Dvanáctý zápas - prosinec 2010

Vážení příznivci soutěží Hanspaulské ligy,

dne 16.12.2010 proběhl v Kulturním domě Vltavská "dvanáctý zápas" Hanspaulské ligy.

Akce je realizována ve spolupráci s partnery Pražského svazu malého fotbalu a v rámci akce bylo k dispozici pivo Staropramen 10 za 10 Kč  a dva párky s chlebem a hořčicí za 20 Kč od Pivní pohotovosti bez omezení množství konzumace!

Každý zúčastněný tým obdržel vouchery od Pivní pohotovosti.

Byly předány putovní poháry vítězům Hanspaulské ligy, Veteránské ligy, Superveteránské ligy a Poháru Ligy společně s odměnami od Pivní pohotovosti.

Vítězný tým každé skupiny Hanspaulské ligy, Veteránské ligy a Superveteránské ligy obdržel od Pivní pohotovosti voucher na 50 l sud piva.

Dále byl ve spolupráci s partnerem Nike vyhlášen nejlepší střelec Hanspaulské ligy, Veteránské ligy a Superveteránské ligy. Každý obdržel od partnera Nike voucher na odběr kopaček dle vlastního výběru.

Isostar jako partner Hanspaulské ligy vyhlásil soutěž pro tým, který v podzimní části získá nejvyšší počet bodů . Vítězný tým této soutěžě získal od firmy Isostar partu roztleskávaček z přední české skupiny Lionscheer www.lionscheer.cz na všechny své zápasy jarní sezony!!!. 

_1 _2 _3

Pivní pohotovost kromě již zmiňovaného občerstvení předala i cenu pro tým, který vstřelí nejvíce branek v podzimní sezóně a to 11ks poukázek do konkrétní restaurace na 50piv za 250Kč = 1pivo 5Kč.