Ne 10.6.07 10:00 P1 666 Žaves 1.FC (11150)   (HL7H)
Ne 10.6.07 11:15 P1 Istanbul FC F.R.F. mit vocet   (HL6H)
Ne 10.6.07 12:30 P1 Berlínští lvi Sparta Pankrác   (HL3D)
Ne 10.6.07 13:45 P1 Pivní pohoda AC Regulátor kyselosti   (HL8N)
Ne 10.6.07 15:00 P1 Drsný šrouby Gente - Yeti FC   (HL5I)
Ne 10.6.07 16:15 P1 Albuquerque tuplaks Pražská hnědka DK   (HL7L)

23. 6. 07 11:15 P2 GTL A Terron AC Bozi B 11. 1:3 (0:0)
Utkání hrané ve slušném tempu a s minimem přerušení. V prvním poločase se oba celky teprve zastřelovaly a tak zvonily pouze tyče obou branek. Druhá půle byla z hlediska branek lepší. Hosté se ujali vedení, na což domácí zareagovali zvýšenou útočnou aktivitou. To sebou přineslo otevření obrany a v krátkém časovém úseku další dvě branky v síti. V poslední minutě se čestného úspěchu dočkali i domácí.
GTL A Terron AC Bozi B
Jaroslav Votípka – Zdeněk Chlebna, Vladimír Grešner, Michal Hurajčík, Zoltán Schneider, Petr Šimek, Sebastian Valmont vs Jan Petřík – Jiří Fiala, Ondřej Pilař, Štěpán Pilař, Petr Pokorný, Petr Zuran
60. Zdeněk Chlebna 52. Ondřej Pilař
55., 57. Jiří Fiala
9. 6. 07 13:45 P1 Terron AC Bozi B Pražská legie 2000 10. 1:2 (0:0)
Vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Legii zejména v závěru podržel brankář. Petr Zelenka, David Schimmer
Terron AC Bozi B Pražská legie 2000
Jan Nový – Jiří Fiala, Peter Lehuta, Petr Pokorný, Milan Šebek, Martin Vacek, Petr Zuran vs Radek Štulík – Marek Adamec, Luboš Faško, Petr Ondruš, Miroslav Pepř, Josef Petráš, Jan Škvor, Milan Starý, Miloš Urban
37. OG 13 Martin Vacek 33. Jan Škvor
50. Miloš Urban
2. 6. 07 13:45 P1 Deportivo Estudiantil FC A Terron AC Bozi B 9. 5:3 (1:1)
O výsledku rozhodl větší počet hráčů Deportiva. Terron začal utkání ve 4 hráčích. V druhém poločase fyzicky odpadl, přesto působil fotbalovějším fojmem. Závěrečný tlak přišel pozdě. Jan Mach, Vladimír Stibora
Deportivo Estudiantil FC A Terron AC Bozi B
Julio Joaquin Armas Arciniega – Javier Dario Acosta Serrano, Vladimir Aleman, Elio Abner Aparicio, Leonardo Echeverria, Eloy Fernandez Cusim., Miguel Santiago Lasso Alvear, Guillermo Sebastian Menendez, Rolando Pitti st., Omar Solares vs Jan Nový – Jiří Fiala, Ondřej Pilař, Milan Šebek, Martin Vacek, Petr Zuran
57. Milan Šebek
26. 5. 07 13:45 P1 Terron AC Bozi B Polnohospodár Praha 8. 5:4 (1:0)
Po pomalém začátku se v horkém sobotním poledni oba týmy rozjely k pohlednému utkání na jehož konci byli šťastnější hráči Terron.
Terron AC Bozi B Polnohospodár Praha
Milan Šebek – Jiří Fiala, Peter Lehuta, Jan Nový, Petr Pokorný, Lubomír Šilhavík, Martin Vacek, Petr Zuran vs Jan Molnár – Jan Carda, Jan Cerha, Jiří Havle, Martin Král, Josef Patrovský, Petr Pek, Tomáš Přecechtěl
58. Petr Pek
19. 5. 07 15:00 P3 Demoliční četa Terron AC Bozi B 7. 6:0 (1:0)
V horkém odpoledni hráčům dlouho trvalo než se dostali do tempa. Postupně se to podařilo především hráčům týmu Demoliční četa, kteří druhý poločas proměnili v exhibici. AC Terron Bozi nejprve dobře bránili, později však odpadli.
Demoliční četa Terron AC Bozi B
Petr Beer – Jaroslav Dobrý, Miroslav Kerbl, Pavel Kerbl, František Koďousek, Jan Kryštof, Zdeněk Najer, Tomáš Vencl vs Pavel Ruml – Peter Lehuta, Jan Nový, Ondřej Pilař, Lubomír Šilhavík, Michal Soukup, Petr Zuran
18. Pavel Ruml
12. 5. 07 13:45 P1 Terron AC Bozi B Kliďas FC 6. 1:4 (0:1)
Nervózní a vyhecované utkání, kde domácí celek uchránil od debaklu jen vynikající výkon gólmana.
