St 10.4.19 18:45 BIHOR Tuscarora VET Malostranský SK   (VL3C)
St 10.4.19 20:00 BIHOR Vibromax 1985 Holota FC   (HL6E)
Út 14.5.19 19:15 MOTO4 K.T.S. FC Torpedo Ohrobec SKA   (HL3B)
Út 14.5.19 20:30 MOTO4 Greenhorns FC AG team   (HL6B)
Út 4.6.19 19:15 MOTO2 Houbaři 1.FC RUM SUP   (SVL3B)
Út 4.6.19 20:30 MOTO2 Killing power FC Gekad   (HL8D)

17. 6. 19 18:15 BECH Hubertův Tuřín D.G.Team 11. 5:7 (2:3)
D.G.Team si vytvořil dvougólový náskok, který ale v polovině prvního poločasu ztratil, když Hubertův Tuřín snížil. Nakonec ve druhém poločase D.G.Team přidal další branky a dotáhl zápas do vítězného konce. Husák
Hubertův Tuřín D.G.Team
Lukáš Macek – Jan Grebík, Matěj Klíma, Jan Křivánek, Martin Křivánek, Filip Vymyslický vs Tomáš RottenbergRoman Barcal, Václav Blažek, Jiří Bradka, Pavel Mlíkovský, Miguel Santos, Lumír Šindela
38. Pavel Mlíkovský
3. 6. 19 20:15 METE2 Bratři v triku Hubertův Tuřín 10. 6:0 k.
Hosté se z utkání omluvili.
27. 5. 19 20:30 STER3 Hubertův Tuřín Black Ballet 9. 2:5 (1:3)
Hosté byli v úvodu zápasu aktivnější a ujali se vedení 2:0. Domácí se alespoň povedlo do poločasu snížit. Druhý poločas nabídl vyrovnanou hru, až ke konci utkání hosté definitivně rozhodli o svém vítězství.
Hubertův Tuřín Black Ballet
Karel Musil – Jan Grebík, Matěj Klíma, Martin Křivánek, Lukáš Macek, Michal Macek, Martin Matys, Filip Vymyslický vs Miroslav Tošner – Jakub Čihák, Martin Čunta, Ladislav Dely, David Hora, Artem Sajkin, Filip Syrový, Stanislav Sýs, Vojtěch Tomášek
14. Filip Vymyslický
32. Lukáš Macek
7., 9., 55. Ladislav Dely
29., 50. Martin Čunta
20. 5. 19 19:15 STER2 Atlético Cerveza Hubertův Tuřín 8. 2:3 (1:2)
Odehrál se rychlý a kvalitní zápas, ve kterém hosté měli více šancí, které proměnili a proto vyhráli.
Atlético Cerveza Hubertův Tuřín
Tomáš Beneš – Petr Dědina, Daniel Kropík, Petr Lukáč, Jan Šimek, Václav Šindelář vs Michal Macek – Jan Grebík, Matěj Klíma, Jan Křivánek, Martin Křivánek, Lukáš Macek, Martin Matys, Filip Vymyslický
7. Petr Lukáč
50. Tomáš Beneš
17., 28. Filip Vymyslický
39. Martin Křivánek
13. 5. 19 18:00 HRAB3 Hubertův Tuřín A - klub 90 7. 1:3 (1:1)
Rozhodla větší zkušenost a klid na míči v podání A - klubu.
