Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 3.12.18 | 20:15 | MIKU3 | Smutný potapěči Dvorce SK MPI | 11. | 3:10 |
Út 20.11.18 | 20:15 | MIKU2 | Dvorce SK MPI MVS Vršovice A | 10. | 8:5 |
Út 6.11.18 | 20:15 | MIKU2 | Lucián FC A Dvorce SK MPI | 9. | 2:0 |
Út 30.10.18 | 20:15 | MIKU2 | Dvorce SK MPI Koberce Trend ARG | 8. | 3:7 |
Út 23.10.18 | 20:15 | MIKU1 | Klokan Perón club A Dvorce SK MPI | 7. | 4:1 |
Út 16.10.18 | 20:15 | MIKU1 | Dvorce SK MPI Úderka Žižkov junioři | 6. | 6:1 |
Út 9.10.18 | 20:15 | MIKU2 | Dvorce SK MPI UTS Vršovice | 5. | 6:2 |
Po 1.10.18 | 20:00 | BIHOR | Břewnow boys KMK Dvorce SK MPI | 4. | 6:1 |
Út 25.9.18 | 20:15 | MIKU1 | Dvorce SK MPI Audi United FC | 3. | 1:5 |
Po 17.9.18 | 20:15 | MIKU4 | Hosthunters Dvorce SK MPI | 2. | 2:3 |
Út 11.9.18 | 20:15 | MIKU2 | Dvorce SK MPI Traktor humus A | 1. | 5:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klokan Perón club A | 11 | 10 | 0 | 1 | 48:17 | 20 |
2. | Lucián FC A | 11 | 9 | 0 | 2 | 62:27 | 18 |
3. | Břewnow boys KMK | 11 | 8 | 0 | 3 | 36:17 | 16 |
4. | Smutný potapěči | 11 | 7 | 0 | 4 | 78:64 | 14 |
5. | Audi United FC | 11 | 6 | 1 | 4 | 47:36 | 13 |
6. | Dvorce SK MPI | 11 | 6 | 0 | 5 | 44:38 | 12 |
7. | Úderka Žižkov junioři | 11 | 5 | 1 | 5 | 48:56 | 11 |
8. | UTS Vršovice | 11 | 5 | 0 | 6 | 42:38 | 10 |
9. | Koberce Trend ARG | 11 | 3 | 1 | 7 | 36:49 | 7 |
10. | Hosthunters | 11 | 3 | 1 | 7 | 36:52 | 7 |
11. | MVS Vršovice A | 11 | 1 | 2 | 8 | 33:65 | 4 |
12. | Traktor humus A | 11 | 0 | 0 | 11 | 15:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 13.9.18 | 18:15 | BECH | Berušky A DP Xaverov SUP (SVL1A) |
Čt 13.9.18 | 19:30 | BECH | Sen ČM PG supervet Oblouci 81 AFC SUP (SVL1A) |
Čt 13.9.18 | 20:45 | BECH | Šejk Peterka Rošambo (HL6G) |
St 10.10.18 | 18:15 | CESMI | Notorlet Stodůlky Právníci FC (HL7E) |
St 10.10.18 | 19:30 | CESMI | Líheň talentů 2015 Dirty Bastards (HL4D) |
St 10.10.18 | 20:45 | CESMI | Holosmetky FC A Dynamo UK (HL1A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Chládek Filip | 11 | 8 |
Khun Lukáš | 10 | 6 |
Lisý Marek | 11 | 11 |
Mach Ondřej | 11 | 3 |
Majer Marcel | 8 | 6 |
Olmr Matyáš | 10 | 4 |
Olmr Tomáš | 11 | 1 |
Stehlík Jiří | 11 | 3 |
Vrabec Ondřej | 11 | 1 |