Ne 3.6.07 18:45 zzZARUB A votom to je VET PH Servis   (VL2B)
Čt 28.6.07 18:00 ZAK Vibromax 1985 juniorka Calvados FC   (VL4B)
Čt 28.6.07 19:15 ZAK Fugas CF B Vibromax 1985   (HL6D)

29. 6. 07 20:15 P2 Guatemalské ještěrky Sopouch FC 11. 2:4 (1:2)
Krásné utkání bez faulů  plné uměn s míčem. Josef Mitošinka, Jiří Rada
František Bartůněk – Milan Bubeníček, Robert Češka, Jiří Hruban, Dušan Nulíček, Tomáš Půček, Michal Turza, Robin Vyhnálek vs Michal Unger – Tomáš Hloušek, Tomáš Kotek, Petr Krejčík, Martin Litera, Jiří Štěpán, Eduard Unger
47. Michal Turza
4., 15. Jiří Štěpán
32., 50. Tomáš Kotek
15. 6. 07 19:00 P3 Sopouch FC Orosený Paragraf 10. 4:3 (2:2)
Vyhecované utkání rozhodla větší produktivita domácích. Jaroslav Hněvkovský, Marek Lisý
Sopouch FC Orosený Paragraf
Robert Nachtman – Tomáš Hloušek, Tomáš Kotek, Petr Krejčík, Michal Kucarov, Martin Teplický, Eduard Unger, Michal Unger, František Vandas vs Aleš Gola – Aleš Blahut, Pavel Bret, Václav Kotrba, Ivo Kratěna, Jan Nohejl, Tomáš Probst, Milan Vrchotka
9. Michal Kucarov
11., 37. Tomáš Kotek
42. František Vandas
15., 56. Václav Kotrba
20. Aleš Blahut
8. 6. 07 19:00 P1 Dromedarians Praha Sopouch FC 9. 1:4 (0:2)
Team Dromedarians se sešla pouze v pěti (bez střídání), což rozhodlo o průběhu utkání. Faktem zůstává, že Sopouch byl i fotbalovější. Z týmu Dromedarians bych vyzdvihnul hlavně fantastického gólmana, který chytil dobrých 5 gólů. Velmi slušné utkání za což děkuji. Filip Číhal, Martin Dražan
Dromedarians Praha Sopouch FC
Jiří Červený – Patrik Dayef, Michal Königsmark, Ondřej Marek, Petr Viliš, Vítězslav Viliš, Tomáš Wasserburger vs Robert Nachtman – Tomáš Kotek, Petr Krejčík, Michal Kucarov, Martin Litera, Jiří Štěpán, Martin Teplický, Eduard Unger, Michal Unger, František Vandas
59. Petr Viliš 3. Petr Krejčík
28. Eduard Unger
51. Jiří Štěpán
54. František Vandas
1. 6. 07 19:00 P2 Sopouch FC Prohibice FKK 8. 2:4 (0:2)
Domácí si vytvořili více šancí a díky střelecky disponovanému Caltovi zaslouženě zvítězili. Hráči Sopouchu na technicky vyzrálejší Prohibici nestačili.
Sopouch FC Prohibice FKK
Robert Nachtman – Tomáš Hloušek, Tomáš Kotek, Petr Krejčík, Jiří Štěpán, Eduard Unger, Michal Unger, František Vandas vs Milan Dostál – Tomáš Brát, Jan Calta, Jiří Češka, Pavel Hrdlička, Miroslav Jiskra, Jan Novák, Jakub Novotný, Ondřej Roflík
33. Petr Krejčík
57. Tomáš Kotek
7. OG
27., 42., 48. Jan Calta
25. 5. 07 19:00 P2 Czech line Sopouch FC 7. 0:3 (0:1)
Sopouch měl po celý zápas převahu, Czech line držel od většího rozdílu skóre gólman, který sice poslal soupeře do vedení, pak ale svůj tým mnohokrát podržel. Po zápase se kapitán Czech line pochvalně vyjádřil na adresu rozhodčího.
Czech line Sopouch FC
Radek Csik – Petr Blažek, Petr Jirka, Pavel Šnajdr, Jaroslav Štekrt, Silvestr Svoboda, Tomáš Vnouček, Libor Zientek vs Robert Nachtman – Tomáš Hloušek, Petr Krejčík, Michal Kucarov, Martin Litera, Jiří Štěpán, Martin Teplický, Eduard Unger, Michal Unger, František Vandas
8. OG
33. František Vandas
39. Petr Krejčík
18. 5. 07 19:00 P2 Sopouch FC Podolka FC 6. 8:1 (3:1)
Skoro celý první poločas hrála Podolka v oslabení, soupeř toho využil a získal rozhodující náskok. Ten už pouze pečlivou obranou a rychlými protiútoky hlídal a navyšoval. Jiří Měsíček
Sopouch FC Podolka FC
Robert Nachtman – Tomáš Hloušek, Tomáš Kotek, Michal Kucarov, Martin Litera, Martin Teplický, Eduard Unger, Michal Unger, František Vandas vs Robert Tržil – Petr Baštář, