Dvanáctý zápas - září 2016

Vážení příznivci soutěží Hanspaulské ligy,

dne 8.9.2015 proběhl v klubu Insomnia  "dvanáctý zápas" Hanspaulské ligy.

Akce je realizována ve spolupráci s partnery Pražského svazu malého fotbalu  - Nike,  Sportisimo, Sportfotbal, Top4Sport,  Isostar, Pivní pohotovost.

Byly předány putovní poháry vítězům podzimní Hanspaulské ligy, Veteránské ligy, Superveteránské ligy a Ultraveteránské ligy a Futsalu FIFA žen společně s odměnami od společnosti Maxi-Tip.

Vítězný tým každé skupiny Hanspaulské ligy, Veteránské ligy, Superveteránské ligy, Ultraveteránské ligy a  soutěží Futsal FIFA  žen obdržel od Pivní pohotovosti karton plechovek.

Dále byl ve spolupráci s partnerem Nike vyhlášen nejlepší střelec Hanspaulské ligy, Veteránské ligy, Superveteránské ligy a Ultraveteránské ligy. Každý obdržel od partnera Nike voucher na odběr kopaček dle vlastního výběru.

Isostar jako partner Hanspaulské ligy vyhlásil soutěž pro tým, který v jarní části získal nejvyšší počet bodů . Vítězný tým této soutěžě získal od firmy Isostar partu roztleskávaček z přední české skupiny Lionscheer www.lionscheer.cz na všechny své zápasy podzimní sezony!!!