12. Díky čau Pirelli FC 11 1 1 9 12:50 3

St 17.4.19 18:00 ZAK Exact old boys Žalud United 1.PC VET   (VL4B)
St 17.4.19 19:15 ZAK Hlavonožci na niti FC Sokol Picasso B   (HL5D)
St 17.4.19 20:30 ZAK Lucián FC A Tatra 04   (HL2A)
Út 14.5.19 17:45 MIKU2 Sebranka FC B Vo   (HL8D)
Út 14.5.19 19:00 MIKU2 Legends a Veterans Bakera VET   (VL2A)
Út 14.5.19 20:15 MIKU2 Folprecht 1.FC VET Bílý lev CF VET   (VL3A)

17. 6. 19 19:00 MIKU3 Santovi Sobi Jardovi Hřebíci 11. 7:3 (4:1)
V první půli si lepší domácí vytvořili třígólový náskok. Druhá půle byla hodně nahoru dolů, body ale zaslouženě berou domácí. Trnka
Santovi Sobi Jardovi Hřebíci
Jiří Rattay – Dominik Hajný, Tadeáš Helešic, Adam Houda, Prokop Houda, Tomáš Švec, Jakub Vladyka vs Ondřej Trunečka – Michal Čermák, Michael Jirovský, Jan Kopecký, Vladimír Kuklík, Ondřej Novák, Viktor Pavlíček, Václav Ulrich
9., 27., 36. Tadeáš Helešic
13., 16., 38. Adam Houda
57. Dominik Hajný
19. Jan Kopecký
55., 56. Ondřej Novák
3. 6. 19 19:15 STER2 Jardovi Hřebíci Purple Team AFK 10. 1:5 (0:2)
Jardovi Hřebíci odehráli zápas pouze se čtyřmi hráči v poli. Vítězové hráli laxně, přesto se jim podařilo celkem jasně vyhrát.
Jardovi Hřebíci Purple Team AFK
Ondřej Trunečka – Michael Jirovský, Jan Kopecký, Vladimír Kuklík, Ondřej Novák vs Radim Fulík – Michael Kotrč, Matěj Lafata, Jaroslav Nováček, Milan Trýb, Martin Vondra, Lukáš Voráček, Jan Zich
46. Ondřej Novák 10., 32. Michael Kotrč
13. Martin Vondra
45. Jan Zich
60. Milan Trýb
27. 5. 19 19:15 ZAK Praetorians FC B Jardovi Hřebíci 9. 1:1 (1:0)
V bojovném zápase nebylo mnoho hezkých fotbalových momentů, spíše jen běhání s množstvím zakončení. Praetorians ovládli první půli. Když se Hřebíkům zranil hráč, neměli už na střídání, přesto se ve druhé půli dočkali vyrovnání - asi i zaslouženého.
Praetorians FC B Jardovi Hřebíci
Martin Provazník – Martin Chaloupecký, Daniel Frank, Lukáš Houška, Miroslav Hrouzek, Petr Provazník, Michal Šefr, Jiří Wiesner vs Ondřej Trunečka – Michael Jirovský, Jan Kopecký, Vladimír Kuklík, Ondřej Novák, Viktor Pavlíček, Václav Ulrich
16. Jiří Wiesner 39. Jan Kopecký
20. 5. 19 19:15 KORAB Jardovi Hřebíci Prague St. Gentlemen 8. 3:3 (1:2)
Pohledné a vyrovnané utkání skončilo zaslouženě remízou. Smetana
Jardovi Hřebíci Prague St. Gentlemen
Ondřej Trunečka – Michal Čermák, Michael Jirovský, Vladimír Kuklík, Ondřej Novák, Adam Rožánek, Martin Šnajdr, Václav Ulrich vs Erik Kahle – Tomáš Brunclík, Pavel Chalupa, Vladimír Koucký, Hoang Dung Nguyen, Lukáš Rieger, Pavel Sojka, Filip Tvrzický, František Vomáčka, Ondřej Wallesch, Štěpán Zajíček
11. Adam Rožánek
46. Václav Ulrich
48. Ondřej Novák
15., 57. Štěpán Zajíček
30. Lukáš Rieger
13. 5. 19 19:00 P3 Jardovi Hřebíci Manchlastr FC 6. 4:3 (0:1)
Utkání se strhující zápletkou v závěru, kdy domácí dvěma brankami v 53. a 58. minutě otočili skóre zápasu. O vyrovnání 50 sekund před koncem se zasloužil Závorka a 30 vteřin poté vrátil tečí z levého křídla dvoubodový zisk domácím Šnajdr.
