Tomáš Indrák – Darek Farkaš, Jan Hlinák, Ondřej Lukeš, Karel Raus, Matyáš Svatoň, Lukáš Vít, Jakub Vokurka vs Adam Sybera – Jaromír Bulíček, Karel Kahovec, Radovan Musil, Michal Šiškun, Oldřich Smeykal, Vojtěch Šulc, Karel Tůma
20. 11. 19 19:00 P3 4077 DUCKS Typos FC 10. 1:2 (0:2)
Pěkné rychlé utkání, rozhodla lepší koncovka Typosu. Vostatek
Jiří Karafiát – Jan Doležal, Miroslav Doležal, Tomáš Faltýnek, Lukáš Hakl, Lukáš Hromada, David Žampach vs Jiří Přeučil – Darek Farkaš, Jakub Grohmann, Tomáš Indrák, Ondřej Lukeš, Karel Raus, Matyáš Svatoň, Lukáš Vít, Jakub Vokurka
42. Tomáš Faltýnek 60 Tomáš Faltýnek 3. Ondřej Lukeš
14. Jakub Grohmann
13. 11. 19 19:30 BECH Typos FC Úderka Žižkov junioři 9. 3:7 (2:1)
První půle patřila Typosu, pak se ale domácí chytli, na druhou půli jim dorazil další hráč na střídání a výsledek v pohodě otočili. Hošek
Typos FC Úderka Žižkov junioři
Jiří Přeučil – Darek Farkaš, Jakub Grohmann, Tomáš Indrák, Ondřej Lukeš, Karel Raus, Ondřej Staroba vs Michal Valašík – Nikola Bertoldi, Marek Cimpl, Rostislav Kohoutek, Lukáš Mráz, Tomáš Novotný, Michal Preisler, Pavel Řezáč
1., 52. Darek Farkaš
18. Jakub Grohmann
27., 45. Lukáš Mráz
33., 39., 54. Marek Cimpl
34. Michal Preisler
48. Nikola Bertoldi
30. 10. 19 18:00 KORAB UTS Vršovice Typos FC 8. 3:1 (2:1)
Domácí působili aktivněji a vítězství si pohlídali. Felix Hampapa, Tomáš Petrach
UTS Vršovice Typos FC
Matej Juhász – Petr Bordáč, Václav Černý, Pavel Čírtek, Martin Hosnedl, Tomáš Klein, Tomáš Kužela, Jan Lacina, Martin Sekan, Ladislav Zbožínek, Michal Žoch vs Jiří PřeučilJan Hlinák, Tomáš Indrák, Ondřej Lukeš, Karel Raus, Ondřej Staroba, Jakub Vokurka
15., 56. Michal Žoch
26. Tomáš Kužela
10. Tomáš Indrák
23. 10. 19 20:15 MIKU1 Saens 1.FC A Typos FC 7. 1:2 (1:0)
Domácí se v závěru první půle dostali do vedení, druhý poločas ale patřil Typosu.
Saens 1.FC A Typos FC
Pavel Strazzer – Taras Furčak, Tomáš Kanaval, Luboš Krejza, Daniel Palma, Petr Strazzer, Miroslav Weiner vs Jiří Přeučil – Darek Farkaš, Jan Hlinák, Tomáš Indrák, Ondřej Lukeš, Michal Marek, Karel Raus, Lukáš Vít
30. Tomáš Kanaval 36. Lukáš Vít
38. Karel Raus
16. 10. 19 20:15 ZABEH Typos FC Pneuservis-Bartoušek 6. 2:2 (1:0)
Svižné kvalitní utkání se zaslouženou dělbou bodů. Ladislav Kurucz, Jakub Kurucz
Typos FC Pneuservis-Bartoušek
Jiří Přeučil – Darek Farkaš, Jakub Grohmann, Jan Hlinák, Ondřej Lukeš, Michal Marek, Lukáš Vít, Jakub Vokurka vs Ladislav Orlich – Tomáš Bareš, Jan Buchtík, Sergey Greshnyakov, Vladimír Grešnjakov, Martin Klikar, Pavol Lehotský, Martin Lojda
4. Ondřej Lukeš
41. Lukáš Vít
48., 58. Vladimír Grešnjakov
9. 10. 19 19:30 PRKOP PAPE Dejvice Typos FC 5. 2:5 (2:2)
Po vyrovnaném prvním poločase dokázali hosté změnit hru a přineslo jim to výhru.
PAPE Dejvice Typos FC
Josef Vaněk – Martin Bělčický, Jiří Broda, Lukáš Holas, Dominik Kadaně, Robert Mariotti, Lukáš Salachna, Martin Svrček, Huy  Anh Tran, Tomáš Vostrovský vs Jiří Přeučil – Darek Farkaš, Jakub Grohmann, Jan Hlinák, Ondřej Lukeš, Lukáš Rejka, Jakub Vokurka
10. Lukáš Salachna
20. Huy  Anh Tran
26. Jakub Vokurka
28., 49., 50., 53. Lukáš Rejka
25. 9. 19 20:30 ZAK Typos FC Lucián FC A 4. 2:4 (0:2)
Lucián se rychle dostal do vedení a celý zápas hru kontroloval. Hezký zápas se spoustou šancí. Vítězství hostů je zasloužené.
Typos FC Lucián FC A
Jiří Přeučil – Darek Farkaš, Jan Hlinák, Daniel Kelnar, Ondřej Lukeš, Lukáš Rejka, Lukáš Vít, Jakub Vokurka vs Ondřej Stříbrský – Marek Barták, Tomáš Jurčík, Adam Kraus, Lukáš Novák, Tomáš Petříček, Pavel Slánský
31., 59. Darek Farkaš 2. Adam Kraus
27., 50. Pavel Slánský
45. Lukáš Novák
18. 9. 19 19:30 DEKAN Inter Ohradní Typos FC 3. 6:0 (3:0)
Inter kontroloval celý průběh zápasu a zaslouženě vyhrál. Denis Culacovschi, Vitalie Dumitras