Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 17.6.19 | 17:45 | ARIT | Kontis 1.FC Bratři v triku | 11. | 2:2 |
Po 3.6.19 | 20:15 | METE2 | Bratři v triku Hubertův Tuřín | 10. | 6:0 k. |
Po 27.5.19 | 20:30 | MOTO4 | Dukla Praha FK Bratři v triku | 9. | 8:3 |
St 22.5.19 | 18:15 | CESMI | Bratři v triku D.G.Team | 8. | 4:8 |
Po 13.5.19 | 19:15 | MOTO4 | Bratři v triku Veselá Kráva TJ | 7. | 2:8 |
Po 6.5.19 | 18:15 | ARIT | Black Ballet Bratři v triku | 6. | 4:0 |
St 1.5.19 | 20:45 | DEKAN | Bratři v triku Atlético Cerveza | 5. | 3:3 |
St 17.4.19 | 20:15 | MIKU4 | A - klub 90 Bratři v triku | 4. | 2:0 |
Po 8.4.19 | 19:00 | ZABEH | Bratři v triku Tream Deam FC | 3. | 2:3 |
Po 25.3.19 | 19:00 | MIKU4 | Lipnice Bratři v triku | 2. | 3:0 |
Po 18.3.19 | 18:00 | HRAB3 | Bratři v triku Limita | 1. | 1:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Veselá Kráva TJ | 11 | 8 | 1 | 2 | 47:22 | 17 |
2. | D.G.Team | 11 | 8 | 1 | 2 | 51:30 | 17 |
3. | A - klub 90 | 11 | 7 | 1 | 3 | 38:23 | 15 |
4. | Lipnice | 11 | 6 | 1 | 4 | 32:36 | 13 |
5. | Kontis 1.FC | 11 | 4 | 4 | 3 | 30:30 | 12 |
6. | Black Ballet | 11 | 5 | 1 | 5 | 37:30 | 11 |
7. | Tream Deam FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 29:40 | 11 |
8. | Hubertův Tuřín | 11 | 5 | 0 | 6 | 33:33 | 10 |
9. | Limita | 11 | 3 | 3 | 5 | 36:33 | 9 |
10. | Dukla Praha FK | 11 | 3 | 1 | 7 | 36:61 | 7 |
11. | Atlético Cerveza | 11 | 1 | 3 | 7 | 25:37 | 5 |
12. | Bratři v triku | 11 | 1 | 3 | 7 | 23:42 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 2.4.19 | 17:45 | MIKU4 | KKTNC On Tour Vo (HL8D) |
Út 2.4.19 | 19:00 | MIKU4 | GK Ohradní A Felix club (HL5C) |
Út 2.4.19 | 20:15 | MIKU4 | Křídla Ďáblic VET A Folprecht 1.FC VET (VL3A) |
St 15.5.19 | 18:00 | HRAB3 | Kovárna PC Dynamo Prak (HL7E) |
St 15.5.19 | 19:15 | HRAB3 | Bylo nás pět plus jedna Koloušci AK (HL6E) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Beránek Pavel | 10 | 5 |
Boháček Martin | 5 | 0 |
Ilko Roland | 7 | 2 |
Kastner Miroslav | 10 | 0 |
Pác Martin | 4 | 0 |
Rychetský Pavel | 6 | 0 |
Šátek Petr | 10 | 3 |
Sochor Vojtěch | 8 | 1 |
Švarc Marek | 5 | 1 |
Vajda Ondrej | 2 | 0 |
Veselý Daniel | 9 | 5 |