Po 26.11.18 18:15 ARIT Pražští lvi Continental FC   (HL6B)
Po 26.11.18 19:30 ARIT Orgasmico L.S.D. AG team   (HL6A)
Po 26.11.18 20:45 ARIT Věčná žízeň FC VET Old Bayern Prag   (VL4A)

6. 12. 18 18:15 MIKU3 CFG Suchdol J.R.Club B 11. 2:3 (1:1)
Vojtěch Doležal – Libor Bican, Petr Coka, Jiří Fejfar, Lukáš Hofman, Luděk Markvart, David Murár, Bohumír Nepožítek, Michal Novák, Jaroslav Novotný, Jiří Pavlíček, Josef Rožnovský, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma vs Petr Nedvěd – Petr Bláža, Arnošt Havrlant, Matěj Lát, Filip Malý, Marek Martínek, David Mička, Antonín Prech, Lukáš Skřivan
40. Jaroslav Švestka
25., 43. Antonín Prech
41. Lukáš Skřivan
22. 11. 18 17:45 MIKU4 J.R.Club B Nevím FC 10. 1:10 (0:3)
První poločas začalo Nevím v pohodě ve čtyřech hráčích v poli a když dorazil pátý hráč do pole, začaly padat góly. Druhý poločase se hrál rovněž v režii hostů, kteří přidali další branky a zaslouženě zvítězili. Husák
J.R.Club B Nevím FC
Petr Nedvěd – Petr Bláža, Arnošt Havrlant, Matěj Lát, Filip Malý, David Mička, Antonín Prech, Lukáš Skřivan vs Michal Lanči – Michal Kracík, Ondřej Kříž, Luděk Michal, Jan Monhart, Libor Nový, Lukáš Nový
57. Petr Bláža 22., 28., 31., 54. Libor Nový
28. Lukáš Nový
33., 46., 58. Michal Kracík
35., 49. Ondřej Kříž
15. 11. 18 20:45 STER3 Los Muchachos J.R.Club B 9. 0:2 (0:2)
V prvním poločase hosté zužitkovali převahu a náskok drželi do konce.
Los Muchachos J.R.Club B
Pavel Nulíček – Josef Klíma, Jan Kořínek, Tiziano Marasco, Francesco Pagani, Jakub Sluka, Rudolf Varga, Vojtěch Žitný vs Petr Nedvěd – Petr Bláža, Arnošt Havrlant, Filip Malý, David Mička, Lukáš Skřivan, Jakub Volf
9., 19. Petr Bláža 53. Lukáš Skřivan
8. 11. 18 20:45 DEKAN J.R.Club B No madam ! B 8. 6:0 k.
Hosté se nedostavili v dostatečném počtu.
J.R.Club B No madam ! B
Petr Nedvěd – Arnošt Havrlant, Filip Malý, Marek Martínek, David Mička, Lukáš Skřivan, Jaroslav Sova, Jakub Volf vs Tomáš Baier – Pavel Nedbálek, Petr Novotný
1. 11. 18 20:15 MIKU4 J.R.Club B Vlci Praha 7. 6:0 k.
Utkání bylo kontumováno ve prospěch J.R. Clubu pro start hráče na cizí RP v týmu Vlci Praha.
