Čt 14.11.19 18:15 HOSTI No fear KK Hell Avalanche   (HL8I)
Čt 14.11.19 19:30 HOSTI Hertha ZMZ VET MVS Recycled   (VL3C)
Čt 14.11.19 20:45 HOSTI Credit Praha FC Hustá pěna FC   (HL6H)
Po 2.12.19 17:45 MIKU1 F3N FC B Díky čau Pirelli FC   (HL6A)
Po 2.12.19 19:00 MIKU1 Líheň talentů 2015 Vojenské lesy   (HL3A)
Po 2.12.19 20:15 MIKU1 Pivojs s.r.o.1.FC Lipnice   (HL7B)

4. 12. 19 19:00 MIKU1 Polární záře Demínka B 11. 8:2 (2:2)
Demínka v úvodu šla do dvoubrankového vedení, ale pak střílel góly už jen soupeř. Na pohled krásný a útočný fotbal z obou stran.
Polární záře Demínka B
Luděk Sedloň – Robert Čížek, David Lojek, Jakub Lojek, Tomáš Lojek, Vítězslav Rákosník, Petr Štěpánek, Marek Vávra, Marek Vávra vs Daniel Plachý – Marek Červák, Michal Kubánek, Jiří Richter, Martin Ryšánek, Štěpán Švarc, Jan Zalabák
14., 50., 54. Robert Čížek
29. Tomáš Lojek
38., 45., 60. David Lojek
43. Petr Štěpánek
8. OG
9. Marek Červák
20. 11. 19 19:00 MIKU2 Demínka B Kluci z Vršovic 10. 1:8 (0:5)
Kluci z Vršovic nasázeli bůra Demínce již během první půle a o vítězi zápasu bylo jasno.
Demínka B Kluci z Vršovic
Daniel Plachý – Jiří Richter, Martin Ryšánek, Štěpán Švarc, Jan Zalabák vs Martin Vydra – Petr Bezunk, Pavel Bílek, Tomáš Kalčík, Jiří Krejčí, Martin Sekerka, Lukáš Stach, Jan Tomšů, Ondřej Vičík
46. Martin Ryšánek 19. Petr Bezunk
21., 49. Martin Sekerka
24. Jiří Krejčí
25., 28. Ondřej Vičík
40. Pavel Bílek
44. Lukáš Stach
13. 11. 19 19:00 MIKU2 Demínka B Yellow Dildos B 9. 6:0 k.
30. 10. 19 19:00 MIKU1 Blue Elephants Demínka B 8. 5:4 (2:2)
Vyrovnané utkání s plno brankami. Domácí do druhého poločasu vlítli a udělali si dostatečný náskok. Hosté pouze snižovali, Elephants si v závěru pohlídali výhru.
Blue Elephants Demínka B
Claudio Essanjo Freitas – Roman Body, Martin Dermek, Josef Jedlička, Ondřej Kouklík, Jeffrey Mons, Jan Platl, Georgi Popadiyn, Miroslav Vrtiška vs Daniel Plachý – Marek Červák, Jakub Kotula, Jiří Richter, Martin Ryšánek, Štěpán Švarc, Matěj Táborský, Vojtěch Udržal, Jan Zalabák
2., 35. Josef Jedlička
7. Martin Dermek
44., 46. Ondřej Kouklík
20., 27. Matěj Táborský
49., 59. Jiří Richter
23. 10. 19 19:00 MIKU2 Demínka B Blok D 7. 2:6 (0:2)
Zasloužené vítězství hostů, i když svého soupeře definitivně gólově zlomili až ke konci zápasu.
Demínka B Blok D
Daniel Plachý – Marek Červák, Michal Kubánek, Jiří Richter, Martin Ryšánek, Štěpán Švarc, Matěj Táborský, Jan Zalabák vs Jakub Lejnar – Petr Burian, Martin Dušek, Václav Hnízdil, Gabriel Jačman ml., Martin Kubát, Nikos Timiopulos
37. Marek Červák
60. Jiří Richter
7., 28. Martin Dušek
48., 58., 59. Gabriel Jačman ml.
