7. Prague St. Gentlemen 11 3 3 5 34:37 9
12. Díky čau Pirelli FC 11 1 1 9 12:50 3

Pá 29.3.19 19:30 DEKAN Torpedo Barrandov Balbín FC   (HL2B)
Pá 29.3.19 20:45 DEKAN Paraguay Beach attack 90210   (HL5G)
St 1.5.19 18:00 HRAB2 Kapr tým SUP Rychlé pípy SUP   (SVL3A)
St 1.5.19 19:15 HRAB2 Autobazar Duo VET J.R.Club VET A   (VL2B)

17. 6. 19 19:15 KORAB Prague St. Gentlemen Turbosršni CF 11. 0:8 (0:2)
Naprosto jednoznačné utkání. Domácí se "nesešli" a vybrali si příkladný den blbec. Šťástka
Prague St. Gentlemen Turbosršni CF
Erik Kahle – Pavel Chalupa, Hoang Dung Nguyen, Pavel Sojka, František Vomáčka, Ondřej Wallesch vs Adam Löffelmann – Jakub Glanc, Ondřej Kokta, Adam Kubišta, Jan Kušta, Jan Lanhaus, David Linhart, Jan Švorc
12., 43. Jakub Glanc
26., 37., 50. Jan Kušta
38., 46. Jan Lanhaus
45. Ondřej Kokta
3. 6. 19 19:15 HRAB1 Turbosršni CF Tlakové galoše 10. 2:2 (1:0)
V prvním poločase jasně vedli Turbosršni, zápas měli ve svých rukou. Ve druhém poločase se ale Tlakové galoše nevzdaly a soupeře skoro nepustili k bráně. Jakub Třešňák
Turbosršni CF Tlakové galoše
Adam Kubišta – Jakub Glanc, Oliver Hodbod, Ondřej Kokta, Jan Kušta, Jan Lanhaus, David Linhart, Jan Švorc vs Filip Schuster – Michal Bednář, Marek Červinský, Šimon Chalupa, Adam Doležal, David Doležal, Tomáš Havran, Jiří Mergl, Jaroslav Rosol, Ladislav Salvet, Petr Vaněk, Tomáš Vostřel
29. Jakub Glanc
37. Oliver Hodbod
44. Tomáš Havran
51. Tomáš Vostřel
27. 5. 19 19:00 METE2 Oratoř Kobylisy Turbosršni CF 9. 1:1 (0:1)
Sršni nabrali turbo vedení v první minutě, aby se skóre v zajímavém utkání zase pohnulo až na konci, kdy Oratoř srovnala povedenou kombinací na 1:1. Hošek
Oratoř Kobylisy Turbosršni CF
Jakub Jaroš – Ivo Bačo, Ondřej Bačo, Lukáš Kučera, Rostislav Přibyl, František Rodr, Miroslav Tipta, Petr Urban vs Ondřej Kokta – Jakub Glanc, Oliver Hodbod, Adam Kubišta, Jan Kušta, Jan Lanhaus, David Linhart, Jan Švorc
59. Petr Urban 1. Jan Kušta
20. 5. 19 19:15 MOTO1 Turbosršni CF TBC Lachtan B 8. 5:3 (4:1)
Domácí se dostali do slibného náskoku a trochu polevili, což hosté využili a na domácí zatlačili. Ti si ale vítězství s trochou štěstí pohlídali.
Turbosršni CF TBC Lachtan B
Ondřej Kokta – Jakub Glanc, Oliver Hodbod, Tomáš Klouda, Adam Kubišta, Jan Kušta, Jan Lanhaus, David Linhart, Jan Švorc vs Marcel Bumbalík – Tomáš Andrle, Jiří Balla, Illya Bramskiy, Jiří Jambor, Michal Krystín, Martin Novák, Daniel Pavelka
5. Jakub Glanc
25. David Linhart
27., 28., 42. Jan Švorc
15. Michal Krystín
34., 44. Jiří Balla
6. 5. 19 19:00 P2 Manchlastr FC Turbosršni CF 7. 0:5 (0:2)
Bojovné utkání v duchu fair-play. Domácí své velké šance neproměnili, a tak si hosté odvážejí dva body.
