20. 11. 19 19:30 PRKOP Hertha ZMZ PAPE Dejvice 10. 6:3 (2:1)
Nadstandardní utkání skončilo vítězství Herthy. Trnka
Jan Hataš – Evgeny Chiznikov, Lukáš Dont, Jaroslav Klíma ml., Pavel Krois, Lukáš Moravec, Petr Pantoflíček, Josef Prokeš, Lukáš Sklenář vs Josef Vaněk – Martin Bělčický, Jiří Broda, Lukáš Holas, Robert Mariotti, Tung Anh Nguyen, Huy  Anh Tran
58. Jiří Broda
44. Robert Mariotti
56. Huy  Anh Tran
13. 11. 19 19:30 PRKOP PAPE Dejvice Dynamo UK 9. 1:3 (1:1)
Vyhecované utkání. PAPE se v první půli snažilo, nastřelilo několikrát břevno, ale nepadalo jim to. Po přestávce přebralo Dynamo iniciativu a zaslouženě vyhrálo.
PAPE Dejvice Dynamo UK
Josef Vaněk – Martin Bělčický, Jiří Broda, Petr Hartman, Lukáš Holas, Adam Kučera, Robert Mariotti, Lukáš Salachna, Tomáš Vostrovský vs Roman Lutsaiev – Ivan Bandurovych, Nazariy Bogatkin, Mykhaylo Karabin, Taras Kytselyak, Yurii Meshko, Mihály Replyuk, Georgiy Yavorskyy
15. Petr Hartman 19 Lukáš Salachna 17. Taras Kytselyak
35. Yurii Meshko
47. Mihály Replyuk
19. Mykhaylo Karabin
30. 10. 19 20:45 CESMI Břewnow boys KMK PAPE Dejvice 8. 5:4 (0:2)
Zápas slušné úrovně, ve kterém domácí v posledních dvaceti minutách otočili výsledek. Jindřich Vich, Petr Slivka
Břewnow boys KMK PAPE Dejvice
Michal Šiškun – Jaromír Bulíček, Karel Kahovec, Radovan Musil, Jindřich Staněk, Vojtěch Šulc, Karel Tůma vs Josef Vaněk – Jiří Broda, Petr Hartman, Lukáš Holas, Robert Mariotti, Tung Anh Nguyen, Huy  Anh Tran, Tomáš Vostrovský
44., 59. Lukáš Holas
23. 10. 19 19:30 PRKOP PAPE Dejvice 4077 DUCKS 7. 15:6 (8:3)
Vynikající výkon PAPE, které už v poločase vedlo o pět branek. Ducks byli fotbaloví a snažili hrát, ale rychlým akcím domácích nestačili. Husák
PAPE Dejvice 4077 DUCKS
Josef Vaněk – Martin Bělčický, Jiří Broda, Lukáš Holas, Robert Mariotti, Tung Anh Nguyen, Lukáš Salachna, Huy  Anh Tran vs Jan Prušák – Filip Černý, Jan Doležal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, Lukáš Hromada, Jiří Karafiát, Václav Karafiát, David Žampach
42. OG
16. 10. 19 19:30 PRKOP Úderka Žižkov junioři PAPE Dejvice 6. 1:6 (1:3)
Hosté rozhodli zápas svou bojovností a nasazením.
Úderka Žižkov junioři PAPE Dejvice
Michal Valašík – Marek Cimpl, Rostislav Kohoutek, Lukáš Mráz, Tomáš Novotný, Pavel Řezáč, Jaroslav Starý vs Josef Vaněk – Martin Bělčický, Jiří Broda, Lukáš Holas, Robert Mariotti, Lukáš Salachna, Huy  Anh Tran, Tomáš Vostrovský
15. Lukáš Mráz 22., 29., 30., 46. Lukáš Salachna
36. Lukáš Holas
56. Jiří Broda
9. 10. 19 19:30 PRKOP PAPE Dejvice Typos FC 5. 2:5 (2:2)
Po vyrovnaném prvním poločase dokázali hosté změnit hru a přineslo jim to výhru.