J.R.Club B Vlci Praha
Petr Nedvěd – Petr Bláža, Arnošt Havrlant, Filip Malý, Marek Martínek, Lukáš Skřivan, Jaroslav Sova, Jakub Volf vs Timur Sadykbekov – Andrija Asanović, Ilya Fedorov, Robin Gondaeax, Antero Eerik Joly, Darkhan Majanov, Alexandre Mendes de Barros, Gabor Gergő Reitinger
12. Lukáš Skřivan 18. Antero Eerik Joly
34., 38., 53. Robin Gondaeax
18. 10. 18 18:00 STER1 Hulla hulla FC J.R.Club B 6. 0:3 (0:2)
Bojovný zápas, ve kterém jeden z domácích hráčů neudržel emoce napadl protihráče pěstí a zranil ho. Martin Wagner
Hulla hulla FC J.R.Club B
Ondřej Zouhar – Pavol Bors, Jaroslav Guzy, Martin Hajný, Lukáš Harazin, Jiří Kolařík, Jiří Studený, Zdeněk Vrána vs Petr Nedvěd – Petr Bláža, Filip Malý, Marek Martínek, David Mička, Lukáš Skřivan, Jaroslav Sova
53 Pavol Bors 6. Petr Bláža
11. Marek Martínek
50. Lukáš Skřivan
53. Petr Bláža
11. 10. 18 18:00 STER1 J.R.Club B GFC 5. 1:4 (1:1)
První poločas byl vyrovnaný, pak se projevila větší herní kvalita vítězů, kteří po zásluze berou oba body. Novotný
J.R.Club B GFC
Petr Nedvěd – Arnošt Havrlant, Filip Malý, Marek Martínek, David Mička, Antonín Prech, Lukáš Skřivan vs Bedřich Kos – Šimon Blaschko, Matěj Hruška, Michal Husák, Ondřej Kulakowski, Šimon Kulakowski, Nicolas Le Stum, Jan Pánek
21. Arnošt Havrlant 18., 55. Šimon Kulakowski
48. Ondřej Kulakowski
52. Michal Husák
4. 10. 18 20:30 STER3 Pivojs s.r.o.1.FC J.R.Club B 4. 1:0 (1:0)
Bojovné utkání rozhodl jediný vstřelený gól.
Pivojs s.r.o.1.FC J.R.Club B
Emanuel Gubrický – Michal Kapička, Heřman Kempfer, Hynek Kempfer, Jiří Králík, Vladislav Nový, Jan Pivoňka, Benjamin Tůma vs Petr Nedvěd – Arnošt Havrlant, Filip Malý, David Mička, Jaroslav Sova, Jakub Volf
18. Hynek Kempfer
20. 9. 18 18:00 STER2 J.R.Club B Exilová šatna 3. 3:4 (2:1)
Vyrovnané, místy zbytečně nervózní utkání.
J.R.Club B Exilová šatna
Petr Nedvěd – Arnošt Havrlant, Michal Jaroš, Filip Malý, Marek Martínek, David Mička, Antonín Prech, Lukáš Skřivan vs Adam Široký – Tomáš Drašnar, Martin Horák, Marek Hozák, Michal Janeček, Kristián Lambert, Jakub Soóky
55. Michal Janeček
13. 9. 18 20:15 MOTO3 Tralalalala J.R.Club B 2. 5:1 (1:0)
Domácí dobře začali, neproměnili své šance a proto hosté vyhráli poločas. Po druhé inkasované brance domácí odpadli a hosté zaslouženě vyhráli.
Tralalalala J.R.Club B
František Straka – Michal Dvořáček, Tomáš Hambálek, Karolína Kopecká, Michal Krčmář, Marek Sommer, Ondřej Šubrt, Jiří Urban vs Petr Nedvěd – Arnošt Havrlant, Marek Martínek, David Mička, Lukáš Skřivan, Jaroslav Sova
29. Ondřej Šubrt
40., 43., 47. Marek Sommer
59. Michal Dvořáček
51. Marek Martínek
6. 9. 18 20:30 STER2 J.R.Club B Planners Prague FC A 1. 1:2 (1:1)
Vyrovnaný zápas pro sebe rozhodli hosté díky lepší efektivitě v zakončení.
J.R.Club B Planners Prague FC A
Petr Nedvěd – Arnošt Havrlant, Filip Malý, Marek Martínek, David Mička, Antonín Prech, Lukáš Skřivan, Jakub Volf vs Jakub Peška – Miroslav Baloun, Marek Brejcha, Jakub Čermák, Jiří Klement, Filip Ksandr, Miloslav Sekera, Michal Sklenářik, Jaroslav Štér