marek Hybeš, Ladislav Mach, Miloš Niesner, Rostislav Pulkrab, Pavel Šnor, Petr Sysel, Petr Vydra
2. Michal Čermák
53. Milan Lžičař
8., 17., 27., 34., 56. Pavel Šnor
20., 45., 50. Marek Hybeš
44. Rostislav Pulkrab
10. 4. 17 17:45 ZABEH Vyprahlo FC VET PFC Kodymka 4. 4:4 (1:4)
Utkání dobré úrovně a dvou zcela rozdílných poločasů. Spravedlivá remíza.
Vyprahlo FC VET PFC Kodymka
Jiří Halík – Jaroslav Cígler, Radek Horáček, Miloslav Jírovec, Daniel Joska, Václav Leitermann, Antonín Lustik, Pavel Majer, Jaroslav Pešek, Bohumil Wasserbauer vs Petr Vaněk – Michal Čermák, Petr Coka, Richard Kejval, David Krejčí, David Kupr, Milan Lžičař, Jiří Škarvada, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma
16. David Kupr
3. 4. 17 19:00 METE2 Pavana AK VET PFC Kodymka 3. 0:2 (0:1)
Poklidné utkání veteránů. Domácí byli o chlup lepší, ale hosté dávali branky. Procházka, Šťástka
Pavana AK VET PFC Kodymka
Marek Kutina – David Franěk, Petr Kardinál, Marek Keltner, Tomáš Kostorek, Martin Kretík, Alexandr Runt vs Petr Vaněk – Michal Čermák, Petr Coka, Jan Doležal, Richard Kejval, David Krejčí, David Kupr, Milan Lžičař, Jiří Škarvada, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma
11. Richard Kejval
53. OG
27. 3. 17 18:00 HRAB2 PFC Kodymka Miminka AC VET 2. 1:3 (1:1)
Miminka ve druhé půli rozhodla vcelku vyrovnaný zápas. Tomáš Jakl, Slavomír Voženílek
PFC Kodymka Miminka AC VET
Petr Vaněk – Michal Čermák, Petr Coka, Richard Kejval, David Krejčí, David Kupr, Jiří Škarvada, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma vs Luděk Chlup – Milan Bartoň, Miroslav Bartoš, Jan Blažíček, Antonín Buriánek, Stanislav Hezina, Vlastimil Krkoška, Jiří Kubát, Tomáš Linka, Martin Lněnička, Miroslav Pětník, Antonín Štěpnička
21. David Kupr 18., 59. Antonín Buriánek
48. OG
21. 3. 17 20:45 MIKU4 Kikina bar 1.FC VET PFC Kodymka 1. 3:0 (0:0)
Většina hry na půlce hostů, domácí aktivnější, větší tah na branku, zapojeno více hráčů do útoku.