Po vyrovnaném prvním poločase domácí svého soupeře rozstříleli.
Jan Doležal – Jan Kutman, David Linhart, Michael Mácha, Pavel Málek, Štěpán Malý, Petr Morávek, Ondřej Sýkora vs Lukáš Froněk – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, Jan Hanzal, František - Josef Hladík, Vojtěch Jůza, Břetislav Klápště, Vladimír Pavlečko, Václav Semenec, Jiří Tlamsa, Jan Zralý
55. Štěpán Malý
18. Vojtěch Jůza
7. 6. 19 19:15 ZAK Efficenza AC The Penguins 6:5 B 10. 6:0 k.
30. 5. 19 20:45 ZAK Mystique Dynamo CF Efficenza AC 9. 2:7 (0:2)
Rychlé utkání od začátku do konce. Domácí bojovali, ale prosadili se až v závěru. Kovařík
Mystique Dynamo CF Efficenza AC
Marek Daněček – Martin Hrubeš, Michal Lampír, Jan Lenz, Jakub Mlejnek, Aleš Moravec, Tomáš Moravec vs Lukáš Froněk – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, Jan Hanzal, Břetislav Klápště, Vladimír Pavlečko, Radek Říha, Václav Semenec, Jiří Tlamsa, Jan Zralý
55. Jiří Ditter
17. 5. 19 19:15 ZAK Efficenza AC Queens Park Club 8. 3:5 (0:4)
První půle jasně v režii hostů. Ti pak přestali za stavu 5:0 hrát a Effcenza rychle snížila, na vyrovnání už ale neměla čas ani sílu. Janča
Efficenza AC Queens Park Club
Lukáš Froněk – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, Jan Hanzal, Vojtěch Jůza, Břetislav Klápště, Vladimír Pavlečko, Václav Semenec, Jiří Tlamsa, Jan Zralý vs Jakub Zíma – Karel Hrubeš ml., Jan Kučera, Daniel Nebřenský, Jan Nebřenský, Martin Prachař, Tomáš Proskočil, Siniša Vasič
31. Siniša Vasič
9. 5. 19 20:15 MIKU3 Efficenza AC Sokol Picasso A 7. 2:4 (0:2)
Pohledné utkání s mírnou převahou hostů. Janča
Efficenza AC Sokol Picasso A
Václav Semenec – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, Jan Hanzal, Břetislav Klápště, Vladimír Pavlečko, Radek Říha, Jiří Tlamsa, Jan Zralý vs Tomáš Plevka – Vladimír Čermák, Martin Hladil, Lukáš Hora, Michal Špírek, Lukáš Zahradníček, Vojtěch Zdražil
47. Vladimír Pavlečko
55. Radek Říha
18., 40. Vojtěch Zdražil
20. Lukáš Zahradníček
51. Michal Špírek
3. 5. 19 19:15 ZAK Deportivo Estudiantil FC A Efficenza AC 6. 0:6 (2:0)
V první půli vyrovnaná hra, pak už dominovali domácí. Zápas byl kontumován ve prospěch Efficenzy pro start hráče v trestu v týmu Deportivo Estudiantil. Trnka
Deportivo Estudiantil FC A Efficenza AC
Vladislav Matetič – Guillermo Sebastian Menendez, Diego Perez Lopez, Roman Pupkov, Florian Reppin, Cristian Reta, David Rodriguez, Jaume Rodriguez Santamaria vs Lukáš Froněk – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, Jan Hanzal, Břetislav Klápště, Vladimír Pavlečko, Radek Říha, Jiří Tlamsa, Jan Zralý
14., 23. Roman Pupkov
31. Jaume Rodriguez Santamaria
56. Břetislav Klápště
26. 4. 19 19:15 ZAK Efficenza AC Amfora restaurant 5. 1:7 (0:3)
Hra prakticky na jednu branku, hosté dominovali ve všech herních činnostech. Efficenzu uchránil od většího přídělu gólman. Martin Ořešník, Lukáš Halfar
Efficenza AC Amfora restaurant
Lukáš Froněk – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, František - Josef Hladík, Vojtěch Jůza, Břetislav Klápště, Vladimír Pavlečko, Jiří Tlamsa, Jan Zralý vs Karel Třesohlavý – Michal Klouda, Lukáš Kratochvíl, Marek Nešpor, Michal Novák, Jiří Porada
52. Vladimír Pavlečko 16., 41., 55. Michal Klouda
22. Michal Novák
28., 51., 58. Marek Nešpor
11. 4. 19 19:30 DEKAN Real TIDE XXL Efficenza AC 4. 8:4 (4:3)
Pěkné, oboustranně bojovné a hlavně útočné utkání. Real soustavně útočil a v prvním poločase často zapomínal na obranu, takže hosté drželi dlouho poměrně vyrovnaný stav. Po přestávce ale domácí ještě přidali, a to už Efficenza nestíhala. Zasloužená výhra Realu.
Real TIDE XXL Efficenza AC
Jiří Bouše ml. – Jiří Bouše, Jan Mašek, Michal Sajler, Matěj Soucha, Michal Soucha, Jaroslav Veverka, Marek Vošta vs Lukáš Froněk – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, Jan Hanzal, František - Josef Hladík, Vojtěch Jůza, Václav Semenec, Jiří Tlamsa, Jan Zralý
8., 16., 37., 40., 43. Matěj Soucha
10. Michal Soucha
21. Jaroslav Veverka
55. Jan Mašek
8., 17., 18. Kamil Bouzid
53. Václav Semenec
5. 4. 19 19:15 ZAK Efficenza AC Scarface AC 3. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili.
Efficenza AC Scarface AC
Lukáš Froněk – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, František - Josef Hladík, Břetislav Klápště, Vladimír Pavlečko, Jiří Tlamsa vs
28. 3. 19 17:00 ZAK Trops 1.SK Efficenza AC 2. 8:4 (4:1)
Trops byli od začátku lepším týmem. Efficenza dokázala zdramatizovat zápas v úvodu druhé půle, pak ale domácí zlepšili pohyb a rozhodli. Vitalie Dumitras, Ion Gutuleac
Trops 1.SK Efficenza AC
Filip Bartek – Jakub Bezděk, Jan Bezděk, František Koubek, Petr Pecinovský, Jaroslav Procházka, Robin Procházka, Petr Skopec vs Lukáš Froněk – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, František - Josef Hladík, Břetislav Klápště, Vladimír Pavlečko, Radek Říha, Jiří Tlamsa, Jan Zralý