Po 16.4.07 18:00 zzARIT1 Šumavan-Balkán Klokan Perón club A   (HL1A)
Po 16.4.07 19:15 zzARIT1 Ekonom WT Ackerman AC   (HL3A)
Po 16.4.07 20:30 zzARIT1 South Stars Fugas CF A   (HL4A)
Po 28.5.07 18:00 zzARIT2 Supráci Šumavan-Balkán Orion Praha SK SUP   (SVL1A)
Po 28.5.07 19:15 zzARIT2 Gambrinus VH VET Dejvický expres VET   (VL4A)
Po 28.5.07 20:30 zzARIT2 Nova LFC A Ekonom WT   (HL3A)

26. 6. 07 19:15 HANSP PH Servis Flamengo CR VET 11. 3:5 (0:1)
V utkání byla patrná snaha domácích po zisku bodů. Sahali po nich ve 43.minutě, kdy vyrovnali z 0:2 na 2:2. Jenže chtěli vyhrát a domácí trestali do otevřené obrany.
PH Servis Flamengo CR VET
Petr Kožich – Petr Andreas, Jiří Čermák, Roman Künzel, Milan Kvajsar, Jiří Landa, Ota Ryneš, Ivo Sedlák, Petr Škvařil, Rostislav Theimer, Ivan Zajíc vs Jaroslav Kostříž – Jan Ander, Jaroslav Červenka, Jan Dřevíkovský, Zdeněk Foubík, Petr Hájek, Tomáš Landovský, Martin Novák, Josef Rot
37., 43. Jiří Landa
49. Milan Kvajsar
28. Jan Dřevíkovský
35. Petr Hájek
46., 47. Zdeněk Foubík
48. Martin Novák
18. 6. 07 18:00 HANSP Flamengo CR VET Pankráckej válec 10. 7:2 (3:1)
Vyrovnané utkání, které na stranu domácích převážil svým výkonem hráč Gauč. Petr Dlouhý, Jakub Novotný
Flamengo CR VET Pankráckej válec
Jaroslav Kostříž – Jan Ander, Jaroslav Červenka, Jaromír Gauč, Petr Hájek, Jiří Jeslínek, Tomáš Landovský, Martin Novák, Josef Rot, Vladimír Sidorjak vs Slavomír Fogl – Tomáš Bárta, František Brabač, Libor Foldyna, Jaroslav Hájek, Zdeněk Koucký, Zdeněk Syrový, Tomáš Vevera
11. Petr Hájek
22., 26., 35., 44. Jaromír Gauč
50., 59. Jiří Jeslínek
17. Tomáš Vevera
53. Jaroslav Hájek
4. 6. 07 18:00 HANSP Jawa - Techno team Flamengo CR VET 9. 2:4 (1:3)
Tým Flamenga byl fotbalovější a po zásluze vyhrál. Oba celky se však nevyhnuly zbytečnému diskutování s rozhodčími. V druhém poločase si hosté náskok již jen pohlídali. Radek Tesař, Pavel Kaňkovský
Jawa - Techno team Flamengo CR VET
Jaroslav Kotalík – Said Chibane, Ivan Gerschon, Pavel Gerschon, František Jelínek, Daniel Rezek, Ladislav Sedlák, Roman Šťastný, Pavel Vykoukal vs Tomáš Landovský – Jan Ander, Jaroslav Červenka, Jaromír Gauč, Petr Hájek, Karel Haškovec, Jaroslav Kostříž, Martin Novák, Josef Rot, Vladimír Sidorjak
8. Daniel Rezek
45. Ladislav Sedlák
3. Karel Haškovec
20., 27. Jaromír Gauč
40. Petr Hájek
3. 6. 07 17:30 HANSP Flamengo CR VET Hvězda VAB F.C. 8. 1:2 (1:2)
Rozhodčí se nevyjádřil. Miroslav Podzemský, Jozef Chudý
Flamengo CR VET Hvězda VAB F.C.