Terron AC Bozi B Kliďas FC
Milan Šebek – Jiří Fiala, Peter Lehuta, Jan Nový, Ondřej Pilař, Petr Pokorný, Lubomír Šilhavík, Martin Vacek, Petr Zuran vs Luboš Karas – Tomáš Duchoň, Petr Fryš, Hynek Heisig, Michal Heisig, Martin Mládek, David Mudra, Roman Muras, Lukáš Ondraschek, Martin Pecha
58. Petr Pokorný 19. Petr Fryš
46. Martin Mládek
58., 60. Michal Heisig
11. Lukáš Ondraschek
28. 4. 07 13:45 TEMPO Bohemia Roztyly Terron AC Bozi B 5. 6:0 (0:0)
Terron: Rozhodčí neměl pomezního a po celý zápas byly jeho výroky sporné. V 52. minutě za stavu 2:2 odpískal rozhodčí stojící na půlce obráceně faul a označil ho za penaltu.
Bohemia: Ke kontaktu ve vápně došlo, zaleželo na posouzení rozhodčích.
Pro napadení rozhodčího předčasně ukončeno a kontumováno ve prospěch Bohemie Roztyly.
Aleš Novák
Bohemia Roztyly Terron AC Bozi B
Petr Kubát – Tomáš Chalupa, Petr Havelka, Jan Levý, Daniel Riedl, Jan Šterner, Martin Zeman vs Milan Šebek – Petr Krčmář, Peter Lehuta, Ondřej Pilař, Michal Soukup, Martin Vacek, Petr Zuran
17. Martin Vacek
52. Petr Krčmář
21. 4. 07 13:45 P2 Terron AC Bozi B Jawa Team 4. 2:3 (1:1)
Technická hra, kterou kazili zbytečně vyhrocené řeči. Zasloužená výhra lepšího týmu. Josef Hisem, Norbert Rúček
Terron AC Bozi B Jawa Team
Jan Petřík – František Jandera, Peter Lehuta, Ondřej Pilař, Pavel Ruml, Milan Šebek, Michal Soukup, Martin Vacek, Petr Zuran vs Jan Mocek – Jan Gerschon, David Horváth, Ludvík Landiga, Martin Mansoor, Martin Palcr
12. Michal Soukup
56. František Jandera
29. Jan Gerschon
45. David Horváth
54. Martin Mansoor
14. 4. 07 13:45 P1 Alkohol Tea FC Terron AC Bozi B 3. 3:6 (1:3)
Domácí stále dotahovali nepříznivý výsledek. Okolo čtyřicáté minuty hosté vstřelili tři slepené góly a bylo prakticky rozhodnuto. V zavěru se domácím podařilo snížit na 3:6 Miroslav Hyža
Alkohol Tea FC Terron AC Bozi B
Rudolf Thomas – Martin Kyncl, Jan Neuvirth, Martin Pochopin, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný, Tomáš Václavík vs Jan Petřík – Peter Lehuta, Ondřej Pilař, Štěpán Pilař, Petr Pokorný, Milan Šebek, Martin Vacek
28. Martin Kyncl
34. Tomáš Václavík
53. Stanislav Slušný
6. Peter Lehuta
11., 23., 39., 40. Martin Vacek
38. Ondřej Pilař
7. 4. 07 13:45 P1 Terron AC Bozi B Inter Ohradní 2. 6:1 (3:0)
Zkušenější Bozi rozhodli zápas již v prvním poločase. Techničtější hráči Interu hýřili aktivitou do posledního dechu a i přes nepříznivý vývoj utkání se fotbalem bavili. Slušně hrané utkání. Martin Zdeněk
Terron AC Bozi B Inter Ohradní
Jan Petřík – Jiří Fiala, Petr Krčmář, Jan Nový, Milan Šebek, Michal Soukup, Martin Vacek, Petr Zuran vs Petr Skalický – Jan Fiřt, Stanislav Holiček, Martin Horáček, Jan Hrbáček, Jan Skuhravý, Vladimír Teplan, Filip Turek
21. Michal Soukup
28. Milan Šebek
30., 51., 59. Martin Vacek
40. Petr Zuran
31. 3. 07 13:45 P1 Alej FK A Terron AC Bozi B 1. 4:2 (3:1)
Zápas byl v režii fotbalovější Aleje. Její čtvrtý gól byl po sporném zákroku, po kterém jsem nechal pokračovat ve hře.
Terron: Rozhodčí za stavu 3:2 hrubě ovlivnil vývoj utkání. I přes signalizaci pomezního nechal hru plynout dál a z toho padl rozhodující gól.