Pá 20.9.19 19:15 P2 Bedna 98 FC Erko Kbely   (HL2B)
St 30.10.19 19:00 P1 Hertha ZMZ Inter Ohradní   (HL2A)
St 30.10.19 20:15 P1 Benda All Stars FC Lomíci   (SVL2B)

21. 11. 19 19:30 ARIT Real Prd SUP Podolka FC SUP 9. 1:7 (1:5)
Hosté byli jasně lepší, celý zápas kontrolovali a zaslouženě zvítězili.
Pavel Matoušek – Pavel Drinka, Jan Enökl, Ladislav Jacko, Petr Janoušek, Petr Ošlejšek, Martin Plšek, Karel Šlapák, Petr Sysel, Jiří Tomášek vs Daniel Mlynář – Petr Baštář, Michal Bedrna, Martin Hradec, Petr Miler, Paolo Silva, Aleš Vrana
12. Aleš Vrana
24. OG
42. Michal Bedrna
7. 11. 19 18:15 ZAK Podolka FC SUP Sokol Vysočany SUP 8. 1:0 (1:0)
První půle přinesla zvýšenou aktivitu domácích. I přestože neměli hráče na střídání, dokázali dát jediný gól. Ve druhé půli se hosté snažili prolomit střeleckou smůlu, ale nebylo jim přáno a domácí zaslouženě vyhráli. Janča
Podolka FC SUP Sokol Vysočany SUP
Martin Hradec – Petr Baštář, Petr Miler, Daniel Mlynář, Paolo Silva, Aleš Vrana vs Miroslav Konečný – Petr Bratršovský, Jiří Hrnčíř, Daniel Mautska, Bohumil Prček, Petr Regal st.
17. Petr Baštář
31. 10. 19 18:15 DEKAN Podolka FC SUP Stará Garda SUP 7. 0:5 (0:2)
Jednoznačná záležitost v podání hostů. Husák
Podolka FC SUP Stará Garda SUP
Martin Hradec – Petr Baštář, Michal Bedrna, Pavel Miler, Petr Miler, Daniel Mlynář, Aleš Vrana vs Petr Turínek – František Dražan, Václav Horáček, Josef Jurásek, Štěpán Kedlický, Václav Kedlický, Jiří Kesner, Zdeněk Knápek, Tomáš Neuhäusl, Oldřich Pavlovský
20., 28. Štěpán Kedlický
42., 43. Tomáš Neuhäusl
60. Zdeněk Knápek
17. 10. 19 20:30 STER2 PFC Kodymka SUP A Podolka FC SUP 6. 4:0 (1:0)
Pěkné utkání díky oběma týmům. Podolce chyběl první poločas hráč a ve čtyřech lidech v poli předváděla srdnatý výkon. Druhý poločas se hrálo vyrovnané utkání, šance měli oba týmy, proměnili je ale jen domácí. Husák
PFC Kodymka SUP A Podolka FC SUP
Jiří Škarvada – Jan Doležal, Richard Kejval, Jan Kupr, Bohuslav Langer, Karel Matějka, Martin Varga, Jan Wierzbicki vs Petr Miler – Petr Baštář, Martin Hradec, Pavel Miler, Martin Ramba, Paolo Silva
24. Martin Varga
46. Bohuslav Langer
49. Jan Wierzbicki
55. Jan Kupr
10. 10. 19 20:30 MOTO2 Podolka FC SUP Klika CFA SUP 5. 3:1 (2:1)
Vyhráli domácí. Husák
Podolka FC SUP Klika CFA SUP
Richard Bednář – Petr Baštář, Michal Bedrna, Martin Hradec, Pavel Miler, Petr Miler, Daniel Mlynář, Paolo Silva vs Miloslav Špaček – Patrik Benda, Libor Formánek, Kamil Jeřábek, Jindřich Joo, Lukáš Karlec, Josef Kubr, Pavel Kůrka, Zdeněk Polách, Radek Špaček, František Štofila, František Svoboda
5. Petr Miler
28., 33. Petr Baštář
11. Pavel Kůrka
3. 10. 19 20:30 MOTO1 Garáže Klíčov Podolka FC SUP 4. 1:1 (0:1)
Vyrovnané utkání skončilo spravedlivou remízou. Janda
Garáže Klíčov Podolka FC SUP
Jiří Lokvenc – Karel Bláha, Marcel Doman, Václav Jonák, Petr Křemenák, Radek Štěpán vs Richard Bednář – Michal Bedrna, Martin Hradec, Pavel Miler, Petr Miler, Martin Ramba, Paolo Silva
44. Radek Štěpán 7. Michal Bedrna
26. 9. 19 20:15 MIKU4 Podolka FC SUP Houbaři 3. 0:4 (0:1)
Zasloužené vítězství Houbařů, kteří se snažili o kombinační fotbal a v závěru těžili z početnější lavičky. Radek Matoušek, Filip Matoušek
Podolka FC SUP Houbaři
Daniel Mlynář – Petr Baštář, Martin Hradec, Pavel Miler, Petr Miler, Paolo Silva, Aleš Vrana vs Antonín Buriánek – Josef Čáslavský, Roman Hlinák, Vlastimil Krkoška, Martin Lněnička, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Jiří Šíp, František Šťasta
23. Roman Hlinák
39. Antonín Buriánek
54. Stanislav Petroušek
58. Martin Lněnička
19. 9. 19 17:45 ZABEH Trops 1.SK SUP Podolka FC SUP 2. 0:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, které spělo k bezbrankové remíze. Že se tak nestane, o tom rozhodl dvě minuty před koncem Vrána.
Trops 1.SK SUP Podolka FC SUP
Jan Severa – Pavel Galyaš, Petr Krča, Igor Minařík, Michal Moučka, Ondřej Rázga, Radek Škarda vs Daniel Mlynář – Petr Baštář, Michal Bedrna, Martin Hradec, Petr Miler, Paolo Silva, Aleš Vrana
58. Aleš Vrana
12. 9. 19 20:30 MOTO3 Podolka FC SUP Sedm zbabělých SUP 1. 10:0 (5:0)
Jednoznačné utkání rozhodli domácí už v prvním poločase. Michal Lanči, Lukáš Nový
Podolka FC SUP Sedm zbabělých SUP
Richard Bednář – Petr Baštář, Michal Bedrna, Martin Hradec, Pavel Miler, Petr Miler, Daniel Mlynář, Aleš Vrana vs Václav Stuchl – Pavel Ježek, Peter Nielsen, Robert Pojer, Tomáš Pospíšil, Jiří Rohlík