Hubertův Tuřín A - klub 90
Karel Musil – Jan Grebík, Matěj Klíma, Jan Křivánek, Martin Křivánek, Lukáš Macek, Michal Macek, Martin Matys, Filip Vymyslický vs Milan SvobodaLukáš Bartoš, Bedřich Bílka, Jiří Kožela, Václav Křivák, Zdeněk Pavlík, Jaroslav Žabka
16. Martin Matys 10. Václav Křivák
38., 50. Lukáš Bartoš
6. 5. 19 19:00 ZABEH Tream Deam FC Hubertův Tuřín 6. 0:4 (0:1)
Domácí se snažili klást odpor, pak se ale zranil jeden z jejich hráčů a dohrávali jen ve čtyřech, takže jejich šance na obrat se rozplynuly. Roman Kinský, Šimon Tittel
Tream Deam FC Hubertův Tuřín
Petr Aksamít – Ondřej Černík, Filip Chmelík, Adam Drnek, Dominik Grim, Pavel Janský, Petr Nepraš vs Karel Musil – Jan Grebík, Matěj Klíma, Jan Křivánek, Martin Křivánek, Lukáš Macek, Michal Macek, Filip Vymyslický
6. Jan Grebík
37., 54. Filip Vymyslický
48. Martin Křivánek
29. 4. 19 19:00 MIKU2 Hubertův Tuřín Lipnice 5. 5:0 (2:0)
Jednoznačná záležitost pro Hubertův tuřín. Janča
Hubertův Tuřín Lipnice
Karel Musil – Jan Grebík, Matěj Klíma, Jan Křivánek, Martin Křivánek, Lukáš Macek, Michal Macek, Martin Matys, Filip Vymyslický vs Jakub Jágl – Dalibor Bláha, Marek Frýdl, Tomáš Huleš, Richard Kubát, Petr Kumžák, Václav Linhart, Juraj Nožár, Bohdan Pavlík, Jan Trtík
5., 27., 41. Martin Matys
33., 52. Filip Vymyslický
15. 4. 19 20:30 MOTO3 Limita Hubertův Tuřín 4. 1:2 (1:2)
Hosté dali v úvodu dva góly a vedení dokázali ubránit až do konce. Čapla
Limita Hubertův Tuřín
Filip Matoušek – Michal Hanzlík, Adam Kirschner, Radek Matoušek, Richard Rosenkranz, Michal Šťastný, Tomáš Zderadička, Vojtěch Zderadička vs Karel Musil – Jan Grebík, Matěj Klíma, Jan Křivánek, Martin Křivánek, Michal Macek, Martin Matys
28. Adam Kirschner 53 Tomáš Zderadička
60 Tomáš Zderadička
2., 5. Michal Macek 60. Michal Macek
8. 4. 19 20:30 MOTO1 Hubertův Tuřín Kontis 1.FC 3. 1:2 (0:1)
Bojovné, nervózní utkání. I když měli hráči Tuřínu v závěru tlak, vyrovnat se jim už nepodařilo. Janda
Hubertův Tuřín Kontis 1.FC
Karel Musil – Jan Grebík, David Jelínek, Matěj Klíma, Jan Křivánek, Martin Křivánek, Lukáš Macek, Michal Macek, Martin Matys vs Ondřej Kubelka – Lukáš Karásek, Lubomír Konečný, Václav Kovařík, Jan Malý, Milan Pastvinský, Otto Pípla, Jan Řechtáček, Jan Soukup, Jan Vršecký
57. David Jelínek 28. Jan Vršecký
35. Otto Pípla
25. 3. 19 19:15 MOTO4 Veselá Kráva TJ Hubertův Tuřín 2. 4:1 (1:0)
Lehká převaha domácích, kteří byli úspěšnější v koncovce. Martin Zelinka, Michal Morong
Veselá Kráva TJ Hubertův Tuřín
Jakub Rýdl – Daniel Babický, Michal Čaban, Petr Heršálek, Luděk Mlýnek, Vojtěch Petrík, Jan Račanský, Ondřej Šimáček, Jakub Strauss, Karel Sudek, Jan Tročil vs Karel Musil – Jan Grebík, David Jelínek, Matěj Klíma, Jan Křivánek, Martin Křivánek, Lukáš Macek, Michal Macek
1., 33., 53. Jakub Strauss
49. Jan Tročil
35. Jan Grebík
18. 3. 19 20:30 MOTO4 Dukla Praha FK Hubertův Tuřín 1. 3:9 (1:4)
O vítězi rozhodla lepší koncovka týmu Hubertův tuřín. Patrik Dobiaš, Michael Teplý
Dukla Praha FK Hubertův Tuřín
Tibor Szenczi – Radek Dvořák, Martin Michálek, Filip Obermajer, Tomáš Plavec, Martin Rothe, Adam Stoklasa, Lukáš Túbl vs Karel Musil – Jan Grebík, David Jelínek, Matěj Klíma, Jan Křivánek, Martin Křivánek, Lukáš Macek, Michal Macek, Adam Stejskal