Po 2.4.07 17:00 zzHAGIB Hajdaláci z Masné 18 FK Sedm zbabělých A   (HL7A)
Po 2.4.07 18:15 zzHAGIB Baník Bohuliby HFC Resslovka SK   (HL4B)
Ne 22.4.07 08:45 ZAK Nikdo nikde Kikina bar   (HL5G)
Ne 22.4.07 10:00 ZAK Sever 1.FC New Jersey Devils A   (HL4E)
Pá 4.5.07 16:45 ZAK Ontosport Atlantic   (HL4F)
Pá 4.5.07 18:00 ZAK Pyjavíce FK Hučák PI FC   (HL5D)

24. 6. 07 17:30 zzHAGIB Trops 1.SK Absinth 11. 1:0 (1:0)
Vyrovnané utkání dvou technických týmů, ve kterém rozhodla jedna šance. Petr Moucha, Roman Matoušek
Trops 1.SK Absinth
Miloš Hrdina – Tomáš Benko, Petr Freimann, Josef Hejný, Josef Moravec, Jaroslav Procházka, Jan Severa, Petr Skopec vs Juraj Vojtíšek – Ladislav Just, Martin Klapal, Ondřej Pohan, Viktor Schejbal, Martin Svoboda, Jakub Uher, Martin Zeman
22. Tomáš Benko
10. 6. 07 13:45 ZAK United clans Trops 1.SK 10. 0:3 (0:2)
Jiří Jindra, Jiří Holba
United clans Trops 1.SK
Vít Musílek – Robin Bárta, Ondřej Bílý, Vojtěch Kmoch, Daniel Miňovský, Martin Soudný, Martin Zdeněk vs Miloš Hrdina – Tomáš Benko, Josef Hejný, Josef Marc, Josef Moravec, Jaroslav Procházka, Jaroslav Procházka, Jan Severa
5. Jaroslav Procházka
22., 56. Josef Moravec
3. 6. 07 13:45 ZAK Stará dáma Trops 1.SK 9. 0:1 (0:0)
Velmi pohledné a pěkné utkání předvedli hráči obou týmů. Trops vyhrál díky větší agresivitě v šestnáctce a to rozhodlo.
Stará dáma Trops 1.SK
Pavel Kvapil – Ondřej Brusch, Michal Floch, Martin Kovalčin, Jakub Kučera, Tomáš Kvapil, Petr Tesař vs Miloš Hrdina – Tomáš Benko, Jan Bezděk, Josef Hejný, Josef Marc, Josef Moravec, Jaroslav Procházka, Petr Skopec
34. Tomáš Benko
27. 5. 07 13:45 ZAK Trops 1.SK Sparta Pankrác 8. 3:1 (0:0)
V první půli byla znát převaha hráčů Tropsu, ale bez gólového efektu. Ve druhé půli se hráči Tropsu trefili celkem třikrát a zaslouženě vyhráli celé utkání. Roman Kučera, Petr Svatoň
Trops 1.SK Sparta Pankrác
Miloš Hrdina – Jan Bezděk, Josef Marc, Josef Moravec, Jaroslav Procházka, Jaroslav Procházka, Petr Skopec vs Jaroslav Příbrský – Karel Forejt, Jiří Kléma, Lukáš Kotrba, Imad Malý, Jiří Ptáček, Petr Šalplachta, Martin Vlček, Karel Zeman
38., 52. Jaroslav Procházka
42. Jaroslav Procházka
45. Karel Zeman
20. 5. 07 15:00 ZAK Sokol Vysočany A Trops 1.SK 7. 2:10 (1:5)
Utkání bylo fakticky rozhodnuto v prvních deseti minutách. Při čtvrtém gólu se navíc zranil brankář Sokolu a musel být střídán hráčem z pole. I přes hrozivý výsledek se Sokol dokázal prosadit, ale zanďour a brejky Tropsu byly smrtelné. Utkání bylo velmi pohledné a oboustranně slušné. I jako rozhodčí jsme se fotbalem bavili. Nejlepší hráče jsme nedokázali určit. Všichni byli super. Marek Kouřímský, Lukáš Sýkora
Sokol Vysočany A Trops 1.SK
Jaroslav Skála – František Albert, Ladislav Brázda, Petr Hlásný, Petr Jambor, Jan Mayr, Vítězslav Říha, Lubomír Vodehnal, Roman Vrba, Tomáš Záruba vs Miloš Hrdina – Jan Bezděk, Petr Freimann, Petr Krča, Josef Marc, Josef Moravec, Jaroslav Procházka, Jaroslav Procházka
47. OG
13. 5. 07 13:45 ZAK Trops 1.SK Sedm andělů 1.FC 6. 3:2 (1:1)
Vyrovnané utkání na výborné úrovni, vyhráli hosté, díky svému důrazu a větším individuálním schopnostem jednotlivých hráčů. Martin Dohnal
Trops 1.SK Sedm andělů 1.FC
Miloš Hrdina – Tomáš Benko, Josef Hejný, Josef Marc, Josef Moravec, Jaroslav Procházka, Jaroslav Procházka vs Michal Neubauer – Patrik Bugan, Petr Čuda, Pavel Doležal, Ondřej Havránek, Zbyněk Matys, Jiří Medřický, Jindřich Šídlo, Petr Zlatník
12. Jaroslav Procházka
37. Josef Hejný
53. Josef Moravec
8. Pavel Doležal
58. Jindřich Šídlo
6. 5. 07 13:45 ZAK Oranjes 04 FC Trops 1.SK 5. 1:2 (0:0)
Fotbalovější tým hostů rozhodl až gólem v závěru. Jan Berka, Michael Rosenfeld
Oranjes 04 FC Trops 1.SK
Hynek Šembera – Pavel Bezouška, Tomáš Dobrý, Martin Pešava, Miroslav Rajchart, Pavel Rajchart, Jiří Štička, Michal Žoha, Radek Žoha vs Miloš Hrdina – Tomáš Benko, Václav Ježdík, Josef Marc, Jaroslav Procházka, Jaroslav Procházka, Jan Severa, Petr Skopec
46. Miroslav Rajchart 19 Miroslav Rajchart 31., 58. Josef Marc
29. 4. 07 17:30 P3 Trops 1.SK M - Bubo A 4. 8:3 (4:1)
Utkání výborné úrovně, především díky výkonu vítězných Trops. Hosté nezachytili začátek zápasu, čehož soupeř využil k získání tříbrankového náskoku. Pak se hra vyrovnala a branky padaly na obou stranách. Závěr patřil opět fotbalovějším Trops.
Trops 1.SK M - Bubo A
Miloš Hrdina – Jan Bezděk, Petr Freimann, Josef Moravec, Jaroslav Procházka, Jaroslav Procházka, Petr Skopec vs Miroslav Samec – Manuel Fernandez, Jan Kaše, Filip Kirchberger, Josef Kubr, Josef Řebíček, František Roub, Josef Samec, Jakub Vítek, Karel Vodička