Krásné utkání, ve kterém je remíza zasloužená. Kovařík
Jakub JirsaTomáš Bečvář, Marek Čelonk, Jan Filip, Dominik Havliš, Petr Kačírek vs Jan Kneissl – Dalibor Bambas, Čeněk Dvořák, Antonín Jakubův, Petr Jiras, Ondřej Krpata, Pavel Krpata, Jan Lehovec, Tomáš Zalabák
28. 5. 19 19:30 DEKAN Namo FC Chroustova lokomotiva 9. 2:1 (0:0)
Vyrovnané utkání urvali na svou stranu hráči Namo FC. Voldán
Jan Kneissl – Dalibor Bambas, Čeněk Dvořák, Antonín Jakubův, Michael Jakubův, Petr Jiras, Ondřej Krpata, Pavel Krpata, Jan Lehovec, Tomáš Zalabák vs Marek Kouřímský – Martin Beneš, Adam Čechovič, Jiří Hubička, Petr Lukavec, Martin Řežábek, František Veselý
38. Ondřej Krpata
47. Antonín Jakubův
58. Martin Řežábek
21. 5. 19 17:45 MIKU2 H.K. 12 Namo FC 8. 3:0 (2:0)
Vyrovnané utkání, domácí využili převahu v první půli dvěma góly. Hosté svoje šance v druhé půli nevyužili díky vynikajícímu brankaři domácích. Michal Balík, Matěj Veselý
H.K. 12 Namo FC
Martin Klouček – Jan Honys, Tomáš Horák, Zdeněk Klíma, Tomáš Kotapka, Martin Pelant, Martin Štětka, Jaromír Topič, Michael Vambera vs Jan Kneissl – Dalibor Bambas, Čeněk Dvořák, Antonín Jakubův, Michael Jakubův, Ondřej Krpata, Pavel Krpata, Jan Lehovec, Tomáš Zalabák
5. Michael Vambera
25. Jaromír Topič
50. Martin Štětka
14. 5. 19 20:45 DEKAN Namo FC Emergency 7. 3:2 (1:2)
Pěkné svižné utkání, které zaslouženě vyhrálo Namo.
Namo FC Emergency
Jan Kneissl – Dalibor Bambas, Čeněk Dvořák, Antonín Jakubův, Michael Jakubův, Ondřej Krpata, Pavel Krpata, Jan Lehovec, Tomáš Zalabák vs Lukáš Bricín – Roman Blažíček, Igor Bondar, Josef Drábek, Štěpán Hegar, Martin Kalina, Juraj Kuka, Karel Pavlíček, Zdeněk Prášil
30., 40. Tomáš Zalabák
54. Ondřej Krpata
4. Štěpán Hegar
17. Zdeněk Prášil
7. 5. 19 18:00 HRAB1 Těžká demence Namo FC 6. 1:1 (1:0)
Vyrovnaný zápas, který nepřinesl mnoho gólových příležitostí, potažmo vstřelených branek.
Těžká demence Namo FC
Adam Bystřický – Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Jan Klučinec, Pavel Korček, Petr Košťál, Jakub Kudláček, Karel Táborský vs Jan Kneissl – Dalibor Bambas, Čeněk Dvořák, Antonín Jakubův, Michael Jakubův, Ondřej Krpata, Pavel Krpata, Jan Lehovec, Tomáš Zalabák
8. Jan Klučinec 51. Jan Lehovec
23. 4. 19 17:45 MIKU3 Namo FC Merck stars 5. 3:1 (2:0)
Přestože hosté nebyli horším týmem, na vítězství jim to nestačilo.
Namo FC Merck stars
Jan Kneissl – Dalibor Bambas, Čeněk Dvořák, Filip Dvořák, Antonín Jakubův, Michael Jakubův, Ondřej Krpata, Pavel Krpata, Jan Lehovec vs Ivan Kašpar – Pavel Audy, Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Michal Janků, Jan Klinger, Zdeněk Krejčí, Petr Sršeň, Jaroslav Štolfa
15., 28. Filip Dvořák
58. Miloslav Gaube
16. 4. 19 18:15 HOSTI Toyota FC Namo FC 4. 5:1 (2:1)
Za slunného počasí se hrála rozvážná kopaná. Toyota rozhodla o svém vítězství až v závěrečné desetiminutovce.
Toyota FC Namo FC
Michal Geyer – Martin Koubík, Svatopluk Křejpský, Tomáš Mestek, Karel Popelka, Jan Šramota, Lukáš Urbánek vs Jan Kneissl – Dalibor Bambas, Čeněk Dvořák, Filip Dvořák, Antonín Jakubův, Michael Jakubův, Petr Jiras, Jan Lehovec, Tomáš Zalabák
10., 25., 54. Lukáš Urbánek
51. Karel Popelka
58. Michal Geyer
18. Dalibor Bambas
9. 4. 19 19:30 HOSTI Namo FC Planners Prague FC A 3. 0:0 (0:0)
Ve vyrovnaném zápase nepadl ani jeden gól. Čapla
Namo FC Planners Prague FC A
Jan Kneissl – Dalibor Bambas, Čeněk Dvořák, Filip Dvořák, Michael Jakubův, Petr Jiras, Pavel Krpata, Jan Lehovec, Tomáš Zalabák vs Michal Sklenářik – Miroslav Baloun, Marek Brejcha, Jakub Čermák, Tomáš Chlum, Jan Horáček, Tomáš Mach
26. 3. 19 18:15 DEKAN Viktor 1.FC Namo FC 2. 3:4 (0:4)
Velice fotbalové a rychlé utkání až do posledních minut. Domácí dohrávali v oslabení, takže neměli šanci zužitkovat převahu z druhého poločasu a vyrovnat skóre. Namo si rozhodující náskok vytvořilo už v první půli.
Viktor 1.FC Namo FC
Jakub Novák – Luis Fernando Casas, Matouš Kačaba, Štěpán Molt, Tomáš Puč, Ivan Rodriguez Navarro, Jaroslav Smrčka, Pavel Vozka, Daniel Žížala vs Jan Kneissl – Dalibor Bambas, Čeněk Dvořák, Filip Dvořák, Antonín Jakubův, Michael Jakubův, Petr Jiras, Ondřej Krpata, Jan Lehovec, Tomáš Zalabák