Po 25.3.19 19:00 METE2 Domácí potřeby A Vládci Prahy   (HL3A)
Po 25.3.19 20:15 METE2 Social Members FC Torpédo Hulín FC   (HL6A)
Po 15.4.19 17:00 DEKAN Křídla Ďáblic VET A Dirty Bastards VET   (VL3A)
Po 15.4.19 18:15 DEKAN Socra SUP Jawa-Suprtechno B   (SVL3A)
Ne 12.5.19 16:00 HOSTI NBND FC Drny FC   (HL5I)
Ne 12.5.19 17:15 HOSTI Lipodur FC A 1.FC Zahradní Město   (HL7I)

20. 6. 19 17:45 ZABEH Pražačka seniors B Trops 1.SK SUP 11. 4:1 (3:0)
Chvilkami hezké utkání. Hostující brankář zachránil svůj tým od většího debaklu. Šaróka
Pražačka seniors B Trops 1.SK SUP
Vladimír Mádr – Martin Frejlach, Michal Gabík, Ivan Haco, Martin Líbal, Radek Líbal, Miroslav Průžek, Jan Syrovátka, Branislav Večerek vs Jan Severa – Pavel Galyaš, Petr Krča, Igor Minařík, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Miloslav Štván
6. Michal Gabík
13. Martin Frejlach
17., 40. Jan Syrovátka
51. Pavel Galyaš
6. 6. 19 19:00 P2 Lomíci Pražačka seniors B 10. 1:8 (1:5)
Jednoznačná hra ve znamení hostů. Janča
Lomíci Pražačka seniors B
Jaroslav Třešňák – Pavel Červený, Jan Chleboun, Petr Fliegel, Marcel Královec, Josef Stehlík vs Vladimír Mádr – Martin Frejlach, Michal Gabík, Ivan Haco, Radek Líbal, Miroslav Průžek, Jan Syrovátka
29. Marcel Královec 8. Radek Líbal
12., 57. Michal Gabík
19. Ivan Haco
24., 29., 54., 56. Jan Syrovátka
30. 5. 19 19:30 HOSTI Pražačka seniors B Klika CFA SUP 9. 5:2 (1:1)
Slušné utkání obou celků. Pražačka Seniors ve druhém poločase přidala na tempu a po zásluze bere vítězství.
Pražačka seniors B Klika CFA SUP
Vladimír Mádr – Martin Frejlach, Michal Gabík, Martin Líbal, Radek Líbal, Miroslav Průžek, Jan Syrovátka, Branislav Večerek vs Libor Formánek – Patrik Benda, Jindřich Joo, Lukáš Karlec, Josef Kubr, Pavel Kůrka, Zdeněk Polách, Radek Špaček, František Štofila
19., 54. Jan Syrovátka
36., 56. Miroslav Průžek
49. Martin Frejlach
17. Pavel Kůrka
39. Radek Špaček
23. 5. 19 19:30 KBELY Kbelák FC SUP Pražačka seniors B 8. 2:9 (1:6)
Kbelák se snažil, ale nestíhal. Pražačka měla vyšší rychlost a jasně vyhrála. Hošek
Kbelák FC SUP Pražačka seniors B
Jan Thienel – Vladimír Albrecht, Martin Boháč, Miroslav Brabec, Eva Haniaková, Miroslav Hulín, Jiří Veselý, Hynek Vlas vs Vladimír Mádr – Martin Frejlach, Michal Gabík, Martin Líbal, Radek Líbal, Miroslav Průžek, Jan Syrovátka, Branislav Večerek
24. Miroslav Hulín
44. Eva Haniaková
6., 7., 18., 28., 42. Jan Syrovátka
15. Miroslav Průžek
30., 58. Michal Gabík
53. Branislav Večerek
17. 5. 19 20:00 TEMPO Pražačka seniors B Gold La Plate 7. 3:16 (2:6)
Hosté od začátku diktovali tempo zápasu a zaslouženě vyhráli.
Pražačka seniors B Gold La Plate
Vladimír Mádr – Martin Frejlach, Michal Gabík, Martin Líbal, Radek Líbal, Miroslav Průžek, Branislav Večerek vs Dušan MelíšekPatrik Dobiaš, Petr Havelka, Jaroslav Horel, Jiří Komers, Václav Krása, Pavel Kratochvíl, Jiří Pařízek, Miroslav Petržilka, Jiří Rakovan, Miroslav Vostatek
50., 55. Petr Havelka
8. 5. 19 19:00 P2 Blesk VK SUP Pražačka seniors B 6. 2:4 (1:1)
Oba týmy technicky na velice dobré úrovni. Hrál se pohledný zápas, nakonec vyhráli o něco lepší hosté.
