3. 6. 19 19:00 MIKU1 A - klub 90 Lipnice 10. 3:0 (0:0)
První poločas byl ještě relativně vyrovnaný, v druhém hosté odešli fyzicky.
Milan SvobodaBedřich Bílka, Jiří Kožela, Václav Křivák, František Mrázek, Zdeněk Pavlík, Jaroslav Žabka vs Jakub Jágl – Dalibor Bláha, Marek Frýdl, Tomáš Huleš, Richard Kubát, Petr Kumžák, Václav Linhart, Juraj Nožár, Bohdan Pavlík, Jan Trtík
40. Bedřich Bílka
48. František Mrázek
57. Jaroslav Žabka
27. 5. 19 19:00 MIKU2 Lipnice Tream Deam FC 9. 2:4 (1:2)
Hostující tým kontroloval hru do 40. minuty. Pak se jim zranil hráč a museli dohrát utkání v oslabení. Hostům by slušela i vyšší liga. Klail
Lipnice Tream Deam FC
Jakub Jágl – Dalibor Bláha, Marek Frýdl, Tomáš Huleš, Richard Kubát, Petr Kumžák, Václav Linhart, Juraj Nožár, Bohdan Pavlík, Jan Trtík vs Petr Aksamít – Ondřej Černík, Adam Drnek, Pavel Janský, Ondřej Nepraš, Petr Nepraš
23. Marek Frýdl
53. Bohdan Pavlík
9. Pavel Janský
10. Ondřej Nepraš
36., 37. Petr Nepraš
20. 5. 19 19:00 MIKU2 Veselá Kráva TJ Lipnice 8. 7:1 (6:1)
O vývoji zápasu rozhodla již druhá minuta, kdy se domácí dostali do vedení a v dalších minutách byla jejich kombinace maličko rychlejší a přesnější. Jakub Plechšmíd, Martin Havel
Veselá Kráva TJ Lipnice
Ondřej Mlýnek – Daniel Babický, Michal Čaban, Petr Heršálek, Ondřej Novák, Vojtěch Petrík, Jan Račanský, Jakub Strauss, Karel Sudek, Jan Tročil vs Jakub Jágl – Dalibor Bláha, Marek Frýdl, Tomáš Huleš, Richard Kubát, Petr Kumžák, Václav Linhart, Juraj Nožár, Bohdan Pavlík, Jan Trtík
2. Karel Sudek
19., 26., 26. Jakub Strauss
20., 22., 37. Petr Heršálek
25. Marek Frýdl
13. 5. 19 19:00 MIKU4 Limita Lipnice 7. 5:6 (1:3)
Vyrovnané utkání s větším štěstím pro hostující tým. Jiří Studený, Zdeněk Vrána
Limita Lipnice
Filip Matoušek – Michal Hanzlík, Adam Kirschner, Michal Šťastný, Tomáš Zderadička, Vojtěch Zderadička vs Jakub Jágl – Dalibor Bláha, Marek Frýdl, Tomáš Huleš, Richard Kubát, Petr Kumžák, Václav Linhart, Juraj Nožár, Bohdan Pavlík, Jan Trtík
8., 46. Michal Hanzlík
33., 57. Tomáš Zderadička
38. Filip Matoušek
6., 34., 51. Bohdan Pavlík
13. Marek Frýdl
16., 37. Tomáš Huleš
6. 5. 19 19:00 MIKU3 Lipnice Kontis 1.FC 6. 5:3 (3:0)
Domácí byli po celý zápas lepší a zaslouženě vyhráli. Trnka
Lipnice Kontis 1.FC
Jakub Jágl – Dalibor Bláha, Marek Frýdl, Tomáš Huleš, Richard Kubát, Petr Kumžák, Václav Linhart, Juraj Nožár, Bohdan Pavlík, Jan Trtík vs Ondřej Kubelka – Jan Malý, Milan Pastvinský, Otto Pípla, Jan Řechtáček, Jan Soukup, Jan Vršecký
59. Otto Pípla
29. 4. 19 19:00 MIKU2 Hubertův Tuřín Lipnice 5. 5:0 (2:0)
