So 19.5.07 13:45 ZAK ALT 1.AK Magic boys   (HL6G)
So 19.5.07 15:00 ZAK GTL A Alkohol Tea FC   (HL4D)
So 19.5.07 16:15 ZAK Hashlerka THC 1993 B Dropa FC A   (HL8J)
So 19.5.07 17:30 ZAK Jawa Team Pražská legie 2000   (HL4D)
So 19.5.07 18:45 ZAK Diesel 1.FC Torpedo Cannabis   (HL7G)

24. 6. 07 17:30 ZAK Sokol Vysočany A Horst 1.FC 11. 4:2 (2:1)
Kvalitní utkání s mnoha šancemi. Jan Lukáš
Sokol Vysočany A Horst 1.FC
Jaroslav Skála – František Albert, Ladislav Brázda, Petr Hlásný, Petr Jambor, Vítězslav Říha, Lubomír Vodehnal, Roman Vrba, Tomáš Záruba vs Miroslav Zámola – Lucián Baltaretu, Karel Krejsa, Ondřej Múka, Martin Pistulka, Petr Tomečka, Jakub Uxa
12. Lubomír Vodehnal
29. Tomáš Záruba
37., 41. Petr Hlásný
10 Roman Vrba
20. OG
53. Martin Pistulka
10. 6. 07 15:00 ZAK Erectico TBC Sokol Vysočany A 10. 0:1 (0:0)
Jiří Jindra
Erectico TBC Sokol Vysočany A
Pavel Sokolík – Martin Brixí, Petr Charamza, Ondřej Hromádka, František Matějka, Milan Smetana, Petr Sokolík, Vladimír Vacek vs Jaroslav Skála – Ladislav Brázda, Petr Hlásný, Petr Jambor, Vítězslav Říha, Lubomír Vodehnal, Roman Vrba, Tomáš Záruba
56. Petr Jambor
3. 6. 07 15:00 ZAK Sokol Vysočany A Berlínští lvi 9. 0:6 (0:2)
Po celkem vyrovnané půli předvedl tým Vysočan slabý výkon, zejména brankář si vybral slabší chvilky a uvolnění Lvi si utkání už pohlídali. Za zmínku stojí velmi nekolektivní výkon Vysočan, zejména hráč Albert by se měl stydět.
Sokol Vysočany A Berlínští lvi
Jaroslav Skála – František Albert, Ladislav Brázda, Petr Hlásný, Petr Jambor, Vítězslav Říha, Lubomír Vodehnal, Roman Vrba, Tomáš Záruba vs Lukáš Gebauer – Matouš Beran, Jan Davídek, Stanislav Fabián, Ivan Grůza, Lukáš Krátký, František Najman, Václav Najman, Petr Nekola, Ondřej Novák, Jiří Suchánek, Ondřej Vdovjak, Zdeněk Vosmík
15., 58. Jan Davídek
29. Ondřej Vdovjak
34., 53. Václav Najman
54. František Najman
27. 5. 07 15:00 ZAK Absinth Sokol Vysočany A 8. 0:0 (0:0)
Ve velmi vyrovnaném utkání, kde hráči Absinthu v druhé půli neměli nikoho na střídání. Na vrch ale měli hráči Sokolu, které zklamala ke konci utkání koncovka, kdy nastřelili břevno. Petr Svatoň, Roman Kučera
Absinth Sokol Vysočany A
Juraj Vojtíšek – Michal Baštář, Martin Moník, Ondřej Pohan, Jakub Uher, Michal Vacátko, Martin Zeman vs Jaroslav Skála – František Albert, Ladislav Brázda, Petr Hlásný, Petr Jambor, Vítězslav Říha, Lubomír Vodehnal, Roman Vrba, Tomáš Záruba
20. 5. 07 15:00 ZAK Sokol Vysočany A Trops 1.SK 7. 2:10 (1:5)
Utkání bylo fakticky rozhodnuto v prvních deseti minutách. Při čtvrtém gólu se navíc zranil brankář Sokolu a musel být střídán hráčem z pole. I přes hrozivý výsledek se Sokol dokázal prosadit, ale zanďour a brejky Tropsu byly smrtelné. Utkání bylo velmi pohledné a oboustranně slušné. I jako rozhodčí jsme se fotbalem bavili. Nejlepší hráče jsme nedokázali určit. Všichni byli super. Marek Kouřímský, Lukáš Sýkora
Sokol Vysočany A Trops 1.SK
Jaroslav Skála – František Albert, Ladislav Brázda, Petr Hlásný, Petr Jambor, Jan Mayr, Vítězslav Říha, Lubomír Vodehnal, Roman Vrba, Tomáš Záruba vs Miloš Hrdina – Jan Bezděk, Petr Freimann, Petr Krča, Josef Marc, Josef Moravec, Jaroslav Procházka, Jaroslav Procházka
47. OG
13. 5. 07 15:00 ZAK Stará dáma Sokol Vysočany A 6. 5:2 (1:2)
Slušné utkání, které vypadalo na vítězství zkušenějších hostů, ale po poločase rozhodla dravost mladíků ze Staré dámy. Zdeněk Ryvol, Martin Dohnal
Stará dáma Sokol Vysočany A
