Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 29.11.18 | 18:00 | MALES | Super Naděje B PFC Kodymka SUP A | 11. | 4:3 |
Čt 29.11.18 | 18:00 | ZAK | Sokol Vysočany SUP Lomíci | 11. | 1:5 |
Čt 29.11.18 | 17:45 | MIKU2 | Stará Garda SUP Sedm zbabělých SUP | 11. | 4:0 |
Čt 29.11.18 | 17:45 | ZABEH | Trops 1.SK SUP Dehet Old 1.FC SUP | 11. | 0:2 |
Čt 29.11.18 | 17:45 | MIKU3 | SuperNova L.F.C. Kolotouš FC SUP | 11. | 1:0 |
Čt 29.11.18 | 17:45 | MIKU1 | Pražačka seniors B Endoprotéza | 11. | 3:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | PFC Kodymka SUP A | 11 | 8 | 1 | 2 | 47:16 | 17 |
2. | Super Naděje B | 11 | 7 | 2 | 2 | 44:26 | 16 |
3. | Pražačka seniors B | 11 | 6 | 2 | 3 | 49:25 | 14 |
4. | Stará Garda SUP | 11 | 7 | 0 | 4 | 39:27 | 14 |
5. | Trops 1.SK SUP | 11 | 7 | 0 | 4 | 24:18 | 14 |
6. | Endoprotéza | 11 | 5 | 2 | 4 | 30:16 | 12 |
7. | Dehet Old 1.FC SUP | 11 | 5 | 1 | 5 | 17:21 | 11 |
8. | Kolotouš FC SUP | 11 | 5 | 0 | 6 | 35:32 | 10 |
9. | Lomíci | 11 | 4 | 1 | 6 | 26:35 | 9 |
10. | Sedm zbabělých SUP | 11 | 4 | 0 | 7 | 21:48 | 8 |
11. | SuperNova L.F.C. | 11 | 2 | 1 | 8 | 12:54 | 5 |
12. | Sokol Vysočany SUP | 11 | 1 | 0 | 10 | 10:36 | 2 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Pá 7.9.18 | 19:30, 20:45 | HOSTI | Pražačka seniors B |
Po 10.9.18 | 17:45, 19:00, 20:15 | MIKU3 | Kolotouš FC SUP |
Út 11.9.18 | 18:15, 19:30 | HANSP | Sedm zbabělých SUP |
Po 24.9.18 | 18:15, 19:30, 20:45 | HOSTI | Dehet Old 1.FC SUP |
Út 25.9.18 | 19:30, 20:45 | CESMI | Trops 1.SK SUP |
Po 1.10.18 | 17:45, 19:00, 20:15 | MIKU3 | Kolotouš FC SUP |
Út 2.10.18 | 19:00, 20:15 | P1 | Stará Garda SUP |
Út 2.10.18 | 19:00, 20:15 | METE1 | Lomíci |
Ne 7.10.18 | 16:15, 17:30 | HANSP | Endoprotéza |
Út 9.10.18 | 18:15, 19:30 | SLIVE | Sedm zbabělých SUP |
St 10.10.18 | 17:30, 18:45, 20:00 | ARIT | Super Naděje B |
St 10.10.18 | 18:00, 19:15, 20:30 | ZAK | Sokol Vysočany SUP |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Jan Syrovátka | Pražačka seniors A | 27 |
2. | Petr Mácha | Kolotouš FC SUP | 16 |
3. | Petr Voplatek | Lomíci | 14 |
4. | Richard Kejval | PFC Kodymka SUP A | 11 |
5. | Tomáš Hrdý | Endoprotéza | 11 |
6. | Jan Dvořák | Super Naděje B | 11 |
7. | Miloslav Linek | Super Naděje B | 9 |
8. | Pavel Procházka | Kolotouš FC SUP | 9 |
9. | Bohuslav Langer | PFC Kodymka SUP A | 9 |
10. | Tomáš Neuhäusl | Stará Garda SUP | 9 |
11. | Martin Varga | PFC Kodymka SUP A | 8 |
12. | Tomáš Vodička | Stará Garda SUP | 7 |
13. | Michal Moučka | Trops 1.SK SUP | 7 |
14. | Jan Wierzbicki | PFC Kodymka SUP A | 6 |
15. | Jan Kroj | SuperNova L.F.C. | 6 |
16. | Jan Kupr | PFC Kodymka SUP A | 6 |
17. | Tomáš Berný | Super Naděje B | 6 |
18. | Michal Pozníček | Křídla Ďáblic SUP | 6 |
19. | Peter Nielsen | Sedm zbabělých SUP | 6 |
20. | Miroslav Průžek | Pražačka seniors B | 5 |