Ne 22.9.19 18:45 MIKU1 Huňáč PK Normální Chlapi   (HL3D)
Ne 22.9.19 20:00 MIKU1 MTPCH Power WCC   (HL4F)
Ne 13.10.19 18:45 DEKAN Hell´s Old Boys Marná snaha VET   (VL3D)
Ne 13.10.19 20:00 DEKAN Tycho de Brahe VET Maverick VET   (VL3D)

30. 11. 19 08:45 P2 Sananim FC A Mamissero 11. 2:1 (0:0)
Domácí uhráli první body v sezoně, ale přesto opouští 5. ligu.
Štěpán Šulc – Jaroslav Bartoš, Tomáš Dojava, Vojtěch Heřman, Patrik Turan, Lukáš Turnovec, Tomáš Veselý vs Sebastián Sázavský – Dan Buchta, Huy Dinh Hoang, Sebastian Jirgl, Kryštof Krameš, Ondřej Melichárek, Matěj Michálek, Lev Seidl, Adam Suchomel
39. Patrik Turan
49. Tomáš Veselý
56. Matěj Michálek
16. 11. 19 10:00 TEMPO Tempo 01 HFC Sananim FC A 10. 9:6 (1:1)
K utkání nastoupili oba týmy bez střídání a po čtvrthodině minutě v tempu se utkání dohrálo v komorním duchu. Zaslouženě vyhrálo Tempo, bylo mladší a běhavější. Jakub Jiroušek, Michal Novák
Tempo 01 HFC Sananim FC A
Martin Pytlíček – František Hobzík, Ondřej Hrachovský, Štěpán Sedlář, Jáchym Trajhan, Jan Žežulka vs Štěpán Šulc – Jaroslav Bartoš, Vojtěch Heřman, Radim Šebestík, Patrik Turan, Tomáš Veselý
38. Štěpán Šulc
9. 11. 19 10:00 TEMPO Sananim FC A ABCOM 9. 1:9 (0:3)
ABCOM zodpovědnou hrou postupně svého soupeře přehrál a vysoko vyhrál. Plucar
Sananim FC A ABCOM
Martin Tůma – Tomáš Dojava, Vojtěch Heřman, Jiří Kacovský, Patrik Turan, Tomáš Veselý vs Pavel Farkaš – Michal Borecký, Michal Dykas, Miroslav Dykas, Aleš Pernický, Štěpán Růžička, Martin Šelelyo, Martin Večeřa
45. Tomáš Veselý 14., 17. Štěpán Růžička
22., 53., 54. Miroslav Dykas
31. Martin Šelelyo
40. Michal Borecký
47., 55. Martin Večeřa
3. 11. 19 20:00 P3 Beton FC Sananim FC A 8. 2:1 (2:1)
Hra byla v prvním poločase vyrovnaná, ale Lebeda se dvakrát trefil a rozhodl utkání. Hráči byli v druhém poločase míň aktivní, docházelo k více nedovoleným zákrokům. Jakub Bernhäuser, Jan Řeháček
Beton FC Sananim FC A
Marek Šístek – Petr Benda, Jan Lebeda, Mohamed Amine Mouaddab, Miroslav Placr, Matúš Pobeška, Dominik Schopf, Marek Vakerman, Jakub Valenta vs Štěpán Šulc – Tomáš Dojava, Vojtěch Heřman, Jaroslav Jakab, Radim Šebestík, Patrik Turan, Tomáš Veselý
8., 22. Jan Lebeda 19 Marek Vakerman 13. Radim Šebestík
20. 10. 19 18:45 ZAK Sananim FC A Troll FC 7. 1:8 (0:2)
Hosté byli po celé utkání lepším týmem, zasloužená výhra. Kohout
Sananim FC A Troll FC
Martin Tůma – Tomáš Dojava, Vojtěch Heřman, Jiří Kacovský, Radim Šebestík, Patrik Turan vs Michael Pivoňka – Tomáš Bína, Ondřej Čížkovský, Jiří Hlaváček, Petr Hrbek, Miroslav Madej, Samuel Pinďák, Josef Slobodník, Dominik Strnad, Jakub Strnad
55. Radim Šebestík 16., 47. Dominik Strnad
25., 57. Ondřej Čížkovský
40. Tomáš Bína
49., 53., 60. Miroslav Madej
12. 10. 19 08:45 P1 OOO FC Sananim FC A 6. 5:1 (3:0)
Nervózní utkání po celý zápas. O vítězi bylo prakticky rozhodnuto po 11 minutách.
