Dvanáctý zápas - září 2013

Vážení příznivci soutěží Hanspaulské ligy,

dne 5.9.2013 proběhl v Kulturním domě Ládví "dvanáctý zápas" Hanspaulské ligy.

Akce je realizována ve spolupráci s partnery Pražského svazu malého fotbalu (Nike, Sportisimo, Sportfotbal, Isostar a Pivní pohotovost) a v rámci akce bylo k dispozici pivo Staropramen 10.

Byly předány putovní poháry vítězům Hanspaulské ligy, Veteránské ligy, Superveteránské ligy a Ultraveteránské ligy a Futsalu FIFA mužů i žen společně s odměnami od Pivní pohotovosti.

Vítězný tým každé skupiny Hanspaulské ligy, Veteránské ligy, Superveteránské ligy, Ultraveteránské ligy a  soutěží Futsal FIFA  můžu a žen obdržel od Pivní pohotovosti voucher na 50 l sud piva.

Dále byl ve spolupráci s partnerem Nike vyhlášen nejlepší střelec Hanspaulské ligy, Veteránské ligy, Superveteránské ligy a Ultraveteránské ligy. Každý obdržel od partnera Nike voucher na odběr kopaček dle vlastního výběru.

Isostar jako partner Hanspaulské ligy vyhlásil soutěž pro tým, který v jarní části získal nejvyšší počet bodů . Vítězný tým této soutěžě získal od firmy Isostar partu roztleskávaček z přední české skupiny Lionscheer www.lionscheer.cz na všechny své zápasy podzimní sezony!!!