20. 11. 19 20:15 MIKU4 Atomový veverky A Shooters Morava FC 10. 1:5 (1:3)
Od úvodu byli lepší hosté a zaslouženě vyhráli.
Marek Slezák – Daniel Dusl, Roman Husek, Josef Kapek, Michal Pán, Jaroslav Sládek, Milan Šnajdar vs Bohumil Stodola – Tomáš Čelůstka, David Červený, Martin Kuttler, Lampros Ntalios, Roman Skála, Lukáš Špaček, Petr Štěpančík, Petr Urbášek, Lukáš Valeš, Jiří Vávra
11. Lukáš Valeš
49. Tomáš Čelůstka
44. Martin Kuttler
13. 11. 19 20:45 DEKAN Shooters Morava FC Uličníci FC 9. 6:1 (3:1)
Zápas velmi solidné úrovně vyhráli domácí, kteří byli kombinačně na vyšší úrovni. Voldán
Shooters Morava FC Uličníci FC
Roman Švrčina – Tomáš Čelůstka, David Červený, Martin Kuttler, Richard Netopil, Lampros Ntalios, Roman Skála, Lukáš Špaček, Petr Štěpančík, Petr Urbášek, Jiří Vávra vs Tomáš Kresl – Antonín Ambrož, Jan Grafnetter, Jiří Mašek, Petr Nipl, Petr Pecivál, Petr Pospíšil
11., 13., 40., 58. David Červený
17. Tomáš Čelůstka
52. Lampros Ntalios
25. Petr Pospíšil
30. 10. 19 19:30 HANSP Yellow Dildos B Shooters Morava FC 8. 5:8 (4:6)
Úvod zápasu lépe vyšel hostům, kteří se ujali vedení o dvě branky, ale domácí během tří minut otočili duel a poločas vyhráli 6:4. Druhá půle už byla klidnější a domácí výhru uhájili.
Yellow Dildos B Shooters Morava FC
Vlastimil Hošek – Jan Bek, Vojtěch Bek, Adam Fedrhanc, Martin Minha, Martin Mrug, Jakub Šenkárčin, Michael Sklenička, Matěj Vaclík, Petr Virt vs Bohumil Stodola – Tomáš Čelůstka, David Červený, Martin Kuttler, Lampros Ntalios, Roman Skála, Petr Štěpančík, Petr Urbášek, Lukáš Valeš, Jiří Vávra
40. Lukáš Valeš
23. 10. 19 18:15 HANSP Real Motion SG Shooters Morava FC 7. 4:7 (3:3)
Běhavé a oboustranně důrazné utkání vyhráli hosté. Voldán
Real Motion SG Shooters Morava FC
Michal Podrazský – Radim Bobalík, Tomáš Podrazský, Tomáš Řápek, Václav Šíma, Miroslav Suja, Marek Vávra, Lukáš Verner, Jakub Zakouřil vs Bohumil Stodola – Tomáš Čelůstka, David Červený, Martin Kuttler, Richard Netopil, Lampros Ntalios, Roman Skála, Lukáš Špaček, Petr Štěpančík, Petr Urbášek, Lukáš Valeš, Jiří Vávra
52. Martin Kuttler
16. 10. 19 19:30 HANSP Shooters Morava FC R.I.P. B 6. 1:4 (1:1)
Domácí vedli 1:0, ale pak byli hosté jasně lepší a zaslouženě vyhráli.
Shooters Morava FC R.I.P. B
Roman Švrčina – Tomáš Čelůstka, David Červený, Martin Kuttler, Richard Netopil, Lampros Ntalios, Roman Skála, Lukáš Špaček, Lukáš Uher, Petr Urbášek, Lukáš Valeš vs Jan Jelínek – Tomáš Bím, David Gabriel, Jan Horyna, Ronald K. Howqvist, Jiří Němec, Martin Poláček, David Šiktanc
9. Lampros Ntalios 20. Tomáš Bím
33. David Gabriel
48. Ronald K. Howqvist
55. Jiří Němec
10. 10. 19 19:30 HANSP Polární záře Shooters Morava FC 5. 6:2 (3:1)
První půle jasně v režii domácích, hezky kombinovali a dali tři hezké góly. Domácí dokázali snížit gólem do šatny na 3:1. Druhá půle přinesla góly na obou stranách, ale domácí si vítězství nenechali vzít a zaslouženě vyhráli. Janča
Polární záře Shooters Morava FC
Luděk Sedloň – Robert Čížek, Max Hofman, Radek Hůla, Jakub Lojek, Vítězslav Rákosník, Petr Štěpánek, Marek Vávra, Marek Vávra vs Martin Kuttler – Tomáš Čelůstka, Richard Netopil, Antonín Novák, Roman Skála, Lukáš Špaček, Petr Štěpančík, Lukáš Uher, Lukáš Valeš, Jiří Vávra
8., 29., 37. Petr Štěpánek
25. Jakub Lojek
55. Robert Čížek
58. Vítězslav Rákosník
30. Richard Netopil
56. Petr Štěpančík
3. 10. 19 19:30 HANSP Shooters Morava FC Kluci z Vršovic 4. 1:7 (1:3)
Skvělá kombinační hra obou týmů, hlavně hosté velmi dobře zakončovali, odebírali míče soupeři a celkově působili jako dobře sehraný tým. Domácí vstřelili jeden gól před koncem prvního poločasu, ve druhé polovině už jen góly dostávali. Velmi slušné utkání.
Shooters Morava FC Kluci z Vršovic
Roman Švrčina – Tomáš Čelůstka, Martin Kuttler, Roman Skála, Lukáš Špaček, Petr Štěpančík, Lukáš Uher, Petr Urbášek, Jiří Vávra vs Ondřej Vičík – Petr Bezunk, Tomáš Icík, Tomáš Kalčík, Pavel Kořínek, Jiří Krejčí, Martin Sekerka, Lukáš Stach, Jan Tomšů, Adam Vandrovec
27. Tomáš Čelůstka 2. Ondřej Vičík
16., 25. Petr Bezunk
34., 41. Tomáš Icík
50. Adam Vandrovec
60. Tomáš Kalčík
25. 9. 19 19:00 MIKU2 Demínka B Shooters Morava FC 3. 1:1 (0:0)
Zápas skončil remízou.
Demínka B Shooters Morava FC
Martin Ryšánek – Marek Červák, Jakub Kotula, Michal Kubánek, Jiří Richter, Štěpán Švarc, Matěj Táborský, Jan Zalabák vs Roman Švrčina – Tomáš Čelůstka, Martin Kuttler, Roman Skála, Lukáš Špaček, Petr Štěpančík, Petr Urbášek, Lukáš Valeš
37. Marek Červák 57. Martin Kuttler 25. Tomáš Čelůstka
19. 9. 19 18:15 HANSP Shooters Morava FC Blue Elephants 2. 3:6 (0:3)
Lepší souhra, kombinace a přechod do protiútoku a kvalita na straně hostů vedly v součtu k přesvědčivému vítězství. Andrle