12. Dejvický expres VET 11 1 2 8 13:44 4

St 27.9.17 19:00 P3 Inter Ohradní Lucián FC A   (HL2B)
St 27.9.17 20:15 P3 Benda All Stars FC Cormoran FC SUP   (SVL2B)
Ne 22.10.17 18:45 ZABEH s.Oliver A Tým Jakuba Harapáta   (HL6L)
Ne 22.10.17 20:00 ZABEH ZAK Praha Rychlá rota   (HL7L)
Po 20.11.17 19:00 P1 Santa Tranta VET Veteráni Ďáblice   (VL1A)
Po 20.11.17 20:15 P1 BongoBongo AC Šrot FC   (HL3A)

28. 11. 17 20:45 CESMI Traktor humus VET B Dejvický expres VET 11. 7:1 (1:0)
Až na poslední dvacetiminutovku, ve které Traktor potvrdil své vítězství, byl zápas vyrovnaný.
Traktor humus VET B Dejvický expres VET
Pavel Macák – Daniel Dubec, Jiří Podaný, René Provazník, Milan Průša, Jiří Šubrt, Václav Svoboda, Pavel Vejvoda, Michal Žák vs Tomáš Axler – Patrik Benda, Aleš Breburda, Petr Honka, Pavel Peterka, Martin Prchal, Petr Šmejkal, Stanislav Vinkler
15., 53. René Provazník
42., 52. Michal Žák
56. Milan Průša
58. Pavel Vejvoda
59. Václav Svoboda
47. Aleš Breburda
14. 11. 17 18:15 DEKAN Daltonové VET Traktor humus VET B 10. 2:4 (1:2)
Utkání bylo pohodové, dobrá koncentrace. Rozhodly standardní situace.
Daltonové VET Traktor humus VET B
Radek Skořepa – Jan Goll, Jaroslav Kainek, Vladimír Kubín, Ladislav Pauch, Pavel Rideg, Petr Rokyta, Rudolf Šafr, Martin Zeman vs Pavel Macák – Daniel Dubec, Jiří Podaný, Jiří Šubrt, Václav Svoboda, Pavel Vejvoda, Michal Žák
5. Ladislav Pauch
45. Jan Goll
20., 22., 59. Václav Svoboda
31. Jiří Šubrt
7. 11. 17 18:15 DEKAN Traktor humus VET B Balabuška Old TJ 9. 6:3 (4:2)
Domácí si v první půli vypracovali dvoubrankový náskok, který ve druhé půli ještě navýšili a jednoznačně zvítězili.
Traktor humus VET B Balabuška Old TJ
René Provazník – Daniel Dubec, Pavel Macák, Jiří Podaný, Milan Průša, Jiří Šubrt, Václav Svoboda, Michal Žák vs Richard Lottring – Karel Bouček, František Čížek, Stanislav Hell, Libor Hrnčíř, Jan Janata, Zdeněk Šimon, Tomáš Sýkora, Pavel Viktoryn
6. Milan Průša
17. Václav Svoboda
21., 23. Pavel Macák
35., 47. Michal Žák
3., 19. Zdeněk Šimon
49. Jan Janata
31. 10. 17 18:15 DEKAN Kikina bar 1.FC VET Traktor humus VET B 3. 2:2 (2:1)
Velmi vyrovnané utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů. Martin Suchý, Tomáš Manhart
Kikina bar 1.FC VET Traktor humus VET B
Jindřich Rys – František Chval, Tomáš Jílek, Martin Mlýnek, Michal Ondrášek, Jan Šantroch, Pavel Sedlák, Petr Sedlák vs René Provazník – Daniel Dubec, Pavel Macák, Jiří Podaný, Milan Průša, Jiří Šubrt, Václav Svoboda, Pavel Vejvoda, Michal Žák
5. Michal Ondrášek
24. František Chval
19. Milan Průša
46. Jiří Šubrt
24. 10. 17 18:15 DEKAN Přezletice SG Traktor humus VET B 8. 2:7 (1:3)
Vyrovnané a pohledné utkání. Závěr patřil Traktoru, který přezletickým gólově unikal. Čapla
Přezletice SG Traktor humus VET B
Petr Panocha – Martin Budař, Petr Dufek, Tomáš Hájek, Jiří Polda, Pavel Řeřucha, Tomáš Říha, Josef Slunéčko, Karel Staněk, Jaroslav Urban vs Pavel Macák – Daniel Dubec, Milan Průša, Jiří Šubrt, Václav Svoboda, Pavel Vejvoda, Michal Žák
3. Martin Budař
38. Jaroslav Urban
15., 16., 48., 58. Václav Svoboda
23., 60. Pavel Vejvoda
54. Daniel Dubec
17. 10. 17 18:15 DEKAN Traktor humus VET B TBC Lachtan VET 7. 4:3 (2:1)
Krásné vyrovnané utkání, kde akce střídala akci. Celkově klidný zápas.