Jednoznačná záležitost pro Hubertův tuřín. Janča
Hubertův Tuřín Lipnice
Karel Musil – Jan Grebík, Matěj Klíma, Jan Křivánek, Martin Křivánek, Lukáš Macek, Michal Macek, Martin Matys, Filip Vymyslický vs Jakub Jágl – Dalibor Bláha, Marek Frýdl, Tomáš Huleš, Richard Kubát, Petr Kumžák, Václav Linhart, Juraj Nožár, Bohdan Pavlík, Jan Trtík
5., 27., 41. Martin Matys
33., 52. Filip Vymyslický
15. 4. 19 19:00 MIKU4 Lipnice Dukla Praha FK 4. 3:3 (1:2)
Hosté byli v první půli lepší. Za stavu 3:1 se zatáhli a domácí začali dominovat. Zasloužená remíza. Jedlička
Lipnice Dukla Praha FK
Jakub Jágl – Dalibor Bláha, Marek Frýdl, Tomáš Huleš, Richard Kubát, Petr Kumžák, Václav Linhart, Juraj Nožár, Bohdan Pavlík, Jan Trtík vs Tibor Szenczi – Radek Dvořák, Ondřej Havlík, Martin Michálek, Jiří Němec, Filip Obermajer, Tomáš Plavec, Adam Stoklasa, Lukáš Túbl
24., 44. Marek Frýdl
42. Richard Kubát
12. Radek Dvořák
19. Jiří Němec
39. Lukáš Túbl
8. 4. 19 19:00 MIKU4 D.G.Team Lipnice 3. 2:5 (1:4)
Po třech minutách vedli hosté už 2:0 a vypadalo to na jednoznačný průběh. Domácí pak hru vyrovnali, ale na hosty to nestačilo.
D.G.Team Lipnice
Tomáš Rottenberg – Roman Barcal, Václav Blažek, Jiří Bradka, David Kafuněk, Michal Kafuněk, Pavel Mlíkovský, Miguel Santos vs Jakub Jágl – Dalibor Bláha, Marek Frýdl, Tomáš Huleš, Richard Kubát, Petr Kumžák, Václav Linhart, Juraj Nožár, Bohdan Pavlík, Jan Trtík
25. Michal Kafuněk
51. Roman Barcal
2., 21., 25. Bohdan Pavlík
3. Marek Frýdl
32. Richard Kubát
25. 3. 19 19:00 MIKU4 Lipnice Bratři v triku 2. 3:0 (2:0)
Lipnice byla lepším týmem a zaslouženě vyhrála. Šťastka
Lipnice Bratři v triku
Jakub Jágl – Dalibor Bláha, Marek Frýdl, Tomáš Huleš, Richard Kubát, Petr Kumžák, Juraj Nožár, Bohdan Pavlík, Jan Trtík vs Miroslav Kastner – Pavel Beránek, Martin Boháček, Roland Ilko, Martin Pác, Pavel Rychetský, Petr Šátek, Vojtěch Sochor, Daniel Veselý
10. Petr Kumžák
21. Marek Frýdl
36. Bohdan Pavlík
18. 3. 19 19:00 MIKU2 Black Ballet Lipnice 1. 2:4 (2:2)
Bojovné, rychlé utkání, ovšem se spoustou nepřesností. Domácí měli díky svému pohybu a nasazení v úvodu převahu, kterou korunovali dvěma góly. Pak však fotbalovější hosté našli půdu pod nohama a zlepšenou hrou zaslouženě otočili výsledek.
Black Ballet Lipnice
Miroslav Tošner – Michal Algayer, Jakub Čihák, Martin Čunta, Ladislav Dely, Nicolas Dofek, David Hora, Illya Leheta, Artem Sajkin, Stanislav Sýs, Vojtěch Tomášek vs Jakub Jágl – Dalibor Bláha, Marek Frýdl, Tomáš Huleš, Richard Kubát, Václav Linhart, Juraj Nožár, Bohdan Pavlík, Jan Trtík