Čt 20.9.18 18:15 zzNOVOB Inter Bubeneč Palmeiras Prosek   (HL5F)
Čt 20.9.18 19:30 zzNOVOB Veget FC SUP Real Prd SUP   (SVL2B)
Ne 14.10.18 15:00 ZAK Sokol Vysočany C s.Oliver A   (HL6K)
Ne 14.10.18 16:15 ZAK Laxní přístup Pornolištičky   (HL8L)
Čt 8.11.18 19:00 P1 Pražačka seniors B Lomíci   (SVL3C)
Čt 8.11.18 20:15 P1 Torzo AFZ Benda All Stars FC   (SVL2B)

3. 12. 18 20:15 P3 Weekend Warriors FC 4 TD Ala Bundy A 11. 3:5 (1:0)
Pohledné utkání, které rozhodly dvě dvojice slepených branek hostů ve druhém poločase. Warriors se ještě snažili, ale poslední slovo měli hosté. Zdeněk Vondrát, Jaromír Hajn
Weekend Warriors FC 4 TD Ala Bundy A
Jakub Žák – Pavel Chmelík, Dávid Gubo, Jindřich Jonáš, Martin Junek, Zdeněk Kouba, Petr Vávra vs Jiří Šebesta – Peter Brťka, Radek Palkoska, Jan Ptáček, Martin Štefan, Václav Svoboda
16., 48., 50. Martin Junek 36., 46. Jan Ptáček
38., 59. Peter Brťka
47. Václav Svoboda
19. 11. 18 18:00 ZAK Yellow Dildos A Weekend Warriors FC 10. 4:2 (2:2)
První půle vyrovnaná. Ve druhé půli se rozstřílel tým Yellow Dildos a proto také zvítězil. Michal Jambor
Yellow Dildos A Weekend Warriors FC
Daniel Mareš – Marek Frank, Jan Fried, Jan Janoušek, Dominik Kafka, David Krous, Jan Polcar, Jakub Záruba vs Jakub Žák – Pavel Chmelík, Alejandro Fernández, Dávid Gubo, Jindřich Jonáš, Martin Junek, Petr Vávra
14. Jan Janoušek
21., 49., 60. David Krous
7. OG
10. Petr Vávra
12. 11. 18 19:15 SCBEC Útlum Weekend Warriors FC 9. 2:5 (2:2)
Dlouho vyrovnané skóre, Weekend Warriors rozhodli v závěrečné čtvrtině třemi góly zápas ve svůj prospěch. Hošek
Útlum Weekend Warriors FC
Michal Dvořák – Adam Hájek, Tomáš Klokočník, Filip Kučera, Jakub Šejvl, Tomáš Šejvl, Michal Veselý, Pavel Zolman vs Stanislav Otčenášek – Pavel Chmelík, Alejandro Fernández, Dávid Gubo, Jindřich Jonáš, Martin Junek, Petr Vávra, Jakub Žák
6. Adam Hájek
27. Michal Veselý
8., 10. Dávid Gubo
48. Pavel Chmelík
54., 55. Martin Junek
29. 10. 18 20:45 HANSP Weekend Warriors FC STS Chvojkovice - Brod 8. 3:4 (1:3)
Chvojkovice začaly velmi dobře. Po inkasovaném prvním gólu rychle otočili až na poločasových 3:1, dobře kombinovali a měli i šance. V druhém poločase se domácí zlepšili a v rozpětí dvou minut snížili. Chvojkovice se pak až do konce strachovaly o výsledek. Husák
Weekend Warriors FC STS Chvojkovice - Brod
Stanislav Otčenášek – Pavel Chmelík, Alejandro Fernández, Dávid Gubo, Jindřich Jonáš, Martin Junek, Zdeněk Kouba, Tomáš Rybáček, Petr Vávra, Jakub Žák vs Jan Petřík – Tomáš Barták, Martin Dlouhý, Radim Fiala, Jakub Hrubeš, Jan Modlík, Michal Opravil, Tomáš Váňa
3. Zdeněk Kouba
50. Martin Junek
51. Petr Vávra
7. Michal Opravil
11. Martin Dlouhý
12., 41. Radim Fiala
22. 10. 18 20:45 HANSP Santovi Sobi Weekend Warriors FC 7. 7:1 (1:0)
Utkání plné gólových šancí na obou stranách, jen s rozdílem v efektivitě. Domácí jednoznačně vyhráli a po celý zápas dominovali. Mlynařík
Santovi Sobi Weekend Warriors FC
Lukáš Garreis – Dominik Hajný, Tadeáš Helešic, Prokop Houda, Vlastimil Lach, David Švertšal, Jakub Vladyka vs Stanislav Otčenášek – Pavel Chmelík, Alejandro Fernández, Dávid Gubo, Jindřich Jonáš, Zdeněk Kouba, Tomáš Rybáček, Jakub Žák
12., 49., 52. Tadeáš Helešic
38., 41., 50. David Švertšal
55. Vlastimil Lach
49. Pavel Chmelík
15. 10. 18 20:45 HANSP Weekend Warriors FC Purple Team AFK 6. 3:6 (2:3)
Moc pěkné utkání, hrané nahoru dolů. Šance střídala šanci, oba týmy makaly až do posledního hvizdu.
