Po 9.9.19 19:30 STOD VAR AC Digi Prague FC   (HL8B)
Po 9.9.19 20:45 STOD Caroil SUP Vibromax 2012   (SVL3B)
Po 2.12.19 19:15 TEMPO Smutný potapěči Balbín FC   (HL2B)
Po 2.12.19 20:30 TEMPO Vysmátí zajíci B LDT Sopka   (HL8A)

21. 11. 19 19:00 MIKU3 Sedm zbabělých SUP PFC Kodymka SUP A 9. 3:11 (2:6)
Zajímavé utkání skončilo vítězstvím týmu Kodymka SUP, který měl od začátku lepší a fotbalovější projev.
Sedm zbabělých SUP PFC Kodymka SUP A
Jiří Bohuslav – Jan Černý, Pavel Ježek, Robert Pojer, Jiří Rohlík, Martin Sehnal, Václav Stuchl vs Jiří Škarvada – Jan Doležal, Richard Kejval, Jan Kupr, Bohuslav Langer, Martin Varga, Jan Wierzbicki
4., 13. Robert Pojer
51. Martin Sehnal
57 Robert Pojer 7., 9., 12., 21. Bohuslav Langer
14., 18., 48., 50. Jan Kupr
34., 49. Richard Kejval
45. Martin Varga
7. 11. 19 19:30 ZAK Klika CFA SUP Sedm zbabělých SUP 8. 1:0 (0:0)
První půle přinesla spoustu hezkých šancí, střel, ale i neproměněných šancí. Ani jeden ze soupeřů neprolomil střeleckou smůlu. Druhá půle přinesla aktivnější fotbal, hlavně domácí byli aktivnější a v 49. minutě dali jediný gól. Hosté se snažili srovnat, ale nešlo to. Janča
Klika CFA SUP Sedm zbabělých SUP
Miloslav Špaček – Patrik Benda, Libor Formánek, Jindřich Joo, Josef Kubr, Pavel Kůrka, Radek Špaček, František Štofila, František Svoboda vs Jiří Bohuslav – Jan Černý, Jakub Hoskovec, Pavel Ježek, Jaroslav Pešek, Robert Pojer, Martin Sehnal, Aleš Skřivan, Václav Stuchl
49. Josef Kubr
31. 10. 19 20:45 ZAK Sedm zbabělých SUP Garáže Klíčov 7. 3:1 (1:1)
Vyhráli domácí. Hošek
Sedm zbabělých SUP Garáže Klíčov
Jiří Bohuslav – Jan Černý, Jakub Hoskovec, Pavel Ježek, Jaroslav Pešek, Jiří Rohlík, Martin Sehnal, Aleš Skřivan, Václav Stuchl vs Karel Bláha – Marcel Doman, Václav Jonák, Petr Kalfiřt, Petr Křemenák, Jiří Lokvenc, Jiří Pecka, Daniel Slepička, Radek Štěpán
11., 44. Aleš Skřivan
40. OG
20. Jiří Pecka
17. 10. 19 20:30 SCBEC Houbaři Sedm zbabělých SUP 6. 4:2 (1:0)
Domácí byli lehce fotbalovější a měli lepší zakončení. Hosté se snažili, ale na body to nebylo.
Houbaři Sedm zbabělých SUP
Antonín Buriánek – Jan Blažíček, Josef Čáslavský, Roman Hlinák, Vlastimil Krkoška, Tomáš Linka, Martin Lněnička, Stanislav Petroušek vs Jiří Bohuslav – Jan Černý, Jaroslav Pešek, Robert Pojer, Jiří Rohlík, Aleš Skřivan
12., 42. Stanislav Petroušek
38. Martin Lněnička
59. Tomáš Linka
31. Aleš Skřivan
44. Jiří Rohlík
10. 10. 19 17:45 ZABEH Sedm zbabělých SUP Trops 1.SK SUP 5. 2:8 (2:3)
Rozhodla absence brankáře na straně domácích. Klail
Sedm zbabělých SUP Trops 1.SK SUP
Jiří Bohuslav – Jakub Hoskovec, Pavel Ježek, Robert Pojer, Tomáš Pospíšil, Jiří Rohlík, Aleš Skřivan, Václav Stuchl vs Jan Severa – Pavel Galyaš, Jaroslav Hulvert, Petr Krča, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Ondřej Rázga, Radek Škarda
58. Ondřej Rázga
3. 10. 19 18:15 DEKAN Stará Garda SUP Sedm zbabělých SUP 4. 2:1 (1:1)
Hosté ze začátku zápasu nevyužili svých obrovských šancí a tak se Garda díky vlastnímu gólu dostala do vedení. Ve druhém poločase hosté zaslouženě vyrovnali, ale domácí díky šťastnému gólu slaví výhru.
Stará Garda SUP Sedm zbabělých SUP
Bohumil Karafiát – Tomáš Jaroš, Josef Jurásek, Štěpán Kedlický, Václav Kedlický, Tomáš Neuhäusl, Oldřich Pavlovský, Petr Turínek, Tomáš Vodička vs Jiří Bohuslav – Jan Černý, Jaroslav Pešek, Robert Pojer, Tomáš Pospíšil, Jiří Rohlík, Aleš Skřivan, Václav Stuchl
25. OG
59. Štěpán Kedlický
7. Aleš Skřivan
26. 9. 19 18:00 SCBEC Real Prd SUP Sedm zbabělých SUP 3. 1:3 (0:0)
Zápas byl vyrovnaný až do konce, kdy hosté vstřelili dvě branky a vyhráli.
Real Prd SUP Sedm zbabělých SUP
Pavel Matoušek – Pavel Drinka, Jan Enökl, Ladislav Jacko, Petr Janoušek, Martin Plšek, Karel Šlapák, Jiří Tomášek vs Jiří Bohuslav – Jan Černý, Pavel Ježek, Peter Nielsen, Jaroslav Pešek, Robert Pojer, Tomáš Pospíšil, Jiří Rohlík, Martin Sehnal, Aleš Skřivan, Václav Stuchl
55. Martin Plšek 35. Jiří Rohlík
51. Tomáš Pospíšil
60. Aleš Skřivan
19. 9. 19 18:15 ZAK Sedm zbabělých SUP Sokol Vysočany SUP 2. 0:8 (0:3)
Jasná záležitost pro Sokol Vysočany, byli po celou dobu lepším týmem. No a Regal, do čeho kopl, to tam padlo. Janča
Sedm zbabělých SUP Sokol Vysočany SUP
Jiří Bohuslav – Jan Černý, Jakub Hoskovec, Pavel Ježek, Jaroslav Pešek, Jiří Rohlík, Martin Sehnal, Aleš Skřivan, Václav Stuchl vs Daniel Mautska – Petr Bratršovský, Karel Chládek, Petr Hrabal, Jiří Hrnčíř, David Krechter, Petr Regal st., Karel Rubeš, Richard Urban
12., 29., 34., 36., 40., 56. Petr Regal st.
30., 39. David Krechter
12. 9. 19 20:30 MOTO3 Podolka FC SUP Sedm zbabělých SUP 1. 10:0 (5:0)
Jednoznačné utkání rozhodli domácí už v prvním poločase. Michal Lanči, Lukáš Nový
Podolka FC SUP Sedm zbabělých SUP
Richard Bednář – Petr Baštář, Michal Bedrna, Martin Hradec, Pavel Miler, Petr Miler, Daniel Mlynář, Aleš Vrana vs Václav Stuchl – Pavel Ježek, Peter Nielsen, Robert Pojer, Tomáš Pospíšil, Jiří Rohlík