10. Bylo nás pět plus jedna 11 4 0 7 30:36 8

Čt 19.9.19 19:00 P2 Deportivo Estudiantil FC A Kliďas FC   (HL3C)
Čt 19.9.19 20:15 P2 Veget FC SUP Domácí potřeby SUP   (SVL2B)
Po 14.10.19 19:30 STOD Amfora restaurant Smutný potapěči   (HL2B)
Po 14.10.19 20:45 STOD Radouč FC B Vibromax 2012   (SVL3B)
Po 11.11.19 19:30 STOD Inter Lotyšák A Amfora restaurant   (HL2B)
Po 11.11.19 20:45 STOD Parádníci Díky čau Pirelli FC   (HL6A)

3. 12. 19 20:45 HOSTI Serfy.cz Kříženeček 11. 2:5 (0:4)
První půle jasně v dominanci hostů, kteří vstřelili čtyři hezké góly a první půli jasně vyhráli. Domácí se snažili, ale bez úspěchu. Druhá půle přinesla i góly domácího týmu, ale na remízu anebo výhru to nestačilo. Janča
Serfy.cz Kříženeček
David Štípek – Jakub Hrbáček, Karel Knaf, Milan Kympl, Lukáš Londa, Lukáš Moravec, Marek Novák, René Podskalský, Jaroslav Rosenkranc, Jiří Sobotka vs Ján Bujdoš – Josef Hrnčíř, Gabriel Kaprál, Jakub Kurucz, Ladislav Kurucz, Marcel Němec, Tomáš Růžička, Martin Vlasák, Jan Zeman
60. Josef Hrnčíř
19. 11. 19 19:15 SCBEC Sorry FC Serfy.cz 10. 0:2 (0:0)
Poklidné utkání od obou týmů, bez zbytečných faulů. Vyhráli hosté.
Sorry FC Serfy.cz
Petr Schwank – Pavel Hájek, Gustav Ondrejčík, Paul Reipen, Dominik Šimek, Michal Šístek, Vilém Svoboda vs David Štípek – Jan Bednárik, Jakub Hrbáček, Karel Knaf, Lukáš Londa, Lukáš Moravec, Jiří Sobotka
50. Lukáš Moravec
57. Karel Knaf
13. 11. 19 20:00 ARIT Serfy.cz Karcinogenní 9. 1:2 (0:0)
Slušné utkání, kde se vše podstatné odehrálo v poslední desetiminutovce. Luboš Petr
Serfy.cz Karcinogenní
David Štípek – Jan Bednárik, Vladimír Janůrek, Lukáš Londa, Lukáš Moravec, Marek Novák, Jaroslav Rosenkranc, Jiří Sobotka vs Adam Brtna – Kamil Černý, Marcel Kodíček, Michal Mundl, Robert Šimek, Martin Tousek, Jakub Virl
51. Lukáš Moravec 53. Kamil Černý
57. Martin Tousek
5. 11. 19 19:30 PRKOP El Barto Serfy.cz 8. 1:4 (0:1)
Chytře takticky hrané utkání vyhráli hosté.
El Barto Serfy.cz
Jan Chytil – Matouš Černý, Vojtěch Hejda, Jakub Karhánek, Ondřej Lebl, Marek Pelán, Hynek Petřík vs Jan Kaňka – Jan Bednárik, Lukáš Dirga, Vladimír Janůrek, Karel Knaf, Milan Kympl, Lukáš Moravec, René Podskalský, Jiří Sobotka
32. Hynek Petřík 15., 46., 55. Lukáš Moravec
47. Jan Bednárik
30. 10. 19 19:30 PRKOP Serfy.cz Bylo nás pět plus jedna 7. 1:3 (0:1)
Vyrovnaný zápas plný šancí na obou stranách, který rozhodla lepší koncovka hostů. Svoboda
Serfy.cz Bylo nás pět plus jedna
David Štípek – Jan Bednárik, Jakub Hrbáček, Vladimír Janůrek, Jan Kaňka, Karel Knaf, Milan Kympl, Lukáš Moravec, René Podskalský, Jiří Sobotka vs Adam Verner – Petr Ďurčík, Daniel Kotalík, Vojtěch Krpata, Ondřej Pípal, Dominik Turbák, Daniel Vodička
41. Jan Bednárik 22. Dominik Turbák
54. Ondřej Pípal
58. Daniel Vodička
22. 10. 19 18:15 PRKOP Tak dort jo Serfy.cz 6. 3:5 (2:1)
Vyrovnané bojovné utkání se šťastným koncem pro Serfy.
Tak dort jo Serfy.cz
Jakub Němeček – Radim Fořt, Jakub Harapát, František Hašpl, Mikuláš Komárek, Josef Marx, Jakub Slavík, Jakub Švejkovský vs David Štípek – Jakub Hrbáček, Jan Kaňka, Karel Knaf, Milan Kympl, Lukáš Londa, Lukáš Moravec, René Podskalský, Jaroslav Rosenkranc, Jiří Sobotka
3. Jakub Slavík
13., 33. Josef Marx
17. Karel Knaf
36., 52. Lukáš Moravec
37. Jakub Hrbáček
44. Jiří Sobotka
8. 10. 19 20:15 METE2 Serfy.cz Kehar Club FC 5. 5:1 (1:0)
Serfy od začátku nastoupili v rychlém tempu a otevřeli skóre utkání v první půlce. Ve druhé půli měly Serfy jasnou převahu a krásnými kombinacemi zvýšily na 4:0. Kehar snížil na 4:1 a Serfy vzápětí kontrovaly na 5:1. Ondřej Vanáč
Serfy.cz Kehar Club FC
David Štípek – Jakub Hrbáček, Vladimír Janůrek, Karel Knaf, Milan Kympl, Lukáš Londa, Marek Novák, René Podskalský, Jaroslav Rosenkranc, Jiří Sobotka vs Michal Brumovský – Jiří Beneš, Martin Dražan, Petr Kaminski, Michael Mráz, Petr Pergler, Jan Rákosník, Jan Sekerka, Martin Sekerka, Pavel Třmínek
10. Karel Knaf
31., 51., 51. Jakub Hrbáček
55. Jiří Sobotka
10 Karel Knaf 35. Jan Sekerka 10. Martin Dražan
1. 10. 19 18:15 SLIVE Smíchov PSK Serfy.cz 4. 0:6 k.
Serfy byly jednoznačně lepším týmem.
Smíchov PSK Serfy.cz
Radek Dvořák – Lukáš Dvořák, Jan Kašný, Jakub Novák, Michal Osvald, Marek Pořízka vs David Štípek – Petr Hénig, Jakub Hrbáček, Vladimír Janůrek, Karel Knaf, Milan Kympl, Lukáš Londa, René Podskalský, Jaroslav Rosenkranc, Jiří Sobotka
8., 39., 45. Karel Knaf
34. Jaroslav Rosenkranc
46. Jiří Sobotka
58. Lukáš Londa
60. Jakub Hrbáček
24. 9. 19 19:30 HANSP Serfy.cz Petřiny 09 FC 3. 4:6 (1:5)
Po první půli se zdálo být o vítězi rozhodnuto, ale Serfy po přestávce zabraly a snížily až na rozdíl jediného gólu. Definitivní pojistku přidal až v poslední minutě Javorský.
Serfy.cz Petřiny 09 FC
David Štípek – Jakub Hrbáček, Jan Kaňka, Karel Knaf, Milan Kympl, Lukáš Londa, Lukáš Moravec, Jaroslav Rosenkranc, Jiří Sobotka vs Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Jakub Navrátil, Václav Rod, Lukáš Vaněček