12. Dejvický expres VET 11 1 2 8 13:44 4

Ne 24.9.17 17:30 BECH Lesser Side FC Vozovna Hloubětín A   (HL8L)
Ne 24.9.17 18:45 BECH Reka Group - Calvados STG Milovice   (VL3D)
Ne 24.9.17 20:00 BECH SS Hábula Běchovice VET   (VL4E)
Ne 8.10.17 17:30 BECH My Vozovna Hloubětín A   (HL8L)
Ne 8.10.17 18:45 BECH Hattrick Prosek FC Fernet team Říčany   (HL6L)
Ne 8.10.17 20:00 BECH Běchovice VET Los Gigoalos VET   (VL4E)

28. 11. 17 20:30 KORAB PFC Kodymka Estudiantes VET B 11. 0:3 (0:3)
V prvním poločase byli lepším týmem Estudiantes. Druhý poločas se už jenom dohrával z povinnosti. Procházka
PFC Kodymka Estudiantes VET B
Jiří Škarvada – Petr Coka, Richard Kejval, David Krejčí, David Kupr, Milan Lžičař, Jaroslav Švestka vs Jan Kůstka – Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Daniel Kopec, David Nekvasil, Michal Plicka, Miloš Princ
13. Miroslav Kalvas
14. Daniel Kopec
30. Michal Plicka
14. 11. 17 19:30 CESMI Dejvický expres VET PFC Kodymka 10. 2:4 (0:1)
Hosté hráli ze zajištěné obrany a vyráželi do brejků, které se jim dařilo proměnit. Domácím se podařilo v závěru alespoň snížit.
Dejvický expres VET PFC Kodymka
Tomáš Axler – Patrik Benda, Aleš Breburda, Petr Honka, Pavel Peterka, Martin Prchal, Petr Šmejkal, Stanislav Vinkler vs Petr Vaněk – Michal Čermák, Petr Coka, Jan Doležal, Richard Kejval, David Krejčí, David Kupr, Milan Lžičař, Jiří Škarvada, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma
33. Petr Honka
58. Petr Šmejkal
16., 33. Lukáš Tůma
34. Jaroslav Švestka
40. Richard Kejval
7. 11. 17 19:15 HRAB3 PFC Kodymka Daltonové VET 9. 4:0 (0:0)
Do 50. minuty velmi vyrovnané utkání. Poté domácí vstřelili branku a hosté otevřeli hru při honbě za vyrovnáním. Domácí toho využili a vstřelili ještě tři branky. Procházka
PFC Kodymka Daltonové VET
Petr Vaněk – Michal Čermák, Petr Coka, Jan Doležal, Richard Kejval, David Krejčí, David Kupr, Milan Lžičař, Jiří Škarvada, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma vs Radek Skořepa – Jan Goll, Jaroslav Kainek, Vladimír Kubín, Ladislav Pauch, Pavel Rideg, Rudolf Šafr, Martin Zeman
50. Richard Kejval
53. David Kupr
53. Lukáš Tůma
60. Jaroslav Švestka
24. 10. 17 20:45 MIKU3 Balabuška Old TJ PFC Kodymka 8. 1:3 (1:3)
Poklidné utkání s výborným prvním poločasem. Ve druhé půli jsme se už gólu nedočkali.
Balabuška Old TJ PFC Kodymka
Richard Lottring – Karel Bouček, František Čížek, Libor Hrnčíř, Jan Janata, Petr Kycl, Zdeněk Šimon, Tomáš Sýkora, Pavel Viktoryn vs Petr Vaněk – Petr Coka, Jan Doležal, Richard Kejval, David Krejčí, David Kupr, Milan Lžičař, Jiří Škarvada, Jaroslav Švestka
21. Tomáš Sýkora 18. Petr Coka
23. Jiří Škarvada
26. David Krejčí
17. 10. 17 18:00 HRAB2 PFC Kodymka Přezletice SG 7. 2:3 (0:3)
Vyrovnané utkání se šťastnějším koncem pro hostující tým, který vstřelil o jednu branku více.
PFC Kodymka Přezletice SG
Petr Vaněk – Petr Coka, Jan Doležal, Richard Kejval, David Krejčí, Milan Lžičař, Jiří Škarvada, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma vs Petr Panocha – Petr Dufek, Tomáš Hájek, Josef Kubr, Miloslav Mazura, Pavel Řeřucha, Tomáš Říha, Josef Slunéčko, Karel Staněk, Jaroslav Urban
42. Jiří Škarvada
53. Jaroslav Švestka
4., 27. Petr Dufek
12. Karel Staněk
10. 10. 17 18:15 MIKU3 TBC Lachtan VET PFC Kodymka 6. 1:0 (1:0)
Velmi vyrovnané utkání, které nakonec rozhodla jediná branka z úvodu utkání.
TBC Lachtan VET PFC Kodymka
Vladimír Mádr – Aleš Carmine, Jaroslav Hudec, Michal Hudec, Kiril Kirilov, Michal Krystín vs Petr Vaněk – Michal Čermák, Petr Coka, Jan Doležal, Richard Kejval, David Krejčí, David Kupr, Milan Lžičař, Jiří Škarvada, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma
5. Jaroslav Hudec
3. 10. 17 18:15 DEKAN PFC Kodymka Traktor humus VET B 5. 4:3 (1:2)
Velmi slušně hrané utkání. První poločas byla hra oboustranně rozháraná a nepřesná. O vedení rozhodla větší pohyblivost hráčů Traktoru. Ve druhé půli se hra zpřesnila, Kodymka zaslouženě obrátila skóre.
PFC Kodymka Traktor humus VET B
Petr Vaněk – Michal Čermák, Petr Coka, Jan Doležal, David Krejčí, David Kupr, Milan Lžičař, Jiří Škarvada, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma vs René Provazník – Jiří Podaný, Jiří Šubrt, Václav Svoboda, Pavel Vejvoda, Michal Žák
30. Jiří Škarvada
39. Milan Lžičař
51. Michal Čermák
56. Jaroslav Švestka
9., 60. Pavel Vejvoda
14. Václav Svoboda
26. 9. 17 19:15 KORAB Traktor Praha VET PFC Kodymka 4. 2:1 (2:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém vyhráli o gól šťastnější domácí. Kohout,Hauptmann
Traktor Praha VET PFC Kodymka
Vladimír Brenner – Miroslav Chloupek, Filip Fremund, Pavel Kopečný, Jiří Malaník, Luděk Tobola, Michal Vrňák vs Petr Vaněk – Jan Doležal, Richard Kejval, David Kupr, Milan Lžičař, Jiří Škarvada, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma
14. Jiří Malaník
15. Luděk Tobola
13. Lukáš Tůma
19. 9. 17 17:00 DEKAN Paradentol 1990 PFC Kodymka 3. 3:1 (2:0)
Domácí byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili.
Paradentol 1990 PFC Kodymka
Tomáš Zdeněk – Martin Bursík, Stanislav Hejhal, Petr Herman, Martin Hrbáček, Jiří Krejčík, Martin Lepšík, Josef Petrásek, David Stuchlý vs Petr Vaněk – Michal Čermák, Petr Coka, Jan Doležal, Richard Kejval, David Kupr, Jiří Škarvada, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma
2. Martin Hrbáček
25. David Stuchlý
40. Martin Lepšík
43. Michal Čermák
12. 9. 17 18:15 MIKU3 PFC Kodymka Kikina bar 1.FC VET 2. 0:1 (0:0)
Utkání hrané na jednu bránu, ve kterém Kikina jasně dominovala. O vítězství se rozhodlo až v závěru. Melíšek