5. 6. 17 17:45 ZABEH Vyprahlo FC VET Touš KK 10. 7:1 (3:0)
Vlažné tempo, pohodový a klidný fotbálek. Výhra Vyprahla je víc než zasloužená.
Jiří Halík – Jaroslav Cígler, Radek Horáček, Miloslav Jírovec, Daniel Joska, Václav Leitermann, Antonín Lustik, Pavel Majer, Bohumil Wasserbauer vs Jan Vrba – Jan Budský, Miroslav Chrástek, Radek Juriš, Oldřich Mácha, Miroslav Pazderka
51. Miloslav Jírovec
52. Bohumil Wasserbauer
40. Miroslav Pazderka
29. 5. 17 17:45 ZABEH Kikina bar 1.FC VET Vyprahlo FC VET 9. 0:4 (0:2)
Hosté vletěli na domácí hned v první minutě a vedli 2:0. Hostující gólman doslova čaroval. Martin Wagner, Dominik Sagan
Kikina bar 1.FC VET Vyprahlo FC VET
Pavel Klein – Tomáš Jílek, Martin Mlýnek, Jindřich Rys, Jan Šantroch, Pavel Sedlák vs Jiří Halík – Jaroslav Cígler, Radek Horáček, Miloslav Jírovec, Daniel Joska, Václav Leitermann, Antonín Lustik, Pavel Majer, Jaroslav Pešek, Bohumil Wasserbauer
1. Jiří Halík
1., 59. Daniel Joska
35. Jaroslav Cígler
22. 5. 17 17:45 ZABEH Vyprahlo FC VET Věčná žízeň FC VET 8. 3:2 (0:1)
Vyrovnané utkání. Hosté prospali osudnou pětiminutovku, a tím prohráli utkání. Šaróka
Vyprahlo FC VET Věčná žízeň FC VET
Jiří Halík – Jaroslav Cígler, Radek Horáček, Miloslav Jírovec, Daniel Joska, Václav Leitermann, Antonín Lustik, Pavel Majer, Jaroslav Pešek, Bohumil Wasserbauer vs Zdeněk Vajdl – Roman Čečák, Miloš Jirák, Pavel Kameš, Tomáš Kirbl, Václav Kozmík, Karel Novák, Jan Zdich
43. Pavel Majer
44. Bohumil Wasserbauer
48. Jaroslav Cígler
22. Karel Novák
60. Roman Čečák
15. 5. 17 18:15 MIKU2 Eukaryota 2.LKW VET Vyprahlo FC VET 7. 2:4 (1:2)
Zasloužená výhra hostujícího celku. Boubín
Eukaryota 2.LKW VET Vyprahlo FC VET
Milan Pick – Tomáš Eberle, Michal Kupsa, Lukáš Mařík, František Palcr, Vítězslav Pokluda, Filip Vodička, Martin Vrbovský vs Jiří Halík – Jaroslav Cígler, Radek Horáček, Miloslav Jírovec, Daniel Joska, Václav Leitermann, Antonín Lustik, Pavel Majer, Jaroslav Pešek, Bohumil Wasserbauer
24. Tomáš Eberle
56. Michal Kupsa
9., 19., 40., 58. Daniel Joska
11. 5. 17 20:15 P3 Vyprahlo FC VET Rokoska VET A 6. 1:3 (0:0)
Zasloužené vítězství hostů. Čapla
Vyprahlo FC VET Rokoska VET A
Jiří Halík – Jaroslav Cígler, Radek Horáček, Daniel Joska, Václav Leitermann, Pavel Majer, Bohumil Wasserbauer vs Petr Louša – Petr Bráza, Zdeněk Genčev, Roman Havel, Marek Hybeš, Ladislav Mach, Miloš Niesner, Rostislav Pulkrab, Pavel Šnor, Petr Sysel, Petr Vydra
47. Bohumil Wasserbauer 34. Petr Vydra
42. Petr Bráza
55. Pavel Šnor
24. 4. 17 17:45 ZABEH Dřevosprint SC Vyprahlo FC VET 5. 10:5 (5:1)
Domácí byli jasně lepším týmem a zaslouženě v tomto divokém utkání zvítězili.