OOO FC Sananim FC A
David Kudelka – Nathan Carr, Jakub Dluhy-Smith, Theodore Dluhy-Smith, Oscar George French, Vojtěch Řehák, Jakub Resl, Daniel Štarha, Andre Zyczkowski vs Štěpán Šulc – Jaroslav Bartoš, Tomáš Dojava, Jaroslav Jakab, Jiří Kacovský, Radim Šebestík, Patrik Turan, Tomáš Veselý
2. Jakub Dluhy-Smith
8., 52. Daniel Štarha
11. Vojtěch Řehák
41. Jakub Resl
57. Jiří Kacovský
5. 10. 19 10:00 BECH Sananim FC A Hoptajch team 5. 4:11 (3:6)
Tým domácích hrál celý zápas v počtu 4+1, což poznamenalo hru. Celý zápas byl o dobývání branky domácích. Přesto se nevzdali a vstřelili čtyři čestné a krásné góly.
Sananim FC A Hoptajch team
Štěpán Šulc – Jaroslav Bartoš, Tomáš Dojava, Patrik Turan, Tomáš Veselý vs Miroslav Janeček – Erik Ackermann, Jiří Barek, Jan Janeček, Jan Kendera, Robert Nykl, Robert Nykl, Vladyslav Spirin
55. Jan Kendera
29. 9. 19 16:15 ZAK Well Done Sananim FC A 4. 2:0 (1:0)
Hosté hrající pouze ve čtyřech statečně bojovali až do samého závěru alespoň o bod. Domácí ale dokázali nakonec vstřelit druhou branku. Kohout
Well Done Sananim FC A
Semen Troyan – Andrey Abroskin, Nikita Baranovsky, Raul Galinurov, Ievgen Kliushnyk, Stanislau Maskaliunets, Vladimir Timanov, Ruslan Timoshevskiy vs Radim ŠebestíkTomáš Dojava, Jaroslav Jakab, Patrik Turan, Tomáš Veselý
30. Andrey Abroskin
57. Nikita Baranovsky
21. 9. 19 08:45 LITVI Kapr tým 86 B Sananim FC A 3. 3:1 (2:0)
Hezké, bezproblémové utkání.
Kapr tým 86 B Sananim FC A
Tomáš Plevka – Radek Benda, Jaroslav Franěk, Tomáš Mihal, Petr Procházka, Milan Švarc, Marek Valo vs Martin Tůma – Tomáš Dojava, Jaroslav Jakab, Jiří Kacovský, Patrik Turan, Tomáš Veselý
29., 31. Tomáš Mihal
30. Marek Valo
49. Jaroslav Jakab
15. 9. 19 18:45 DEKAN Sananim FC A PPPO 2. 1:5 (1:4)
Zasloužená výhra hostů. Voldán
Sananim FC A PPPO
Štěpán Šulc – Tomáš Dojava, Jaroslav Jakab, Jiří Kacovský, Patrik Turan, Tomáš Veselý vs Patrik Chrást – Michal Blažek, Ondřej Čerbačeský, Jakub Chundela, Jan Chundela, Petr Sluka, Ondřej Tichý, Jan Vyšín
1. Jiří Kacovský 2., 14., 20., 26. Michal Blažek
60. Ondřej Tichý
8. 9. 19 10:00 STOD Lucky team Sananim FC A 1. 5:1 (3:1)
Pohledné utkání slušné úrovně skončilo vítězstvím týmu Lucky team, který svou převahu z prvního poločasu přenesl i do druhého. Trnka
Lucky team Sananim FC A
Dušan Blaha – Josef Dašek, Jakub Gottwald, Jan Hajda, Stanislav Hoch, Jakub Majerčin, Radek Tůma vs Štěpán Šulc – Jaroslav Bartoš, Tomáš Dojava, Jaroslav Jakab, Radim Šebestík, Patrik Turan, Tomáš Veselý