Traktor humus VET B TBC Lachtan VET
René Provazník – Daniel Dubec, Jiří Podaný, Milan Průša, Jiří Šubrt, Václav Svoboda, Pavel Vejvoda, Michal Žák vs Vladimír Mádr – Jiří Balla, Aleš Carmine, Jaroslav Hudec, Kiril Kirilov, Michal Krystín, Jiří Pavlík, Radek Pištora
19., 51. Pavel Vejvoda
28. Václav Svoboda
58. Michal Žák
29., 38. Kiril Kirilov
45. Jaroslav Hudec
10. 10. 17 18:15 DEKAN Traktor Praha VET Traktor humus VET B 6. 5:4 (3:1)
Velmi pěkné utkání z obou stran, velmi technicky hrané. Oba týmy by se neztratily ani v hanspaulské lize. Domácí byli o něco lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Jakub Stejskal, Jan Stejskal
Traktor Praha VET Traktor humus VET B
Michal Vrňák – Vladimír Brenner, Filip Fremund, Tomáš Hanuš, Pavel Kopečný, Jiří Malaník, Richard Starý, Luděk Tobola vs René Provazník – Daniel Dubec, Pavel Macák, Jiří Podaný, Milan Průša, Jiří Šubrt, Václav Svoboda, Pavel Vejvoda, Michal Žák
12., 19., 52. Filip Fremund
29., 56. Tomáš Hanuš
13. Václav Svoboda
48. Pavel Macák
50. Milan Průša
3. 10. 17 18:15 DEKAN PFC Kodymka Traktor humus VET B 5. 4:3 (1:2)
Velmi slušně hrané utkání. První poločas byla hra oboustranně rozháraná a nepřesná. O vedení rozhodla větší pohyblivost hráčů Traktoru. Ve druhé půli se hra zpřesnila, Kodymka zaslouženě obrátila skóre.
PFC Kodymka Traktor humus VET B
Petr Vaněk – Michal Čermák, Petr Coka, Jan Doležal, David Krejčí, David Kupr, Milan Lžičař, Jiří Škarvada, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma vs René Provazník – Jiří Podaný, Jiří Šubrt, Václav Svoboda, Pavel Vejvoda, Michal Žák
30. Jiří Škarvada
39. Milan Lžičař
51. Michal Čermák
56. Jaroslav Švestka
9., 60. Pavel Vejvoda
14. Václav Svoboda
26. 9. 17 18:15 DEKAN Traktor humus VET B Paradentol 1990 4. 2:3 (0:2)
Od úvodního hvizdu byla jasná převaha, ozdobená třemi góly, na straně Paradentolu. V posledních patnácti minutách se však hra naprosto obrátila a hosté horko těžko ubránili vítězství. Michal Miksa, Jan Formánek
Traktor humus VET B Paradentol 1990
René Provazník – Daniel Dubec, Jiří Podaný, Milan Průša, Jiří Šubrt, Pavel Vejvoda, Michal Žák vs Tomáš Zdeněk – Martin Bursík, Stanislav Hejhal, Petr Herman, Martin Hrbáček, Jiří Krejčík, Martin Lepšík, Josef Petrásek, David Stuchlý
49. Pavel Vejvoda
50. Daniel Dubec
10. David Stuchlý
22. Josef Petrásek
46. Martin Lepšík
12. 9. 17 18:15 DEKAN Traktor humus VET B Křídla Ďáblic VET B 2. 7:4 (4:0)
Utkání rozhodl první poločas.
Traktor humus VET B Křídla Ďáblic VET B
René Provazník – Daniel Dubec, Jiří Podaný, Milan Průša, Václav Svoboda, Pavel Vejvoda, Michal Žák vs Vojtěch Engelmann – Martin Dauda, Karel Kreuzer, Martin Marek, Martin Ponikelský, Jiří Prokop, Jan Répal