Dřevosprint SC Vyprahlo FC VET
Čestmír Novotný – Pavel Bokůvka, Stanislav Lavers, Jindřich Marhoul, Pavol Matejčík, Zdeněk Šlemenda, Luboš Souček, Jaromír Tomaides vs Jiří Halík – Jaroslav Cígler, Radek Horáček, Daniel Joska, Václav Leitermann, Antonín Lustik, Pavel Majer, Jaroslav Pešek, Bohumil Wasserbauer
42. Radek Horáček
10. 4. 17 17:45 ZABEH Vyprahlo FC VET PFC Kodymka 4. 4:4 (1:4)
Utkání dobré úrovně a dvou zcela rozdílných poločasů. Spravedlivá remíza.
Vyprahlo FC VET PFC Kodymka
Jiří Halík – Jaroslav Cígler, Radek Horáček, Miloslav Jírovec, Daniel Joska, Václav Leitermann, Antonín Lustik, Pavel Majer, Jaroslav Pešek, Bohumil Wasserbauer vs Petr Vaněk – Michal Čermák, Petr Coka, Richard Kejval, David Krejčí, David Kupr, Milan Lžičař, Jiří Škarvada, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma
27. Antonín Lustik
36., 56. Jaroslav Cígler
6. Jaroslav Švestka
8. Lukáš Tůma
10. Jiří Škarvada
16. David Kupr
3. 4. 17 17:45 ZABEH Double United Vyprahlo FC VET 3. 4:3 (0:3)
Utkání rozdílných poločasů. Domácí hráli a hosté dávali góly. Ve druhé půli se domácí již neprosadili.
Double United Vyprahlo FC VET
Miroslav Procházka – Ladislav Daniš, Jiří Feitl, Jan Houska, Zdeněk Kovář, Karel Nepraš, Jiří Prais, Marek Svoboda vs Jiří Halík – Jaroslav Cígler, Radek Horáček, Daniel Joska, Václav Leitermann, Antonín Lustik, Pavel Majer, Jaroslav Pešek, Bohumil Wasserbauer
33. OG
42. Zdeněk Kovář
54., 59. Jiří Feitl
8. Pavel Majer
22. Jaroslav Cígler
29. Jaroslav Pešek
27. 3. 17 17:45 ZABEH Vyprahlo FC VET Pavana AK VET 2. 4:1 (1:1)
Vyrovnanému utkání dali ráz výborně chytající brankáři, kteří drželi aktiva svých týmů takřka po celý zápas. Vyprahlo zvolilo ve 33. minutě po vstřelení vedoucí branky taktiku v posledním roce oblíbeného fotbalového celku Leicester, kdy se zatáhlo a poslední dvě braky vsítilo z rychlých kontrů. Marek Řeháček, Petr Materna
Vyprahlo FC VET Pavana AK VET
Jiří Halík – Jaroslav Cígler, Radek Horáček, Daniel Joska, Antonín Lustik, Jaroslav Pešek, Bohumil Wasserbauer vs Kamil Luzar – David Franěk, Petr Kardinál, Tomáš Kostorek, Martin Kretík, Vít Krutilek, Alexandr Runt
13. Jaroslav Pešek
33. Antonín Lustik
46. Jaroslav Cígler
52. Daniel Joska
18. Vít Krutilek
20. 3. 17 20:15 DABLI Blue devils VET Vyprahlo FC VET 1. 3:7 (0:4)
Jednoznačný zápas, ve kterém hosté diktovali tempo a domácí korigovali až v závěru, když Vyprahlo povolilo. Od většího přídělu zachránil domácí gólman. Jan Dont, Jan Varga
Blue devils VET Vyprahlo FC VET
Roman Libich – Miroslav Charvát, Jaroslav Hejný, Jaroslav Lehovec, Miloslav Nergl, Jiří Rohlík, Petr Shíbal, Václav Stuchl, Aleš Vrana vs Jiří Halík – Jaroslav Cígler, Radek Horáček, Daniel Joska, Antonín Lustik, Pavel Majer, Jaroslav Pešek, Bohumil Wasserbauer