Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 24.6.19 | 19:00 | ZABEH | Green shock FC Ujde to 1980 SK | 11. | 3:7 |
Po 24.6.19 | 19:00 | P1 | Rumpra Praha FC Bronx KKK A | 11. | 6:5 |
Po 24.6.19 | 19:00 | P2 | Šrot FC 4 TD Ala Bundy A | 11. | 5:3 |
Po 24.6.19 | 19:00 | DEKAN | Kvantanámo Gente - Yeti FC | 11. | 5:1 |
Po 24.6.19 | 19:00 | P3 | Torolka 1.FC Žižkov | 11. | 3:10 |
Po 24.6.19 | 18:30 | zzHAGIB | Přezletice SK RSC Deportivo bez Coruna A | 11. | 5:10 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ujde to 1980 SK | 11 | 9 | 1 | 1 | 63:22 | 19 |
2. | Rumpra Praha FC | 11 | 7 | 2 | 2 | 59:43 | 16 |
3. | Kvantanámo | 11 | 7 | 2 | 2 | 43:31 | 16 |
4. | 1.FC Žižkov | 11 | 6 | 1 | 4 | 47:32 | 13 |
5. | Deportivo bez Coruna A | 11 | 6 | 1 | 4 | 53:46 | 13 |
6. | 4 TD Ala Bundy A | 11 | 4 | 3 | 4 | 40:36 | 11 |
7. | Torolka | 11 | 4 | 2 | 5 | 44:52 | 10 |
8. | Gente - Yeti FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 30:42 | 10 |
9. | Přezletice SK RSC | 11 | 4 | 1 | 6 | 39:41 | 9 |
10. | Bronx KKK A | 11 | 4 | 0 | 7 | 36:35 | 8 |
11. | Šrot FC | 11 | 3 | 1 | 7 | 34:52 | 7 |
12. | Green shock FC | 11 | 0 | 0 | 11 | 23:79 | 0 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Út 2.4.19 | 17:00, 18:15, 19:30 | HANSP | 1.FC Žižkov |
Út 2.4.19 | 17:45, 19:00, 20:15 | MIKU3 | Bronx KKK A |
Út 2.4.19 | 17:45, 19:00, 20:15 | MIKU1 | Gente - Yeti FC |
Út 2.4.19 | 18:00, 19:15 | HRAB3 | 4 TD Ala Bundy A |
St 3.4.19 | 18:15, 19:30, 20:45 | BECH | Přezletice SK RSC |
St 3.4.19 | 19:30, 20:45 | DEKAN | Deportivo bez Coruna A |
Pá 5.4.19 | 19:00, 20:15 | ZABEH | Torolka |
Út 16.4.19 | 18:15, 19:30, 20:45 | BECH | Přezletice SK RSC |
Út 23.4.19 | 17:45, 19:00, 20:15 | MIKU1 | Bronx KKK A |
Út 23.4.19 | 18:15, 19:30, 20:45 | HOSTI | 1.FC Žižkov |
St 24.4.19 | 17:45, 19:00, 20:15 | MIKU1 | Gente - Yeti FC |
Čt 25.4.19 | 17:45, 19:00, 20:15 | MIKU4 | Green shock FC |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Leo Búžik | Pohoda FC B | 27 |
2. | Adam Kubát | Kvantanámo | 16 |
3. | Zdeněk Ševčík ml. | Deportivo bez Coruna B | 16 |
4. | Dominik Dlugoš | Šrot FC | 15 |
5. | Jiří Slavíček | Poloukes FC | 15 |
6. | Jiří Doležel | Harum Praha | 14 |
7. | Pavel Čermák | Torolka | 13 |
8. | David Rek | Serval KPKS | 13 |
9. | Michal Kuník | Aperittivo.cz | 12 |
10. | Zdeněk Šimek | Saens 1.FC A | 12 |
11. | Jakub Bíba | Kvantanámo | 11 |
12. | Daniel Urban | Bronx KKK A | 11 |
13. | Václav Svoboda | 4 TD Ala Bundy A | 11 |
14. | Jiří Štecher | Green shock FC | 10 |
15. | Petr Moučka | Ujde to 1980 SK | 10 |
16. | Zbyněk Šimek | Saens 1.FC A | 10 |
17. | Jakub Traxmandl | Torolka | 9 |
18. | Pavel Graf | Deportivo bez Coruna A | 8 |
19. | Lukáš Rada | Deportivo bez Coruna A | 7 |
20. | Matěj Peca | Torolka | 7 |