10. Bylo nás pět plus jedna 11 4 0 7 30:36 8

St 9.10.19 19:15 MOTO1 Prosím, nesmějte se Mořský panny   (HL8H)
St 9.10.19 20:30 MOTO1 Atlético Cerveza DHL Brohemians   (HL8H)
St 30.10.19 18:15 DEKAN Vršáci VET Šrot FC VET   (VL3B)
St 30.10.19 19:30 DEKAN Autobazar Duo VET Masters V   (VL2B)
St 30.10.19 20:45 DEKAN Demoliční četa VET Marná snaha VET   (VL3D)

3. 12. 19 20:30 TEMPO Petřiny 09 FC Sorry FC 11. 3:7 (3:4)
Vyrovnané utkání. Hosté zlomili odpor Petřin až dvěma slepenými góly deset minut před koncem.
Petřiny 09 FC Sorry FC
Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Tomáš Hrabánek, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Jakub Navrátil, Václav Rod, Lukáš Vaněček vs Petr Schwank – Pavel Hájek, Gustav Ondrejčík, David Šimek, Dominik Šimek, Michal Šístek, Pavel Škirda
50. Dominik Šimek
19. 11. 19 18:15 ARIT Karcinogenní Petřiny 09 FC 10. 5:3 (3:1)
V 18. minutě se ujali vedení domácí, Petřiny stihly do poloviny vyrovnat, ale poté během chvilky domácí vstřelili čtyři branky. Hosté sice snížili, ale na vyrovnání nedošlo. Husák
Karcinogenní Petřiny 09 FC
Jakub Virl – Kamil Černý, Michal Mundl, Robert Šimek, Martin Tousek, Michal Vašek vs Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Jakub Navrátil, Václav Rod, Lukáš Vaněček
18., 30. Michal Mundl
30., 34., 38. Martin Tousek
29., 52. Oldřich Kopecký
58. Dalibor Mondek
12. 11. 19 19:30 HANSP Petřiny 09 FC El Barto 9. 3:1 (2:0)
Pohledné utkání. Domácí byli lepší a své zkušenosti zúročili hlavně v zakončení. Novotný
Petřiny 09 FC El Barto
Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Jakub Navrátil, Václav Rod, Lukáš Vaněček vs Patrik Janda – Matouš Černý, Vojtěch Hejda, Jakub Karhánek, Ondřej Lebl, Marek Pelán, Petr Špaček, David Voborský
10., 26., 36. Oldřich Kopecký 60. David Voborský
5. 11. 19 19:30 HANSP Bylo nás pět plus jedna Petřiny 09 FC 8. 5:3 (2:2)
Po vyrovnaném poločase rozhodli domácí lepší produktivitou. Zdeněk Stratil, Michal Šálený
Bylo nás pět plus jedna Petřiny 09 FC
Adam Verner – Petr Ďurčík, Michael Heřmánek, Vojtěch Krpata, Ondřej Pípal, Dominik Turbák, Richard Vereb vs Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Jakub Navrátil, Václav Rod, Lukáš Vaněček
57. Oldřich Kopecký
29. 10. 19 19:30 HANSP Petřiny 09 FC Tak dort jo 7. 4:8 (2:5)
Vcelku vyrovnaný zápas, plný šancí na obou stranách. Hosté trestali každou chybu soupeře, naopak domácí propadli v koncovce. Svoboda
Petřiny 09 FC Tak dort jo
Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Jakub Navrátil, Václav Rod, Lukáš Vaněček vs Jakub Němeček – Radim Fořt, Jakub Harapát, František Hašpl, Metoděj Komárek, Mikuláš Komárek, Josef Marx, Lukáš Měřička, Jakub Švejkovský