Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 3.12.18 | 20:45 | ARIT | Slepí koně SUP Daltonové SUP | 11. | 1:1 |
Po 3.12.18 | 20:45 | CESMI | Sebranca 2018 Bílý lev CF SUP | 11. | 0:6 k. |
Po 3.12.18 | 20:45 | DEKAN | Jawa-Suprtechno B Enzian | 11. | 1:0 |
Po 3.12.18 | 20:45 | BECH | Socra SUP Traktor Humus SUP A | 11. | 7:0 |
Po 3.12.18 | 20:30 | ZAK | Super Calvados Berušky B | 11. | 1:4 |
Po 3.12.18 | 20:15 | ZABEH | Garáže Klíčov Berger club SUP | 11. | 8:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Berušky B | 11 | 9 | 0 | 2 | 43:21 | 18 |
2. | Super Calvados | 11 | 7 | 0 | 4 | 44:29 | 14 |
3. | Bílý lev CF SUP | 11 | 6 | 2 | 3 | 42:32 | 14 |
4. | Garáže Klíčov | 11 | 6 | 1 | 4 | 47:34 | 13 |
5. | Socra SUP | 11 | 5 | 3 | 3 | 40:30 | 13 |
6. | Jawa-Suprtechno B | 11 | 6 | 1 | 4 | 27:18 | 13 |
7. | Berger club SUP | 11 | 6 | 1 | 4 | 33:30 | 13 |
8. | Daltonové SUP | 11 | 4 | 3 | 4 | 24:23 | 11 |
9. | Traktor Humus SUP A | 11 | 3 | 3 | 5 | 35:37 | 9 |
10. | Enzian | 11 | 3 | 2 | 6 | 29:35 | 8 |
11. | Slepí koně SUP | 11 | 1 | 4 | 6 | 23:32 | 6 |
12. | Sebranca 2018 | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Út 11.9.18 | 18:00, 19:15 | HRAB3 | Garáže Klíčov |
Út 11.9.18 | 18:00, 19:15 | SCBEC | Jawa-Suprtechno B |
Út 11.9.18 | 19:15, 20:30 | MOTO3 | Sebranca 2018 |
St 12.9.18 | 18:00, 19:15 | HRAB1 | Daltonové SUP |
Čt 13.9.18 | 18:00, 19:15 | MALES | Super Calvados |
Pá 21.9.18 | 17:45, 19:00 | ZABEH | Bílý lev CF SUP |
Út 25.9.18 | 18:00, 19:15 | HRAB1 | Berger club SUP |
St 26.9.18 | 18:00, 19:15, 20:30 | STER2 | Traktor Humus SUP A |
St 26.9.18 | 18:00, 19:15 | HRAB2 | Slepí koně SUP |
Út 2.10.18 | 18:00, 19:15 | HRAB2 | Enzian |
Út 2.10.18 | 18:15, 19:30 | PRKOP | Berušky B |
St 3.10.18 | 18:15, 19:30 | PRKOP | Jawa-Suprtechno B |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Jiří Pecka | Garáže Klíčov | 15 |
2. | Karel Křeček | Super Calvados | 13 |
3. | Robert Kreibich | Berušky B | 11 |
4. | Jan Adámek | Socra SUP | 10 |
5. | Jiří Horák | Berger club SUP | 10 |
6. | Radek Štěpán | Garáže Klíčov | 10 |
7. | Miroslav Petrák | Super Calvados | 10 |
8. | Miloslav Anděl | Bílý lev CF SUP | 9 |
9. | Petr Hejč | Berušky B | 9 |
10. | Petr Bačovský | Socra SUP | 9 |
11. | Jan Salava | Bílý lev CF SUP | 9 |
12. | Roman Vavro | Traktor Humus SUP A | 9 |
13. | Václav Berkovec | Slepí koně SUP | 8 |
14. | Petr Frýba | Bílý lev CF SUP | 7 |
15. | Jiří Lokvenc | Flamengo FC SUP | 7 |
16. | Ladislav Sedlák | Jawa-Suprtechno A | 6 |
17. | Jan Jedlička | Berger club SUP | 6 |
18. | Rudolf Šafr | Daltonové SUP | 6 |
19. | Vladimír Zeman | Enzian | 5 |
20. | Jaroslav Havran | Traktor Humus SUP A | 5 |