Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 20.6.19 | 18:15 | BECH | SuperNova L.F.C. Blesk VK SUP | 11. | 6:0 k. |
Čt 6.6.19 | 17:45 | ZABEH | Trops 1.SK SUP SuperNova L.F.C. | 10. | 3:1 |
Čt 30.5.19 | 18:15 | DEKAN | Stará Garda SUP SuperNova L.F.C. | 9. | 4:2 |
Čt 23.5.19 | 18:15 | ZAK | SuperNova L.F.C. Sokol Vysočany SUP | 8. | 1:1 |
Čt 16.5.19 | 19:15 | STER2 | Sedm zbabělých SUP SuperNova L.F.C. | 7. | 1:4 |
Čt 2.5.19 | 17:45 | MIKU4 | SuperNova L.F.C. Real Prd SUP | 6. | 2:0 |
Čt 25.4.19 | 19:15 | STER3 | Pražačka seniors B SuperNova L.F.C. | 5. | 7:0 |
Čt 11.4.19 | 19:00 | P2 | SuperNova L.F.C. Lomíci | 4. | 1:2 |
Čt 4.4.19 | 20:30 | STER1 | Klika CFA SUP SuperNova L.F.C. | 3. | 0:6 |
Čt 28.3.19 | 18:00 | KORAB | SuperNova L.F.C. Kbelák FC SUP | 2. | 3:1 |
Čt 21.3.19 | 19:15 | TEMPO | Gold La Plate SuperNova L.F.C. | 1. | 7:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gold La Plate | 11 | 11 | 0 | 0 | 90:14 | 22 |
2. | Pražačka seniors B | 11 | 10 | 0 | 1 | 61:30 | 20 |
3. | Lomíci | 11 | 8 | 0 | 3 | 52:36 | 16 |
4. | Stará Garda SUP | 11 | 7 | 1 | 3 | 40:30 | 15 |
5. | Trops 1.SK SUP | 11 | 7 | 1 | 3 | 37:32 | 15 |
6. | SuperNova L.F.C. | 11 | 5 | 1 | 5 | 26:26 | 11 |
7. | Real Prd SUP | 11 | 4 | 0 | 7 | 24:31 | 8 |
8. | Blesk VK SUP | 11 | 3 | 0 | 8 | 33:55 | 6 |
9. | Sedm zbabělých SUP | 11 | 3 | 0 | 8 | 24:53 | 6 |
10. | Klika CFA SUP | 11 | 2 | 1 | 8 | 26:45 | 5 |
11. | Kbelák FC SUP | 11 | 2 | 1 | 8 | 22:58 | 5 |
12. | Sokol Vysočany SUP | 11 | 1 | 1 | 9 | 18:43 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 15.5.19 | 17:45 | MIKU3 | Demínka A Diablos Blancos C.F. (HL8G) |
St 15.5.19 | 19:00 | MIKU3 | Demínka B Shooters Morava FC (HL6E) |
St 15.5.19 | 20:15 | MIKU3 | Notorkros FK VET Deportivo Estudiantil VET (VL2B) |
Út 4.6.19 | 18:15 | LITVI | Black mamba IBD Serfy.cz (HL5C) |
Út 4.6.19 | 19:30 | LITVI | Nemesis VET Kikina bar 1.FC VET (VL2A) |
Út 4.6.19 | 20:45 | LITVI | Polnohospodár Praha GFC Regent B (HL8D) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Brányik Tomáš | 8 | 8 |
Hůla Martin | 10 | 1 |
Kroj Jan | 10 | 7 |
Mládek Tomáš | 10 | 0 |
Navrátil Luboš | 9 | 2 |
Pouska Jan | 10 | 1 |
Rajský Pavel | 3 | 0 |
Uhlíř st. Jan | 10 | 0 |