Weekend Warriors FC Purple Team AFK
Stanislav Otčenášek – Pavel Chmelík, Alejandro Fernández, Dávid Gubo, Jindřich Jonáš, Martin Junek, Petr Miškovský, Tomáš Rybáček, Petr Vávra, Jakub Žák vs Radim Fulík – Adam Havránek, Martin Kamenik, Michael Kotrč, Matěj Lafata, Martin Sadílek, Milan Trýb, Lukáš Voráček
56. Lukáš Voráček
8. 10. 18 20:45 HANSP Princ Praha FC Weekend Warriors FC 5. 4:2 (3:1)
Rychlé utkání s vysokým nasazením až do konce, kdy rozhodl o vítězství Prince Sehnal.
Princ Praha FC Weekend Warriors FC
Robert Machuta – Lukáš Hladký, Lubomír Nakládal, Ladislav Novotný, Daniel Petřek, Ondřej Sehnal, Petr Smolka, Radek Tuška, Pavel Urbanec, Mikuláš Veselý vs Martin Čorba – Pavel Chmelík, Alejandro Fernández, Dávid Gubo, Jindřich Jonáš, Martin Junek, Zdeněk Kouba, Tomáš Rybáček, Petr Vávra, Jakub Žák
6. Lukáš Hladký
17. Radek Tuška
23. OG
60. Ondřej Sehnal
11. Zdeněk Kouba
43. Jindřich Jonáš
24. 9. 18 20:45 HANSP Weekend Warriors FC Praetorians FC B 4. 3:3 (1:1)
Utkání výborné úrovně a vyrovnaného průběhu skončilo zaslouženou remízou. Trnka
Weekend Warriors FC Praetorians FC B
Stanislav Otčenášek – Martin Čorba, Dávid Gubo, Jindřich Jonáš, Martin Junek, Tomáš Rybáček, Petr Vávra, Jakub Žák, Michal Zatloukal vs Martin Provazník – Martin Chaloupecký, Daniel Frank, Lukáš Houška, Miroslav Hrouzek, Petr Provazník, Jiří Sander, Jiří Wiesner
6., 50. Martin Junek
41. Tomáš Rybáček
60 Stanislav Otčenášek 12. Daniel Frank
51., 60. Jiří Wiesner
17. 9. 18 19:00 P3 Manchlastr FC Weekend Warriors FC 3. 0:6 (0:3)
Weekend nedal dobrému Manchlastru čuchnout ani k jedinému gólu. Znamenitý brankář udržel nulu.
Manchlastr FC Weekend Warriors FC
Jakub Tichý – Jakub Čížkovský, Václav Kozel, Jan Křemen, Jiří Šumbera, Matěj Veselý, Pavel Vondrášek vs Stanislav Otčenášek – Martin Čorba, Alejandro Fernández, Dávid Gubo, Jindřich Jonáš, Martin Junek, Petr Vávra, Jakub Žák
3., 4., 51. Petr Vávra
15., 40. Martin Junek
41. Alejandro Fernández
10. 9. 18 20:45 HANSP Weekend Warriors FC Libeň SK A 2. 6:2 (5:0)
Domácí přehráli hosty rozdílem třídy. Utkání bohaté na góly, domácí vyhráli zaslouženě. Janča
Weekend Warriors FC Libeň SK A
Stanislav Otčenášek – Pavel Chmelík, Alejandro Fernández, Dávid Gubo, Jindřich Jonáš, Martin Junek, Zdeněk Kouba, Tomáš Rybáček, Petr Vávra, Jakub Žák, Michal Zatloukal vs Tomáš Minarovič – Rostislav Bakula, David Bečvář, Pavel Čtvrtečka, Tomáš Kovačík, Jaroslav Matějka, David Řezáč
2., 15., 56. Martin Junek
18. Zdeněk Kouba
19. Jindřich Jonáš
21. Tomáš Rybáček
45. Rostislav Bakula
47. Pavel Čtvrtečka
3. 9. 18 20:45 HANSP Kvantanámo Weekend Warriors FC 1. 7:3 (3:1)
Hosté byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli.
Kvantanámo Weekend Warriors FC
Jan Hořejš – Jakub Bíba, Petr Čáha, Filip Gross, Petr Hadraba, Dušan Kuzmík, Václav Mašek, Štěpán Návrat, Jaroslav Sochor vs Martin Čorba – Pavel Chmelík, Alejandro Fernández, Dávid Gubo, Jindřich Jonáš, Tomáš Rybáček