52. Václav Hnízdil
16. 10. 19 19:00 MIKU2 Tohle není hokej? Demínka B 6. 3:0 (2:0)
V urputném a bojovném zápase stříleli branky pouze domácí. Čapla
Tohle není hokej? Demínka B
Jan Bláha – Filip Buriánek, Luboš Hanus, Martin Hašpl, Michal Klusák, Petr Klusák, Martin Švarc, Petr Varvařovský vs Daniel Plachý – Marek Červák, Jaroslav Kotula, Michal Kubánek, Jiří Richter, Martin Ryšánek, Štěpán Švarc, Matěj Táborský, Jan Zalabák
28., 42. Luboš Hanus
29. Michal Klusák
9. 10. 19 19:00 MIKU1 Demínka B Atomový veverky A 5. 7:4 (2:1)
Hrálo se jako na houpačce, každý chvilku tahal pilku.
Demínka B Atomový veverky A
Daniel Plachý – Marek Červák, Jakub Kotula, Michal Kubánek, Ondřej Přeček, Jiří Richter, Martin Ryšánek, Štěpán Švarc, Matěj Táborský, Jan Zalabák vs Marek Slezák – František Bartůněk, Daniel Dusl, Jan Houška, Josef Kapek, Michal Pán, Jaroslav Sládek, Milan Šnajdar
12., 20., 47. Martin Ryšánek
45., 46., 50., 51. Jiří Richter
25. Milan Šnajdar
36., 52. František Bartůněk
55. Jaroslav Sládek
2. 10. 19 20:45 DEKAN Uličníci FC Demínka B 4. 1:1 (1:1)
Do zápasu lépe vkročili domácí, kteří brzy skórovali a vedení udrželi až do konce poločasu, kdy se hostům podařilo vsítit branku. Druhý poločas byl velmi vyrovnaný, branku už nepřinesl a zápas skončil remízou.
Uličníci FC Demínka B
Tomáš Kresl – Antonín Ambrož, Michael Buerbaum, Jan Grafnetter, Jiří Mašek, Petr Nipl, Petr Pecivál, Petr Pospíšil, Milan Smetana vs Daniel Plachý – Jakub Kotula, Michal Kubánek, Jiří Richter, Martin Ryšánek, Štěpán Švarc, Matěj Táborský, Jan Zalabák
2. Petr Nipl 26. Jiří Richter
25. 9. 19 19:00 MIKU2 Demínka B Shooters Morava FC 3. 1:1 (0:0)
Zápas skončil remízou.
Demínka B Shooters Morava FC
Martin Ryšánek – Marek Červák, Jakub Kotula, Michal Kubánek, Jiří Richter, Štěpán Švarc, Matěj Táborský, Jan Zalabák vs Roman Švrčina – Tomáš Čelůstka, Martin Kuttler, Roman Skála, Lukáš Špaček, Petr Štěpančík, Petr Urbášek, Lukáš Valeš
37. Marek Červák 57. Martin Kuttler 25. Tomáš Čelůstka
18. 9. 19 19:00 MIKU2 Real Motion SG Demínka B 2. 4:0 (1:0)
Od začátku se hrál fotbal ve vysokém tempu. Hostům se nedařilo proměňovat šance, naopak domácí byli docela produktivní. Jakub Hrdinka, Václav Houžvička
Real Motion SG Demínka B
Michal Podrazský – Radim Bobalík, Jiří Falc, Tomáš Podrazský, Tomáš Řápek, Václav Šíma, Miroslav Suja, Marek Vávra, Lukáš Verner, Jakub Zakouřil vs Michal Kubánek – Marek Červák, Jaroslav Kotula, Ondřej Přeček, Jiří Richter, Martin Ryšánek, Štěpán Švarc, Matěj Táborský, Vojtěch Udržal, Jan Zalabák
26. Marek Vávra
33. Radim Bobalík
34. Lukáš Verner
44. Václav Šíma
4. Štěpán Švarc
11. 9. 19 19:00 MIKU1 Demínka B R.I.P. B 1. 3:2 (1:1)
Vyrovnaný zápas, kterému by slušela remíza. Devět minut před koncem však Demínka skórovala a rozhodla tak o výhře.
Demínka B R.I.P. B
Martin Ryšánek – Jakub Kotula, Michal Kubánek, Jiří Richter, Štěpán Švarc, Matěj Táborský, Vojtěch Udržal, Jan Zalabák vs Jan Jelínek – Tomáš Bím, David Gabriel, Ronald K. Howqvist, Michal Kočí, Jiří Němec