Jaroslav Kostříž – Jan Ander, Jaroslav Červenka, Jan Dřevíkovský, Zdeněk Foubík, Jaromír Gauč, Petr Hájek, Karel Haškovec, Tomáš Landovský, Vladimír Sidorjak vs Antonín Kobliha – Petr Babka, Petr Hejtmánek, Pavel Jakubček, Vladimír Krebes, Karel Kuthan, Ivan Pašek
4. Jan Ander 6 Jan Ander 6. Karel Kuthan
15. Pavel Jakubček
56. Ivan Pašek
21. 5. 07 18:00 HANSP Flamengo CR VET Xamax AC VET 7. 1:2 (1:1)
Klidné utkání plné pohledných šancí. Radek Janouch, Jaroslav Janouch
Flamengo CR VET Xamax AC VET
Jaroslav Kostříž – Jan Ander, Jaroslav Červenka, Jan Dřevíkovský, Petr Hájek, Karel Haškovec, Tomáš Landovský, Miroslav Macháček, Vladimír Sidorjak vs Luděk Záhejský – Martin Brož, Jan Bucháček, Jan Enökl, Karel Kukla, Michal Matoušek, Jindřich Procházka, Zdeněk Sokol, Michal Turek
13. Petr Hájek 4., 38. Jan Bucháček
7. 5. 07 18:00 zzARIT1 Ekonom WT VET Flamengo CR VET 6. 0:4 (0:2)
Utkání bylo v prvních minutách vyrovnané, jakmile však Flamengo vstřelilo vedoucí gól, ovládlo hru a vyjádřilo svoji převahu i brankově. Petr Šmejkal, Michal Poslušný
Ekonom WT VET Flamengo CR VET
Michal Juna – Ladislav Adamec, Karel Chaloupka, Zdeněk Fiala, Luboš Škornička, Tomáš Vais, Jaroslav Živný vs Jaroslav Kostříž – Jan Dřevíkovský, Zdeněk Foubík, Jaromír Gauč, Petr Hájek, Karel Haškovec, Jiří Jeslínek, Vladimír Sidorjak
17. Jan Dřevíkovský
23., 53. Zdeněk Foubík
30. 4. 07 18:00 HANSP Flamengo CR VET Cormoran FC 5. 8:1 (3:0)
Hráči teamu Flamengo zaslouženě vyhráli. Utkání bylo plné pohledných akcí. Čest brankáři hostujícího teamu Cormoran, který i přes bolesti zad utkání dochytal. Milan Bradáč, Tomáš Riedel
Flamengo CR VET Cormoran FC
Tomáš Landovský – Jaroslav Červenka, Jaromír Gauč, Petr Hájek, Karel Haškovec, Jiří Jeslínek, Vladimír Sidorjak vs Jaroslav Tvrz – Karel Bureš, Roman Heinz, Vladimír Kolařík, Daniel Los, Jan Trnka, Jiří Ureš
5., 48. Jaroslav Červenka
14., 59. Karel Haškovec
23. Jiří Jeslínek
32., 39. Jaromír Gauč
41. Petr Hájek
54. Jan Trnka
29. 4. 07 17:30 zzZARUB A votom to je VET Flamengo CR VET 4. 4:1 (3:0)
Domácí Nový dvěma góly zajistil zasloužené vítězství domácích. Petr Hostaša, Lukáš Gasparovič
A votom to je VET Flamengo CR VET
Pavel Kalát – Josef Faikis, Milan Havel, Milan Nový, Petr Popovič, Petr Průša, Vlodymyr Repetskyy vs Tomáš Landovský – Jan Ander, Jaroslav Červenka, Jan Dřevíkovský, Zdeněk Foubík, Jaromír Gauč, Petr Hájek, Karel Haškovec
12., 59. Milan Nový
16. Vlodymyr Repetskyy
26. Petr Popovič
48. Jaromír Gauč
22. 4. 07 18:45 TEMPO Flamengo CR VET Typos - Garda FC 3. 4:5 (3:3)
Zajímavý a velice vyrovnaný zápas bohužel rozhodla ruka Flamenga ve vápně, po které následovala penalta, kterou proměnil Hlinák Roman v 55. minutě a rozhodl tím zápas. Vladimír Fuka, Jaroslav Výborný
Flamengo CR VET Typos - Garda FC
Jaroslav Kostříž – Jan Ander, Jan Dřevíkovský, Zdeněk Foubík, Jaromír Gauč, Petr Hájek, Karel Haškovec vs Stanislav Hubený – Pavel Ducháček, Robert Hlinák, Roman Hlinák, Vlastimil Rozehnal, Martin Sekvard, Jiří Šíp, Jaroslav Šonka
18., 24. Jaromír Gauč
37. Zdeněk Foubík
5., 12. Pavel Ducháček
23., 44. Robert Hlinák
55. Roman Hlinák
11. 4. 07 20:15 P1 Turman VET Flamengo CR VET 2. 0:4 (0:1)
Podle námitky domácího týmu byl druhý poločas rozhodčím zkrácen o tři minuty, což hosté a rozhodčí vyvracejí. Karel Engliš
Turman VET Flamengo CR VET
Radek Šíma – Michal Čihák, Luboš Jindra, Stanislav Jindra, Jiří Krenk, Martin Micka, Robert Nykl, Karel Táborský vs Jaroslav Kostříž – Jan Ander, Jaroslav Červenka, Jan Dřevíkovský, Zdeněk Foubík, Jaromír Gauč, Petr Hájek, Karel Haškovec, Vladimír Sidorjak
42 Robert Nykl 25., 39. Zdeněk Foubík
34., 45. Jaroslav Červenka
3. 4. 07 18:00 ZAK Flamengo CR VET Sokol Vysočany VET 1. 1:2 (0:2)
Utkání hrané v duchu Fair play a vysokém tempu. Jiří Kordovský, Vojtěch Mráz
Flamengo CR VET Sokol Vysočany VET
Zdeněk Foubík – Jan Ander, Jaroslav Červenka, Jan Dřevíkovský, Jaromír Gauč, Petr Hájek, Karel Haškovec, Tomáš Landovský vs Martin Vyhnánek – Petr Bednář, Petr Hochmann, Zdeněk Janoušek, Ladislav Kafka, Radim Knetl, Vratislav Kracman, Jiří Krotil, Karel Pichl, Jiří Povýšil