Út 2.4.19 18:00 HRAB2 Hoblina Jižák FC Zmaštěný stroje SC   (HL6D)
Út 2.4.19 19:15 HRAB2 Kickers 1990 ČFC Rokoska SUP   (SVL2B)
Út 30.4.19 18:00 HRAB3 Ladronka U70 Kodymka Ultra   (UVL2A)
Út 30.4.19 19:15 HRAB3 Zmaštěný stroje SC Prastará dáma   (HL6D)
St 22.5.19 18:30 zzHAGIB Perpetis Mořský panny   (HL8E)
St 22.5.19 19:45 zzHAGIB Lekfa UVL II Kodymka Ultra II   (UVL2B)

24. 6. 19 20:15 DEKAN Garáže Klíčov Enzian 11. 6:3 (4:3)
Hosté inkasovali čtvrtou branku minutu před koncem první půle a již se jim nepodařilo na průběh utkání zareagovat. Zaslouženě tak vyhrál tým Garáží. Boubín
Garáže Klíčov Enzian
Jiří Lokvenc – Karel Bláha, Václav Jonák, Petr Kalfiřt, Petr Křemenák, Jiří Pecka, Daniel Slepička, Radek Štěpán vs Tomáš Horník – Miloš Beňo, Miroslav Bílek, Petr Fohl, Lubor Hobza, Pavel Komanec, Alexandr Popescu, Michal Smrž, Vladimír Zeman
8., 18. Radek Štěpán
12., 53. Petr Křemenák
29., 40. Jiří Pecka
5. Miloš Beňo
10. Pavel Komanec
13. Michal Smrž
10. 6. 19 18:15 DEKAN Enzian Jawa-Suprtechno B 10. 1:4 (0:2)
Férové utkání, které rozhodla větší bojovnost hostů. Tomáš Baier, Petr Novotný
Enzian Jawa-Suprtechno B
Stanislav Mazouch – Miloš Beňo, Miroslav Bílek, Petr Fohl, Lubor Hobza, Petr Houf, Pavel Komanec, Alexandr Popescu, Michal Smrž, Vladimír Zeman vs Zdeněk Rožánek – Roman Čihák, Pavel Gerschon, Petr Kotlín, Karel Moravec, Zdeněk Polanský, Ladislav Sedlák, Miroslav Soucha
48. Lubor Hobza 14. Petr Kotlín
24., 57. Ladislav Sedlák
35. Roman Čihák
3. 6. 19 17:00 DEKAN Enzian Traktor Humus SUP A 9. 2:2 (1:0)
První poločas patřil domácím, ale bylo z toho vedení jen 1:0, druhý poločas začal hrát Traktor a je z toho zasloužená remíza. Hošek
Enzian Traktor Humus SUP A
Stanislav Mazouch – Miloš Beňo, Miroslav Bílek, Lubor Hobza, Tomáš Horník, Pavel Komanec, Alexandr Popescu, Michal Smrž, Vladimír Zeman vs Mykola Frydrak – Tomáš Bouška, Jaroslav Havran, Lubor Hoďánek, Václav Meisner, Petr Mládek, Vladimír Rožánek, Václav Šedivý, Robert Varyš
26. Michal Smrž
46. Tomáš Horník
37. Jaroslav Havran
52. Robert Varyš
20. 5. 19 17:00 DEKAN Daltonové SUP Enzian 8. 6:1 (1:0)
Hrál se klidný zápas. Daltonové byli lepší.
Daltonové SUP Enzian
Radek Skořepa – Vilém Dvořáček, Jaroslav Kainek, Jiří Krejčík, Vladimír Kubín, Ladislav Pauch, Pavel Rideg, Rudolf Šafr, Martin Zeman vs Stanislav Mazouch – Miloš Beňo, Miroslav Bílek, Petr Fohl, Pavel Komanec, Alexandr Popescu, Michal Smrž, Vladimír Zeman
22. Vladimír Kubín
43. Ladislav Pauch
46., 47., 55., 59. Vilém Dvořáček
33. Vladimír Zeman
13. 5. 19 17:00 DEKAN Enzian Cormoran FC SUP 7. 2:3 (1:1)
Pohledné utkání, domácí dlouhou dobu držel skvělý gólman. Nakonec vyhráli hosté.