Jardovi Hřebíci Manchlastr FC
Ondřej Trunečka – Michal Čermák, Jan Kopecký, Vladimír Kuklík, Ondřej Novák, Viktor Pavlíček, Adam Rožánek, Martin Šnajdr vs David Švejda – Jakub Čížkovský, Marek Filko, Václav Kozel, David Tejnor, Jakub Tichý, Pavel Vondrášek, Matěj Závorka
45., 53. Adam Rožánek
58. Vladimír Kuklík
60. Martin Šnajdr
7. Jakub Tichý
37. Pavel Vondrášek
60. Matěj Závorka
6. 5. 19 20:15 METE2 Oratoř Kobylisy Jardovi Hřebíci 7. 3:2 (1:1)
V prvním poločase oba týmy předvedly rychlý kombinační fotbal a vstřelily po gólu, i když těsně před koncem poločasu Hřebíci spálili vyloženou šanci. Druhý poločas pokračoval ve stejném nasazeni, šance pálili pro změnu domácí, ale ve 45. minutě šli do vedení. V 51. minutě hosté po střele ze střední vzdálenosti opět vyrovnali, v 55. minutě ale domácí po střele do šibenice opět vedli a výhru už udrželi. Rataj
Oratoř Kobylisy Jardovi Hřebíci
Ondřej Bačo – Ivo Bačo, Jakub Jaroš, Lukáš Kučera, Rostislav Přibyl, František Rodr, Miroslav Tipta, Petr Urban vs Ondřej Trunečka – Michal Čermák, Michael Jirovský, Vladimír Kuklík, Ondřej Novák, Adam Rožánek, Martin Šnajdr, Václav Ulrich
4., 55. Lukáš Kučera
45. Rostislav Přibyl
7. Michael Jirovský
51. Adam Rožánek
15. 4. 19 19:15 STER3 Jardovi Hřebíci Turbosršni CF 5. 4:1 (2:1)
Kvalitní obrana Hřebíků povolila soupeři pouze jeden gól, zatímco jeho hráči sami trestali z brejků. Trnka
Jardovi Hřebíci Turbosršni CF
Ondřej Trunečka – Michael Jirovský, Jan Kopecký, Vladimír Kuklík, Ondřej Novák, Viktor Pavlíček, Martin Šnajdr, Václav Ulrich vs Jan Švorc – Jakub Glanc, Oliver Hodbod, Ondřej Kokta, Adam Kubišta, Jan Kušta, Jan Lanhaus, David Linhart
21. Ondřej Novák
23., 51. Michael Jirovský
41. Václav Ulrich
26. Jan Kušta
8. 4. 19 18:00 HRAB3 Havri Havri Jardovi Hřebíci 4. 3:2 (1:1)
Těsné vítězství domácích neodpovídá kvalitě hry soupeřů. Domácí spálili množství šancí, což mohlo v závěru mrzet.
Havri Havri Jardovi Hřebíci
Šimon Vobruba – Jan Hejda, Tomáš Kaliba, Jakub Keclík, Ondřej Kycelt, Jiří Rédr, Kryštof Šídlo, Martin Vodrážka, Jakub Vojáček vs Ondřej Trunečka – Michal Čermák, Michael Jirovský, Jan Kopecký, Vladimír Kuklík, Ondřej Novák, Martin Šnajdr, Václav Ulrich
16. Tomáš Kaliba
50. Jakub Keclík
51. Kryštof Šídlo
19. Václav Ulrich
59. Ondřej Novák
35. Jan Kopecký
1. 4. 19 19:15 STER1 Jardovi Hřebíci Díky čau Pirelli FC 3. 2:1 (1:1)
Tvrdě hraný, vyrovnaný zápas. Pavel Procházka, Miroslav Václavík
Jardovi Hřebíci Díky čau Pirelli FC
Ondřej Trunečka – Michal Čermák, Michael Jirovský, Vladimír Kuklík, Ondřej Novák, Adam Rožánek, Martin Šnajdr, Václav Ulrich vs Tomáš Rod – Ondřej Ertl, Petr Kubíček, Karel Kulhan, Martin Laube, Eduard Mráz, David Prošvic, Michal Svoboda
20. Michael Jirovský
39. Václav Ulrich
8. Petr Kubíček
25. 3. 19 19:15 HRAB2 Tlakové galoše Jardovi Hřebíci 2. 1:4 (0:1)
Zasloužená výhra Hřebíků. Procházka
Tlakové galoše Jardovi Hřebíci
Michal Pácl – Šimon Chalupa, Adam Doležal, David Doležal, Tomáš Havran, Štěpán Kunášek, Matěj Novák, Petr Pražák, Marek Rábl, Ladislav Salvet, Filip Schuster, Petr Vaněk, Tomáš Vostřel vs Ondřej Trunečka – Michal Čermák, Michael Jirovský, Vladimír Kuklík, Ondřej Novák, Viktor Pavlíček, Adam Rožánek, Martin Šnajdr, Václav Ulrich
49. Matěj Novák 1. Václav Ulrich
40., 41. Adam Rožánek
58. Michael Jirovský
50. Václav Ulrich
18. 3. 19 19:15 MOTO4 Jardovi Hřebíci TBC Lachtan B 1. 1:9 (1:5)
Zasloužená výhra Lachtanů, kteří měli lepší koncovku. Michael Teplý, Patrik Dobiaš