Pavel Kvapil – Ondřej Brusch, Radek Čihák, Michal Floch, Tomáš Hanzlík, Jozef Kovalčin, Martin Kovalčin, Jakub Kučera, Tomáš Kvapil vs Jaroslav Skála – František Albert, Ladislav Brázda, Petr Hlásný, Petr Jambor, Jan Mayr, Vítězslav Říha, Lubomír Vodehnal, Roman Vrba, Tomáš Záruba
4., 54. Ondřej Brusch
36., 60. Jozef Kovalčin
40. Martin Kovalčin
47 Jozef Kovalčin 14., 20. Tomáš Záruba
6. 5. 07 15:00 ZAK Sokol Vysočany A Sparta Pankrác 5. 0:1 (0:1)
Vyrovnané utkání, které rozhodla standardní situace v úvodu. Michael Rosenfeld, Jan Berka
Sokol Vysočany A Sparta Pankrác
Jaroslav Skála – František Albert, Ladislav Brázda, Petr Hlásný, Petr Jambor, Vítězslav Říha, Lubomír Vodehnal, Roman Vrba, Tomáš Záruba vs Jaroslav Příbrský – Karel Forejt, Jiří Kléma, Lukáš Kotrba, Imad Malý, Pavel Náplava, Jiří Ptáček, Petr Šalplachta, Martin Vlček, Karel Zeman
3. Jiří Ptáček
29. 4. 07 15:00 ZAK United clans Sokol Vysočany A 4. 5:3 (3:1)
Pěkné a poměrně čistě hrané utkání. Tým United clans byl schopnější při útočných akcích a po zásluze zvítězil. V druhé půli byli někteří hráči Sokola nervóznější, než bylo nutné. Petr Lukavec, Tomáš Sýkora
United clans Sokol Vysočany A
Vít Musílek – Lukáš Bílý, Ondřej Bílý, Vojtěch Kmoch, Daniel Miňovský, Michal Plachý, Pavel Roubíček, Martin Soudný, Martin Zdeněk vs Jaroslav Skála – František Albert, Ladislav Brázda, Petr Hlásný, Petr Jambor, Vítězslav Říha, Lubomír Vodehnal, Roman Vrba, Tomáš Záruba
10., 11. Vojtěch Kmoch
28., 47. Ondřej Bílý
33. Martin Zdeněk
16. Petr Hlásný
35. Roman Vrba
40. František Albert
15. 4. 07 20:00 ZAK Sedm andělů 1.FC Sokol Vysočany A 3. 2:2 (1:1)
Velmi tvrdé a vyrovnané utkání. Obě mužstva také kvalitně kombinovala. Emotivní zápas nakonec skončil spravedlivou remízou. Pochvalu záslouží oba gólmani. Michal Hurajčík, Karel Semirád
Sedm andělů 1.FC Sokol Vysočany A
Michal Neubauer – Patrik Bugan, Jakub Hlavička, Bedřich Hruška, Zbyněk Matys, Zdeněk Raus, Jindřich Šídlo vs Jaroslav Skála – Ladislav Brázda, Petr Hlásný, Petr Jambor, Jan Mayr, Vítězslav Říha, Jan Svoboda, Lubomír Vodehnal, Roman Vrba, Tomáš Záruba
2. Jindřich Šídlo
41. Patrik Bugan
45 Jakub Hlavička
60 Zbyněk Matys
25. Roman Vrba
45. Tomáš Záruba
9. 4. 07 15:00 ZAK Sokol Vysočany A Oranjes 04 FC 2. 2:3 (2:1)
Velmi pohledné utkání, kde se skóre přelévalo ze strany na stranu. Rozhodlo neproměňování šancí týmu Vysočan a penalta v 60. minutě, kterou Oranjes proměnili.
Sokol Vysočany A Oranjes 04 FC
Jaroslav Skála – František Albert, Ladislav Brázda, Petr Hlásný, Petr Jambor, Vítězslav Říha, Lubomír Vodehnal, Roman Vrba, Tomáš Záruba vs Martin Pešava – Pavel Bezouška, Tomáš Dobrý, David Ploc, Miroslav Rajchart, Pavel Rajchart, Michal Žoha, Radek Žoha
23. František Albert
25. Petr Hlásný
11. Miroslav Rajchart
33. Michal Žoha
60. David Ploc
1. 4. 07 15:00 ZAK M - Bubo A Sokol Vysočany A 1. 1:2 (0:1)
Průměrný avšak velmi organizovaný zápas z obou stran. Sokol se dostal dvakrát do vedení a díky své schopnosti podržet balón a získat čas, se dopracoval k vítězství. Vyrovnávací gól M-Buba padl z velmi pěkně zahraného rohu. Marcos Antonio Alemán, Fredy Ramon Alegre Nunez
M - Bubo A Sokol Vysočany A
Miroslav Samec – Manuel Fernandez, Jan Kaše, Jan Kubr, Lubomír Mojžíš, Josef Řebíček, František Roub, Josef Samec, Jakub Vítek, Karel Vodička vs Jaroslav Skála – František Albert, Ladislav Brázda, Martin Čejka, Petr Hlásný, Petr Jambor, Vítězslav Říha, Lubomír Vodehnal, Tomáš Záruba