Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 5.12.18 | 19:30 | ARIT | Pendula Bona AC Opatovští kanonýři FC | 11. | 5:1 |
St 21.11.18 | 20:45 | CESMI | Líheň talentů 2015 Pendula Bona AC | 10. | 4:3 |
St 14.11.18 | 20:30 | SCBEC | Pendula Bona AC Lachtánci 1.WC | 9. | 4:2 |
St 7.11.18 | 19:30 | CESMI | Dirty Bastards Pendula Bona AC | 8. | 1:3 |
St 31.10.18 | 19:30 | HANSP | Pendula Bona AC AC SK FC | 7. | 1:8 |
St 17.10.18 | 19:30 | HANSP | Vokra VV Pendula Bona AC | 6. | 2:3 |
St 10.10.18 | 19:30 | HANSP | Pendula Bona AC Spirit bar FC B | 5. | 5:1 |
St 3.10.18 | 19:30 | HANSP | Ramutant CF Pendula Bona AC | 4. | 2:6 |
St 19.9.18 | 19:30 | HANSP | Pendula Bona AC Pozdní sběr II | 3. | 3:2 |
St 12.9.18 | 19:00 | P2 | Petrohradská BFK A Pendula Bona AC | 2. | 6:0 k. |
St 5.9.18 | 20:45 | STOD | Pajzovna FC Pendula Bona AC | 1. | 3:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | AC SK FC | 11 | 8 | 3 | 0 | 55:14 | 19 |
2. | Líheň talentů 2015 | 11 | 9 | 1 | 1 | 52:34 | 19 |
3. | Pendula Bona AC | 11 | 8 | 0 | 3 | 37:32 | 16 |
4. | Dirty Bastards | 11 | 5 | 3 | 3 | 59:45 | 13 |
5. | Vokra VV | 11 | 6 | 1 | 4 | 48:36 | 13 |
6. | Petrohradská BFK A | 11 | 5 | 2 | 4 | 28:26 | 12 |
7. | Pozdní sběr II | 11 | 5 | 1 | 5 | 36:35 | 11 |
8. | Lachtánci 1.WC | 11 | 3 | 2 | 6 | 27:35 | 8 |
9. | Opatovští kanonýři FC | 11 | 3 | 2 | 6 | 27:44 | 8 |
10. | Pajzovna FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 35:41 | 7 |
11. | Spirit bar FC B | 11 | 1 | 0 | 10 | 19:48 | 2 |
12. | Ramutant CF | 11 | 0 | 2 | 9 | 16:49 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 17.9.18 | 18:00 | KORAB | Oratoř Kobylisy Torolka (HL4A) |
Po 17.9.18 | 19:15 | KORAB | Inter Lotyšák A Sparta Pankrác (HL1A) |
Po 17.9.18 | 20:30 | KORAB | Zlatý krysy FC Křídla Ďáblic VET A (VL3A) |
Út 6.11.18 | 18:00 | KORAB | Slawoj Břevnov Dřeváci (VL3A) |
Út 6.11.18 | 19:15 | KORAB | Vojenské lesy VET Santa Tranta VET (VL1A) |
Út 6.11.18 | 20:30 | KORAB | Zmaštěný stroje SC 1.FC Holešovice (HL7C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Babka Aleš | 5 | 2 |
Beránek Radek | 9 | 2 |
Ducháček Patrik | 2 | 3 |
Kott Tomáš | 3 | 2 |
Král Ladislav | 4 | 0 |
Mentberger Matouš | 9 | 10 |
Mentberger Štěpán | 9 | 1 |
Mentberger Vojtěch | 5 | 3 |
Nykl Tomáš | 3 | 0 |
Pavlíček Tomáš | 1 | 0 |
Pechar Josef | 5 | 1 |
Petrů Ondřej | 6 | 3 |
Podzimek Lukáš | 6 | 7 |
Roub David | 2 | 0 |
Sedlák Pavel | 10 | 1 |
Sedlák Petr | 6 | 1 |
Žák Pavel | 1 | 0 |