Enzian Cormoran FC SUP
Stanislav Mazouch – Miloš Beňo, Miroslav Bílek, Petr Fohl, Lubor Hobza, Tomáš Horník, Petr Houf, Pavel Komanec, Alexandr Popescu, Vladimír Zeman vs Viktor Kellerstein – Jan Havránek, Josef Holas, Jiří Jirsa, Vladislav Kašpar, Daniel Los, Petr Morávek
13. Tomáš Horník
32. Lubor Hobza
28. Vladislav Kašpar
35., 58. Petr Morávek
6. 5. 19 17:00 DEKAN Berger club SUP Enzian 6. 1:2 (1:1)
Vyrovnané utkání rozhodl smolný vlastní gól.
Berger club SUP Enzian
Pavel Gaper – Ivan Grůza, Jan Jedlička, Pavel Kunst, Stanislav Sába, Miroslav Valenta, Roman Vild, František Zalužanský vs Stanislav Mazouch – Miloš Beňo, Miroslav Bílek, Petr Fohl, Lubor Hobza, Pavel Komanec, Alexandr Popescu, Vladimír Zeman
15. Jan Jedlička 12. Vladimír Zeman
52. OG
29. 4. 19 17:00 DEKAN Enzian Bílý lev CF SUP 5. 3:4 (2:1)
Vyrovnané utkání se šťastným koncem pro Lva. Boubín
Enzian Bílý lev CF SUP
Stanislav Mazouch – Miloš Beňo, Miroslav Bílek, Petr Fohl, Lubor Hobza, Pavel Komanec, Alexandr Popescu, Vladimír Zeman vs Michal Vodička – Miloslav Anděl, Petr Frýba, Milan Krejčí, Milan Kříž, Tomáš Majdl, Ladislav Nový, Petr Šulc, Petr Vodenka
13., 24., 54. Vladimír Zeman 11. Petr Frýba
40. Petr Šulc
55., 60. Miloslav Anděl
15. 4. 19 19:45 zzHAGIB Super Calvados Enzian 4. 10:2 (4:1)
Domácí byli lepším mužstvem po všech stránkách. Hosté hráli s jedním na střídání, což je málo. Kovařík
Super Calvados Enzian
Robert Martišek – Radek Budil, Radek Dobrý, Tomáš Hlinka, Karel Křeček, Václav Kyselka, Vladimír Oliberius, Miroslav Petrák, Karel Růžička vs Stanislav Mazouch – Petr Fohl, Lubor Hobza, Tomáš Horník, Pavel Komanec, Michal Smrž, Vladimír Zeman
22., 56. Vladimír Zeman
8. 4. 19 17:00 DEKAN Enzian Socra SUP 3. 1:3 (1:0)
Hosté otočili zápas v poslední desetiminutovce druhého poločasu. Miloš Zrnić, Igor Tumbaš
Enzian Socra SUP
Stanislav Mazouch – Miloš Beňo, Miroslav Bílek, Petr Fohl, Lubor Hobza, Tomáš Horník, Petr Houf, Pavel Komanec, Alexandr Popescu, Michal Smrž, Vladimír Zeman vs František Hubr – Jan Adámek, Petr Bačovský, Jan Čemus, Marek Čermák, Michael Charvát, Jiří Drahokoupil, Václav Kaiser, Miroslav Rothe, Jan Zahradník
19. Tomáš Horník 51., 52. Petr Bačovský
59. Jan Čemus
1. 4. 19 17:00 DEKAN Rychlé pípy SUP Enzian 2. 3:2 (2:1)
Vyrovnané utkání, kde se štěstěna přiklonila na stranu domácích. Trnka
Rychlé pípy SUP Enzian
Vladimír Kuna – Rudolf Formánek, Martin Mačalík, Roman Mráz, Petr Novotný, Libor Viták, Karel Vonášek vs Stanislav Mazouch – Miloš Beňo, Miroslav Bílek, Petr Fohl, Lubor Hobza, Tomáš Horník, Pavel Komanec, Alexandr Popescu, Vladimír Zeman
7. Karel Vonášek
21. Roman Mráz
49. Martin Mačalík
44 Vladimír Kuna 17., 46. Miloš Beňo
25. 3. 19 18:15 DEKAN Enzian Kapr tým SUP 1. 0:9 (0:3)
Začátek utkání poznamenal silný déšť. Možná i proto se pak na trávníku cítil Kapr jako ryba ve vodě a jednoznačně celý zápas ovládl.
Enzian Kapr tým SUP
Stanislav Mazouch – Miloš Beňo, Miroslav Bílek, Petr Fohl, Tomáš Horník, Petr Houf, Alexandr Popescu, Michal Smrž, Vladimír Zeman vs Ladislav Rokyta – Andrey Abroskin, Josef Bartl, Pavel Brož, Karel Holeček, Pavel Hromadník, Jiří Jura, Josef Kwolek, Luboš Svoboda