Blesk VK SUP Pražačka seniors B
Martin HladíkTomáš Andrle, Karel Bouček, Daniel Dvořák, Jehad Hamarsheh, Vladimír Příbramský, Anatolij Pritčak vs Vladimír Mádr – Michal Gabík, Ivan Haco, Martin Líbal, Radek Líbal, Miroslav Průžek, Jan Syrovátka, Branislav Večerek
18. Tomáš Andrle
39. Karel Bouček
9., 49. Jan Syrovátka
36. Michal Gabík
53. Radek Líbal
25. 4. 19 19:15 STER3 Pražačka seniors B SuperNova L.F.C. 5. 7:0 (2:0)
Domácí svého soupeře jasně přehráli. Boubín
Pražačka seniors B SuperNova L.F.C.
Vladimír Mádr – Martin Frejlach, Michal Gabík, Ivan Haco, Radek Líbal, Miroslav Průžek, Jan Syrovátka, Branislav Večerek vs Tomáš Mládek – Tomáš Brányik, Martin Hůla, Jan Kroj, Luboš Navrátil, Jan Pouska, Jan Uhlíř st.
1. OG
16. Branislav Večerek
37. Michal Gabík
43., 52. Jan Syrovátka
55. Miroslav Průžek
58. Martin Frejlach
11. 4. 19 18:15 DEKAN Stará Garda SUP Pražačka seniors B 4. 2:7 (2:4)
Na malém prostoru areálu Děkanka se musely oba týmy vyrovnávat s minimem času pro rozehrávku, pro zpracování míče, pro kličku na soupeře, za nímž už zpravidla číhal další. Lépe se s těmito podmínkami vyrovnal tým domácích, kteří si po zásluze odvážejí dva body.
Stará Garda SUP Pražačka seniors B
František Dražan – Václav Horáček, Tomáš Jaroš, Josef Jurásek, Václav Kedlický, Jiří Kesner, Zdeněk Knápek, Tomáš Neuhäusl, Oldřich Pavlovský vs Vladimír Mádr – Martin Frejlach, Michal Gabík, Ivan Haco, Radek Líbal, Miroslav Průžek, Jan Syrovátka, Branislav Večerek
27. Jiří Kesner
29. Tomáš Neuhäusl
4., 40., 57., 60. Miroslav Průžek
14., 24. Jan Syrovátka
30. Michal Gabík
4. 4. 19 18:15 ZAK Pražačka seniors B Sokol Vysočany SUP 3. 8:2 (4:1)
Pražačka svého soupeře přehrála a jasně vyhrála. Boubín
Pražačka seniors B Sokol Vysočany SUP
Vladimír Mádr – Martin Frejlach, Michal Gabík, Martin Líbal, Radek Líbal, Miroslav Průžek, Jan Syrovátka, Branislav Večerek vs Jiří Hrnčíř – Petr Bratršovský, Karel Chládek, Petr Hrabal, Jiří Jansta, Miroslav Konečný, Petr Regal st.
16. Miroslav Průžek
22., 38., 45., 48. Jan Syrovátka
23., 53. Martin Frejlach
27. Branislav Večerek
24., 32. Petr Hrabal
28. 3. 19 20:15 P3 Sedm zbabělých SUP Pražačka seniors B 2. 1:3 (0:1)
Utkání hráno za stálé územní převahy Pražačky. Ta si vypracovala upocený náskok 1:0. V druhé půli se po nádherném přímém kopu povedlo Peškovi srovnat skóre. Syrovátka ale dvěma góly vrátil vedení na stranu pozdějších vítězů z Pražačky.
Sedm zbabělých SUP Pražačka seniors B
Jiří Bohuslav – Jan Černý, Pavel Ježek, Miloslav Nergl, Jaroslav Pešek, Aleš Skřivan, Václav Stuchl vs Martin Líbal – Martin Frejlach, Michal Gabík, Ivan Haco, Radek Líbal, Miroslav Průžek, Jan Syrovátka, Branislav Večerek
32. Jaroslav Pešek 14. Branislav Večerek
54., 58. Jan Syrovátka
20. 3. 19 19:30 DEKAN Pražačka seniors B Real Prd SUP 1. 3:1 (0:1)
Ačkoliv byla herně lepší Pražačka, tak po první půli prohrávala 0:1. Ve druhém poločase se jí však celkem brzo podařilo výsledek otočit ve svůj prospěch. Utkání hrané v duchu fair play.
Pražačka seniors B Real Prd SUP
Vladimír Mádr – Martin Frejlach, Michal Gabík, Ivan Haco, Martin Líbal, Radek Líbal, Miroslav Průžek, Jan Syrovátka, Branislav Večerek vs Pavel Matoušek – Jan Bína, Pavel Drinka, Jan Enökl, Ladislav Jacko, Petr Janoušek, Petr Ošlejšek, Martin Plšek, Karel Šlapák, Jiří Tomášek