Dvanáctý zápas - leden 2012

Vážení příznivci soutěží Hanspaulské ligy,

dne 19.1.2012 proběhl v Kulturním domě Vltavská "dvanáctý zápas" Hanspaulské ligy.

Akce je realizována ve spolupráci s partnery Pražského svazu malého fotbalu a v rámci akce bylo k dispozici pivo Staropramen 10 zdarma od Pivní pohotovosti bez omezení množství konzumace!

Byly předány putovní poháry vítězům Hanspaulské ligy, Veteránské ligy a Superveteránské ligy a Ligového poháru Pavla Formáčka společně s odměnami od Pivní pohotovosti.

Vítězný tým každé skupiny Hanspaulské ligy, Veteránské ligy a Superveteránské ligy a vítěz Ligového poháru Pavla Formáčka obdržel od Pivní pohotovosti voucher na 50 l sud piva.

Dále byl ve spolupráci s partnerem Nike vyhlášen nejlepší střelec Hanspaulské ligy, Veteránské ligy a Superveteránské ligy. Každý obdržel od partnera Nike voucher na odběr kopaček dle vlastního výběru.

Isostar jako partner Hanspaulské ligy vyhlásil soutěž pro tým, který v podzimní části získal nejvyšší počet bodů . Vítězný tým této soutěžě získal od firmy Isostar partu roztleskávaček z přední české skupiny Lionscheer www.lionscheer.cz na všechny své zápasy jarní sezony!!!. 

_1 _2 _3