Út 24.9.19 18:15 BECH PFC Kodymka Kulišáci CF VET   (VL3A)
Út 24.9.19 19:30 BECH VV Vokra SV Starci na chmelu SUP B   (SVL2A)
Út 24.9.19 20:45 BECH Tatran Válec Gambrinus VH   (HL6C)
Ne 17.11.19 18:45 P1 Botič FC Bamboocha City   (HL4F)
Ne 17.11.19 20:00 P1 Lord Mayor Idiot Huňáč PK   (HL3D)

29. 11. 19 18:00 BECH Ukradený širáci Devils of Zderaz 11. 0:6 k.
Utkání bylo předčasně ukončeno ve 40. minutě pro pokles hráčů týmu Ukradený širáci pod povolenou mez.
Ukradený širáci Devils of Zderaz
Ivan Osypov – Jan Hazlbauer, Bohdan Kondratenko, Dominik Kosina, Vladimír Novák, Andrei Petrov vs Aleš Kučera – Petr Balek, Adam Bouguetouta, Andriy Daruda, František Dobřanský, Jindřich Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., Orest Ivanykovych, Antonín Novotný, Miroslav Nýč
35. Andrei Petrov 10., 16., 33. Adam Bouguetouta
13. Petr Balek
28., 29. Jindřich Dobřanský st.
15. 11. 19 19:30 STOD Devils of Zderaz Lužinýýý Boys 10. 2:10 (0:2)
První poločas ještě Devils držel se soupeři krok, druhý poločas už byl jednoznačně lepší tým hostů. Husák
Devils of Zderaz Lužinýýý Boys
Orest Ivanykovych – Petr Balek, Martin Beránek, František Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., Miroslav Nýč, Jiří Prokop vs Oleg Koval – Lukáš Adámek, Stanislav Adámek, Martin Bechyně, Petr Dušek, Jan Gerschon, Pavel Hořeňovský, David Kodálík, Emin Sulejmanov, Jiří Uher
59. Lukáš Adámek
10. 11. 19 17:30 P3 Romania F.C. Devils of Zderaz 9. 0:4 (0:2)
Kvalitní, ve vysokém tempu hrané utkání. V koncovce byli důraznější Devils, a proto také zaslouženě slavili výhru. Michal Antonický, Evžen Krajina
Romania F.C. Devils of Zderaz
Igor Ceban – Maxim Andritchi, Mihail Botnari, Andrei Cepoi, Ion Cepoi, Petru Cerevatov, Gabriel Feraru, Cristian Modol, Andrei Rusu, Andrei Trahim vs Aleš Kučera – Petr Balek, Adam Bouguetouta, Andriy Daruda, František Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., Jan Dovrtěl
18., 57. Jan Dovrtěl
19. Adam Bouguetouta
1. 11. 19 18:00 P3 Devils of Zderaz Pyjavíce FK 8. 2:2 (1:1)
Rozhodčí se nedostavil.
Devils of Zderaz Pyjavíce FK
Jiří Hálek – Petr Balek, Adam Bouguetouta, Andriy Daruda, František Dobřanský, Jindřich Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., Miroslav Nýč vs Zdeněk Kopelent – David Brožek, Tomáš Brožek, Jan Friml, Jaroslav Kraus, Lubomír Kraus, Marek Majerníček, Tomáš Tominec, Tomáš Vyležík
18. Andriy Daruda
58. Jindřich Dobřanský st.
24. David Brožek
42. Lubomír Kraus
18. 10. 19 19:15 P1 Devils of Zderaz Yugo FC 7. 4:8 (0:4)
O výsledku rozhodl první poločas, ve kterém si hráči Yuga vytvořili náskok, který do konce zápasu v pohodě udržovali. Libor Viták, Martin Mačalík
Devils of Zderaz Yugo FC
Martin Dobřanský – Petr Balek, Andriy Daruda, František Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., Jan Dovrtěl, Stanislav Khanetskyy, Miroslav Nýč, Roman Venclíček vs Njegoš Krajišnik – Lukáš Beran, Dominik Juriga, Mykyta Patramanskyi, Andrii Ponomarenko, Igor Tumbaš, Miloš Zrnić
45. Lukáš Beran
11. 10. 19 19:30 BECH Co je? Devils of Zderaz 6. 6:6 (5:5)
Nádherný fotbal se vším, co k tomu patří. Janča
Co je? Devils of Zderaz
Jozef Ščury – Jan Doležal, Jakub Hybš, Jiří Klůna, Martin Podroužek, Jacob Šimek, Karel Šimek, Pavel Tomášek, Pavel Vokoun vs Stanislav Khanetskyy – Petr Balek, Andriy Daruda, František Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., Dmitry Zimarev
3., 5., 18., 24., 57. Jacob Šimek
20. Jakub Hybš
6. František Dobřanský
14., 21. Andriy Daruda
25. Jindřich Dobřanský st.
26., 40. Petr Balek
4. 10. 19 19:15 P1 Devils of Zderaz Beach attack 90210 5. 3:5 (1:1)
Díky kolektivnímu pojetí hry hosté nakonec přestříleli domácí ve druhé polovině zápasu. I když se domácí snažili vyrovnat, jednalo se sice o hezké, přesto individuální útoky, které nepřinesly očekávaný výsledek.
Devils of Zderaz Beach attack 90210
Stanislav Khanetskyy – Petr Balek, Adam Bouguetouta, Andriy Daruda, František Dobřanský, Jindřich Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., Dmitry Zimarev vs Josef Bína – Jan Boltnar, Filip Exner, Štěpán Haifler, Adam Hloušek, Daniel Klimek, Jan Kožíšek, Vít Svoboda, Petr Žáček
49. Jan Kožíšek
29. 9. 19 20:00 P3 Defect Praha Devils of Zderaz 4. 1:1 (1:1)
Vyrovnané utkání, plné soubojů, skončilo remízou. Lukáš Soukup, Jakub Novotný
Defect Praha Devils of Zderaz
Jan Korostenski – Jan Hammer, Marek Plojhar, Jan Smetana, Ján Somora, Jan Soukup, Václav Soukup, Martin Štoncner vs Stanislav Khanetskyy – Petr Balek, Andriy Daruda, František Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., Miroslav Nýč, Dmitry Zimarev
27. Jan Hammer 7. Jindřich Dobřanský st. 6. Miroslav Nýč
22. 9. 19 20:00 MIKU3 Devils of Zderaz Homogen 1.FC A 3. 4:3 (3:2)
Domácí měli převahu, táhnul je super rychlý hráč Bouguetouta, ale hosté statečně bojovali až do konce. Vítězství je ale zasloužené. Rataj
Devils of Zderaz Homogen 1.FC A
Stanislav Khanetskyy – Petr Balek, Adam Bouguetouta, Andriy Daruda, František Dobřanský, Jindřich Dobřanský, Antonín Novotný, Dmitry Zimarev vs Ondřej Šinágl – David Hron, Pavel Mašek, Vít Mašek, Jan Plachý, Petr Schimon, Vladimír Zeman
9., 15. Adam Bouguetouta
24. Petr Balek
34. Jindřich Dobřanský
1. OG
9. Vladimír Zeman
55. Vít Mašek
13. 9. 19 19:30 STOD Gladiators Beroun Devils of Zderaz 2. 3:2 (3:0)
V prvním poločase si domácí vytvořili třígólový náskok, který nakonec dokázali i přes mohutnou ofenzivu hostů udržet. Andrle