Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 29.11.18 | 17:45 | MIKU2 | Stará Garda SUP Sedm zbabělých SUP | 11. | 4:0 |
Čt 22.11.18 | 17:45 | ZABEH | Super Naděje B Sedm zbabělých SUP | 9. | 10:4 |
Čt 15.11.18 | 18:15 | ZAK | Sedm zbabělých SUP Sokol Vysočany SUP | 10. | 3:1 |
Čt 1.11.18 | 19:30 | zzNOVOB | Sedm zbabělých SUP Pražačka seniors B | 8. | 1:8 |
Čt 25.10.18 | 19:30 | BECH | PFC Kodymka SUP A Sedm zbabělých SUP | 7. | 10:0 |
Čt 18.10.18 | 19:00 | P2 | Sedm zbabělých SUP Lomíci | 6. | 3:0 |
Čt 11.10.18 | 20:45 | BECH | Sedm zbabělých SUP Endoprotéza | 5. | 0:3 |
Čt 4.10.18 | 19:00 | MIKU1 | Kolotouš FC SUP Sedm zbabělých SUP | 4. | 5:3 |
Čt 20.9.18 | 20:30 | SCBEC | Sedm zbabělých SUP Dehet Old 1.FC SUP | 3. | 3:2 |
Čt 13.9.18 | 17:45 | ZABEH | Trops 1.SK SUP Sedm zbabělých SUP | 2. | 3:0 |
Čt 6.9.18 | 19:30 | zzNOVOB | Sedm zbabělých SUP SuperNova L.F.C. | 1. | 4:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | PFC Kodymka SUP A | 11 | 8 | 1 | 2 | 47:16 | 17 |
2. | Super Naděje B | 11 | 7 | 2 | 2 | 44:26 | 16 |
3. | Pražačka seniors B | 11 | 6 | 2 | 3 | 49:25 | 14 |
4. | Stará Garda SUP | 11 | 7 | 0 | 4 | 39:27 | 14 |
5. | Trops 1.SK SUP | 11 | 7 | 0 | 4 | 24:18 | 14 |
6. | Endoprotéza | 11 | 5 | 2 | 4 | 30:16 | 12 |
7. | Dehet Old 1.FC SUP | 11 | 5 | 1 | 5 | 17:21 | 11 |
8. | Kolotouš FC SUP | 11 | 5 | 0 | 6 | 35:32 | 10 |
9. | Lomíci | 11 | 4 | 1 | 6 | 26:35 | 9 |
10. | Sedm zbabělých SUP | 11 | 4 | 0 | 7 | 21:48 | 8 |
11. | SuperNova L.F.C. | 11 | 2 | 1 | 8 | 12:54 | 5 |
12. | Sokol Vysočany SUP | 11 | 1 | 0 | 10 | 10:36 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 11.9.18 | 18:15 | HANSP | Tamu Pua 1.FC VET Křídla Ďáblic VET B (VL3B) |
Út 11.9.18 | 19:30 | HANSP | Petřiny 09 FC Junior Motol (HL6D) |
Út 9.10.18 | 18:15 | SLIVE | Smíchov PSK KáGéčko A (HL5C) |
Út 9.10.18 | 19:30 | SLIVE | JZD Slivenec Notorkros FK (HL6D) |
Čt 25.10.18 | 20:45 | BECH | Nebeský bastardi Žlutá křídla (HL6I) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bohuslav Jiří | 10 | 1 |
Černý Jan | 8 | 1 |
Hoskovec Jakub | 9 | 4 |
Ježek Pavel | 6 | 0 |
Nergl Miloslav | 10 | 3 |
Nielsen Peter | 10 | 6 |
Pešek Jaroslav | 8 | 0 |
Pojer Robert | 10 | 2 |
Pospíšil Tomáš | 8 | 2 |
Sehnal Martin | 9 | 2 |
Stuchl Václav | 10 | 0 |