Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 28.11.17 | 20:45 | BECH | Přezletice SG Balabuška Old TJ | 11. | 11:1 |
Út 28.11.17 | 20:45 | DEKAN | Paradentol 1990 Křídla Ďáblic VET B | 11. | 7:1 |
Út 28.11.17 | 20:45 | CESMI | Traktor humus VET B Dejvický expres VET | 11. | 7:1 |
Út 28.11.17 | 20:45 | HOSTI | Kikina bar 1.FC VET Traktor Praha VET | 11. | 0:1 |
Út 28.11.17 | 20:30 | KORAB | PFC Kodymka Estudiantes VET B | 11. | 0:3 |
Út 28.11.17 | 20:30 | MALES | TBC Lachtan VET Daltonové VET | 11. | 5:7 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Estudiantes VET B | 11 | 11 | 0 | 0 | 38:7 | 22 |
2. | Traktor Praha VET | 11 | 9 | 0 | 2 | 34:15 | 18 |
3. | Paradentol 1990 | 11 | 8 | 1 | 2 | 36:13 | 17 |
4. | Traktor humus VET B | 11 | 6 | 1 | 4 | 47:31 | 13 |
5. | PFC Kodymka | 11 | 5 | 0 | 6 | 22:20 | 10 |
6. | Přezletice SG | 11 | 5 | 0 | 6 | 32:39 | 10 |
7. | Balabuška Old TJ | 11 | 4 | 1 | 6 | 20:41 | 9 |
8. | Kikina bar 1.FC VET | 11 | 3 | 2 | 6 | 19:24 | 8 |
9. | Křídla Ďáblic VET B | 11 | 3 | 1 | 7 | 28:46 | 7 |
10. | TBC Lachtan VET | 11 | 5 | 0 | 6 | 38:27 | 6 |
11. | Daltonové VET | 11 | 1 | 2 | 8 | 15:35 | 4 |
12. | Dejvický expres VET | 11 | 1 | 2 | 8 | 13:44 | 4 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Út 5.9.17 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU1 | Přezletice SG |
Po 11.9.17 | 19:00, 20:15 | DABLI | Paradentol 1990 |
Ne 17.9.17 | 18:45, 20:00 | DEKAN | TBC Lachtan VET |
St 20.9.17 | 18:00, 19:15 | HRAB1 | Křídla Ďáblic VET B |
Ne 24.9.17 | 17:30, 18:45, 20:00 | BECH | PFC Kodymka |
St 27.9.17 | 19:00, 20:15 | P3 | Traktor humus VET B |
Po 2.10.17 | 19:00, 20:15 | METE2 | Estudiantes VET B |
St 4.10.17 | 19:00, 20:15 | P2 | Paradentol 1990 |
Čt 5.10.17 | 19:15 | MOTO3 | Traktor Praha VET |
Pá 6.10.17 | 18:00, 19:15 | P1 | TBC Lachtan VET |
Ne 8.10.17 | 17:30, 18:45, 20:00 | BECH | PFC Kodymka |
Po 9.10.17 | 18:15, 19:30, 20:45 | HOSTI | Daltonové VET |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Václav Svoboda | Traktor humus VET B | 15 |
2. | Josef Petrásek | Paradentol 1990 | 11 |
3. | Kiril Kirilov | TBC Lachtan VET | 11 |
4. | Pavel Vejvoda | Traktor humus VET B | 10 |
5. | Jiří Malaník | Traktor Praha VET | 8 |
6. | Karel Kreuzer | Křídla Ďáblic VET B | 8 |
7. | Tomáš Hanuš | Traktor Praha VET | 8 |
8. | Michal Žák | Traktor humus VET B | 7 |
9. | Michal Krystín | TBC Lachtan VET | 7 |
10. | David Stuchlý | Paradentol 1990 | 6 |
11. | Jan Goll | Daltonové VET | 6 |
12. | Lukáš Tůma | PFC Kodymka | 6 |
13. | Jaroslav Urban | Přezletice SG | 5 |
14. | Michal Plicka | Estudiantes VET B | 5 |
15. | Rudolf Šafr | Daltonové VET | 5 |
16. | Pavel Kopečný | Traktor Praha VET | 5 |
17. | Vladimír Brenner | Traktor Praha VET | 5 |
18. | Jaroslav Švestka | PFC Kodymka | 5 |
19. | Marcel Mésaroš | TBC Lachtan VET | 5 |
20. | Jiří Prokop | Křídla Ďáblic VET B | 5 |