PAPE Dejvice Typos FC
Josef Vaněk – Martin Bělčický, Jiří Broda, Lukáš Holas, Dominik Kadaně, Robert Mariotti, Lukáš Salachna, Martin Svrček, Huy  Anh Tran, Tomáš Vostrovský vs Jiří Přeučil – Darek Farkaš, Jakub Grohmann, Jan Hlinák, Ondřej Lukeš, Lukáš Rejka, Jakub Vokurka
10. Lukáš Salachna
20. Huy  Anh Tran
26. Jakub Vokurka
28., 49., 50., 53. Lukáš Rejka
25. 9. 19 20:15 MIKU1 Saens 1.FC A PAPE Dejvice 4. 9:5 (3:3)
Pěkné bojovné utkání, hrané nahoru dolů. Oba týmy se dlouho přetahovaly o výsledek. Domácí odskočili až v posledních deseti minutách a v úplném závěru výhru pojistili.
Saens 1.FC A PAPE Dejvice
David Jonáš – Taras Furčak, Tomáš Kanaval, Pavel Kašuba, Václav Konečný, Luboš Krejza, Daniel Prokeš, Bedřich Straka, Ondřej Straka, Miroslav Weiner vs Josef Vaněk – Martin Bělčický, Lukáš Holas, Dominik Kadaně, Robert Mariotti, Huy  Anh Tran, Tomáš Vostrovský
59. Josef Vaněk
18. 9. 19 19:30 PRKOP PAPE Dejvice Pneuservis-Bartoušek 3. 1:9 (1:2)
Zápas plný krásných akcí. Hosté, i když hráli prakticky bez střídání, v prvním poločase soupeře utahali a po přestávce smrtícími brejky rozhodli.
PAPE Dejvice Pneuservis-Bartoušek
Josef Vaněk – Martin Bělčický, Lukáš Holas, Dominik Kadaně, Robert Mariotti, Lukáš Salachna, Huy  Anh Tran, Miroslav Trier, Tomáš Vostrovský vs Ladislav Orlich – Tomáš Bareš, Sergey Greshnyakov, Vladimír Grešnjakov, Martin Klikar, Pavol Lehotský, Martin Lojda
29. Lukáš Salachna 7., 27., 40., 46., 54. Martin Klikar
50. Vladimír Grešnjakov
53. Pavol Lehotský
59., 59. Tomáš Bareš
11. 9. 19 18:00 KORAB UTS Vršovice PAPE Dejvice 2. 3:1 (1:1)
Vyrovnaný zápas v dobrém tempu. Rozhodla možnost střídání na straně domácích. Petr Chalupa, Vít Halák
UTS Vršovice PAPE Dejvice
Matej Juhász – Petr Bordáč, Pavel Čírtek, Martin Hosnedl, Tomáš Kužela, Jan Lacina, Martin Sekan, Michal Žoch vs Josef Vaněk – Robert Mariotti, Lukáš Salachna, Huy  Anh Tran, Miroslav Trier, Tomáš Vostrovský
23., 53. Pavel Čírtek
54. Jan Lacina
24. Huy  Anh Tran
4. 9. 19 19:30 PRKOP Lucián FC A PAPE Dejvice 1. 5:4 (3:3)
Vynikající podívaná. V první půli vyrovnané utkání, po přestávce si ale vytvořil převahu Lucián a nakonec dovedl duel k zaslouženému, byť těsnému vítězství. Milan Haramule, Jiří Vítek
Lucián FC A PAPE Dejvice
Marek Bruna – Marek Barták, Tomáš Jurčík, Adam Kraus, Pavel Slánský, Pavel Soukup vs Josef Vaněk – Martin Bělčický, Lukáš Holas, Robert Mariotti, Lukáš Salachna, Martin Svrček, Tomáš Vostrovský