Manchlastr FC Turbosršni CF
David Švejda – Jakub Čížkovský, Marek Filko, Ondřej Konopásek, Václav Kozel, Antonín Lanhaus ml., David Tejnor, Jakub Tichý vs Ondřej Kokta – Jakub Glanc, Oliver Hodbod, Tomáš Klouda, Adam Kubišta, Jan Kušta, David Linhart, Jan Švorc
3., 9., 55., 60. Tomáš Klouda
60. Jakub Glanc
29. 4. 19 19:00 METE2 Turbosršni CF Santovi Sobi 6. 3:3 (2:1)
Rychlý zápas s nasazením až do konce. Spravedlivá remíza.
Turbosršni CF Santovi Sobi
Jan Lanhaus – Jakub Glanc, Oliver Hodbod, Ondřej Kokta, Adam Kubišta, Jan Kušta, David Linhart, Jan Švorc vs Jiří Rattay – Lukáš Garreis, Adam Houda, Prokop Houda, Vladimír Nesvadba, Jakub Vladyka, Prokop Vodrážka
4. Jan Švorc
24. David Linhart
43. Adam Kubišta
15. Vladimír Nesvadba
41. Prokop Vodrážka
46. Jakub Vladyka
15. 4. 19 19:15 STER3 Jardovi Hřebíci Turbosršni CF 5. 4:1 (2:1)
Kvalitní obrana Hřebíků povolila soupeři pouze jeden gól, zatímco jeho hráči sami trestali z brejků. Trnka
Jardovi Hřebíci Turbosršni CF
Ondřej Trunečka – Michael Jirovský, Jan Kopecký, Vladimír Kuklík, Ondřej Novák, Viktor Pavlíček, Martin Šnajdr, Václav Ulrich vs Jan Švorc – Jakub Glanc, Oliver Hodbod, Ondřej Kokta, Adam Kubišta, Jan Kušta, Jan Lanhaus, David Linhart
21. Ondřej Novák
23., 51. Michael Jirovský
41. Václav Ulrich
26. Jan Kušta
8. 4. 19 20:30 STER3 Turbosršni CF Purple Team AFK 4. 1:4 (1:2)
V klidném utkání bylo od začátku jasné, kdo bude tahat za kratší konec.
Turbosršni CF Purple Team AFK
Ondřej Kokta – Jakub Glanc, Oliver Hodbod, Adam Kubišta, Jan Kušta, Jan Lanhaus, David Linhart, Jan Švorc vs Radim Fulík – Adam Havránek, Michael Kotrč, Matěj Lafata, Jan Páv ml., Milan Trýb, Martin Vondra, Lukáš Voráček, Jan Zich
29. Jan Švorc 9. Jan Zich
15. Milan Trýb
40. Adam Havránek
50. Michael Kotrč
1. 4. 19 20:15 MIKU4 Havri Havri Turbosršni CF 3. 2:5 (0:3)
Hrál se hezký dynamický fotbal. Vítězství Turbosršňů bylo zasloužené.
Havri Havri Turbosršni CF
Martin Vodrážka – Jan Hejda, Tomáš Kaliba, Jakub Keclík, Ondřej Kycelt, Jiří Rédr, Kryštof Šídlo, Tomáš Starý, Viliam Valúch, Jakub Vojáček vs Tomáš Klouda – Jakub Glanc, Oliver Hodbod, Ondřej Kokta, Adam Kubišta, Jan Kušta, Jan Lanhaus, David Linhart, Jan Švorc
39. Jakub Glanc
25. 3. 19 17:45 MIKU3 Turbosršni CF Praetorians FC B 2. 3:5 (2:3)
Utkání vypadalo do 12. minuty jednoznačně, domácí zaslouženě vedli 2:0. Hosté však během dvou minut zázračně otočili na 2:3 po nedůslednostech obrany a brankáře domácích. Hosté na rozdíl od domácích výborně bránili. Domácí sice ve 37. minutě srovnali, ale po brejku v 51. minutě opět prohrávali a v 60. minutě již do otevřené obrany hosté pečetili na 5:3. Rataj
Turbosršni CF Praetorians FC B
Jan Lanhaus – Jakub Glanc, Oliver Hodbod, Tomáš Klouda, Ondřej Kokta, Adam Kubišta, Jan Kušta, David Linhart vs Martin Provazník – Martin Chaloupecký, Daniel Frank, Lukáš Houška, Miroslav Hrouzek, Petr Provazník, Jiří Sander, Michal Šefr, Jiří Wiesner