Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 18.6.19 | 20:15 | P2 | Torpedo Cannabis Morová rána 1.FC | 11. | 6:8 |
Út 18.6.19 | 20:15 | ARIT | MVS Vršovice A Torpedo Ohrobec SKA | 11. | 4:2 |
Út 18.6.19 | 20:15 | HOSTI | Samson Bonella A K.T.S. FC | 11. | 3:1 |
Út 18.6.19 | 20:15 | ZAK | U.G.A.R. FC BongoBongo AC | 11. | 4:2 |
Út 18.6.19 | 20:15 | MIKU1 | Restaurace U Pecků B A.G.Č.V. | 11. | 7:4 |
Út 18.6.19 | 20:15 | P3 | Speciál Bráník B Dvacítka | 11. | 0:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Morová rána 1.FC | 11 | 9 | 1 | 1 | 62:25 | 19 |
2. | Dvacítka | 11 | 7 | 1 | 3 | 32:11 | 15 |
3. | Restaurace U Pecků B | 11 | 7 | 1 | 3 | 45:30 | 15 |
4. | Speciál Bráník B | 11 | 7 | 0 | 4 | 35:21 | 14 |
5. | Torpedo Cannabis | 11 | 7 | 0 | 4 | 42:33 | 14 |
6. | MVS Vršovice A | 11 | 5 | 3 | 3 | 36:36 | 13 |
7. | Samson Bonella A | 11 | 6 | 0 | 5 | 31:45 | 12 |
8. | Torpedo Ohrobec SKA | 11 | 4 | 2 | 5 | 36:42 | 10 |
9. | A.G.Č.V. | 11 | 3 | 3 | 5 | 33:31 | 9 |
10. | U.G.A.R. FC | 11 | 1 | 3 | 7 | 23:37 | 5 |
11. | K.T.S. FC | 11 | 1 | 2 | 8 | 22:52 | 4 |
12. | BongoBongo AC | 11 | 0 | 2 | 9 | 20:54 | 2 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
St 20.3.19 | 18:15, 19:30 | CESMI | Dvacítka |
St 20.3.19 | 19:30, 20:45 | STER2 | Torpedo Ohrobec SKA |
Čt 21.3.19 | 18:15, 19:30 | BECH | Speciál Bráník B |
Čt 21.3.19 | 19:00, 20:15 | P1 | U.G.A.R. FC |
Ne 24.3.19 | 18:45, 20:00 | MIKU3 | BongoBongo AC |
St 27.3.19 | 18:00, 19:15, 20:30 | ZAK | A.G.Č.V. |
Út 2.4.19 | 18:15, 19:30, 20:45 | BECH | Samson Bonella A |
Po 8.4.19 | 17:45, 19:00, 20:15 | ZABEH | Torpedo Cannabis |
St 10.4.19 | 17:45, 19:00, 20:15 | MIKU1 | Morová rána 1.FC |
St 10.4.19 | 18:00, 19:15, 20:30 | STER1 | MVS Vršovice A |
St 17.4.19 | 17:45, 19:00, 20:15 | ZABEH | A.G.Č.V. |
St 17.4.19 | 18:15, 19:30, 20:45 | BECH | Samson Bonella A |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Marián Pitel | Torpedo Cannabis | 24 |
2. | Jan Kamlach | Morová rána 1.FC | 13 |
3. | Václav Socher | Flyers Jinonice FC | 13 |
4. | Patrik Icik | J.R.Club B | 12 |
5. | Pavel Korabarov | MVS Penguins 6:5 | 12 |
6. | Jonáš Navrátil | Speciál Bráník B | 10 |
7. | Jakub Šindelář | Samson Bonella A | 10 |
8. | Michal Suchánek | Torpedo Ohrobec SKA | 10 |
9. | Petr Chlad | Dvacítka | 7 |
10. | Václav Kural | Samson Bonella A | 7 |
11. | Lukáš Bejlovec | BongoBongo AC | 7 |
12. | Luboš Horáček | MVS Penguins 6:5 | 7 |
13. | Pavel Rodr | Morová rána 1.FC | 7 |
14. | Jiří Hendrich ml. | A.G.Č.V. | 6 |
15. | Adam Boruta | Morová rána 1.FC | 6 |
16. | David Verner | Omlékované Sojky | 5 |
17. | Ivo Malina | A.G.Č.V. | 5 |
18. | Miroslav Horváth | Speciál Bráník B | 5 |
19. | Jan Vejražka | Torpedo Ohrobec SKA | 5 |
20. | Karel Tureček | Restaurace U Pecků B | 5 |