Ne 23.9.18 18:45 P2 Bruchos HFC Benda OFC   (HL6K)
Ne 23.9.18 20:00 P2 Habet Praha FŇ Puk PFC   (HL5I)
St 10.10.18 19:30 DEKAN Zelená liška TJ SUP A Indus SUP A   (SVL1A)
St 10.10.18 20:45 DEKAN Lokomotiva DP Uličníci FC   (HL8H)
Čt 22.11.18 19:00 P3 Estudiantes UVL Nejistý Felix UVL   (UVL1A)
Čt 22.11.18 20:15 P3 PRKA Rarach FC   (HL7H)

28. 11. 18 19:00 ZABEH Rokoska VET B Defect 11. 3:9 (1:4)
Zpočátku vyrovnané utkání na kluzkém terénu rozhodla lepší produktivita hostů. Robert Hlinák, Vlastimil Halbich
Rokoska VET B Defect
Tomáš Kučera – Martin Beránek, Jindřich Dobřanský st., Zdeněk Fusek, Svatopluk Michal, Petr Šindelář, Aleš Strach vs Alexander Károlyi – David Davídek, Jan Horáček, Josef Hrodek, Matěj Lang, Richard Peer, Jiří Sivák, Václav Socher
18., 52. Petr Šindelář
50. Jindřich Dobřanský st.
15., 22., 37. Matěj Lang
16. Josef Hrodek
29. Jan Horáček
31., 38., 40., 45. Václav Socher
16. 11. 18 20:15 ZABEH Defect Traktor humus VET A 10. 3:2 (0:2)
Kvalitní utkání, které otočili domácí ve svůj prospěch v druhém poločase. Rozhodla i lepší fyzická kondice Defectu, který mohl alespoň střídat. Petr Slivka, Petr Valenta
Defect Traktor humus VET A
David Davídek – Jan Kahuda, Matěj Lang, Richard Peer, David Ploc, Petr Seidel, Václav Socher vs Zdeněk Feierfeil – Jan Chadima, Bohumil Exner, Lukáš Hronek, Matúš Karnafel, Ladislav Kautský, Karel Kubec, David Kudrnáč, Luděk Stehlík, Roman Zvolský
38., 46. Matěj Lang
51. Petr Seidel
21. David Kudrnáč
28. Luděk Stehlík
8. 11. 18 19:00 MIKU1 Klokan club Perón V Defect 9. 3:1 (3:0)
Výborné utkání, rozhodla větší fotbalovost a lepší taktika domácích. Stanislav Bezděka, Martin Kotalík
Klokan club Perón V Defect
Petr Víšek – Stanislav Bejda, Jaroslav Černý, Aleš Deré, Karel Kristen, Mario Lička, Tomáš Manhart, Pavel Saidl, Radek Šírl vs Mário Vozár – David Davídek, Jan Horáček, Josef Hrodek, Alexander Károlyi, Richard Peer, Jiří Sivák, Tomáš Sluka, Václav Socher, Tomáš Trnka
18., 26. Jaroslav Černý
20. Mario Lička
45. Richard Peer
1. 11. 18 20:15 ZABEH Defect Indus VET 8. 3:3 (2:2)
Defekt zápas skvěle začal, ale pak musel dotahovat a půle byla vyrovnaná. Indus pak znovu šel do vedení a domácí marně dobývali jeho branku. Nastřelil několik tyčí, v závěru zvládl alespoň vyrovnat, ale měl šance i na vítězství. Husák
Defect Indus VET
Alexander Károlyi – David Davídek, Richard Peer, Petr Seidel, Jiří Sivák, Tomáš Sluka, Václav Socher, Václav Spal, Tomáš Trnka vs Tomáš Coufal – Michal Dufek, Martin Kasálek, Lumír Kübel, Luděk Kula, Milan Šafr, Tibor Soták, Zdeněk Tichý, Petr Vašíček
1. Václav Socher
18. Tomáš Sluka
57. Václav Spal
3. Martin Kasálek
13. Zdeněk Tichý
43. Tibor Soták
25. 10. 18 19:00 MIKU3 PH Servis Defect 7. 0:10 (0:3)
Velmi kvalitní zápas, ve kterém měli jasnou převahu hosté. Beneš
PH Servis Defect
Roman Soukup – Zdeněk Bárta, Milan Kvajsar, Jiří Landa, Milan Macela, Jiří Maláček, Josef Pokorný, Jindřich Skála, Jindřich Štencl, Jan Suchý vs Mário Vozár – Ionel David, David Davídek, Richard Peer, David Ploc, Tomáš Sluka, Václav Socher, Tomáš Trnka
7., 14., 46., 54. Václav Socher
17. David Davídek
32. Tomáš Trnka
48., 50. Tomáš Sluka
49., 56. Richard Peer
19. 10. 18 20:15 ZABEH Defect Kuřátka FC 6. 5:2 (1:0)
Krásné utkání, kvalitou srovnatelné s klasickou Hanspaulkou. Defect na začátku podržel brankář, pak se hra vyrovnala a domácí se dostali do vedení. Zajímavý byl začátek druhé půle, když nejdřív po špatné rozehrávce Defect odskočil a následně hosté trochu sporným gólem snížili, což Defect nastartovalo. Definitivně rozhodly až dva góly domácích během minuty. Karel Moravec, Petr Buchta
Defect Kuřátka FC
Alexander Károlyi – Ionel David, David Davídek, Jan Horáček, Matěj Lang, Richard Peer, David Ploc, Václav Socher, Václav Spal vs Martin Houdek – Pavel Baborovský, Pavel Caizl, Lukáš Jelínek, Martin Kokšal, Petr Moučka, Pavel Růžička, Jiří Samek, Viktor Spálavský, Mikuláš Šveda, Marek Uhlárik
19., 50. Václav Socher
32., 49. Václav Spal
45. Matěj Lang
37., 46. Lukáš Jelínek
12. 10. 18 20:15 ZABEH Vojenské lesy VET Defect 5. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
4. 10. 18 19:30 ZAK Defect Javorák 4. 3:3 (1:3)
Pohledné utkání, ve kterém měli hráči Defectu převahu a jen kvůli skvěle chytajícímu gólmanovi Javoráku skončil zápas remízou.
Defect Javorák
Alexander Károlyi – David Davídek, Jan Horáček, Jan Kahuda, Matěj Lang, Richard Peer, Zdeněk Sláma, Václav Socher vs Petr Klouček – Jan Eibl, Pavel Hofrichter, Lukáš Krupička, Kamil Nezval, Lukáš Radouš, Radomír Staněk, Jiří Vaněk
22. Zdeněk Sláma
32. Matěj Lang
54. Jan Kahuda
8. Lukáš Radouš
11., 30. Kamil Nezval
20. 9. 18 19:00 P2 Kings of Kent Defect 3. 2:11 (2:4)
Utkání mělo spád a akce se přelévaly ze strany na stranu. Defect byl zejména ve druhém poločase výrazně produktivnější a fotbalovější, takže zaslouženě vysoko vyhrál.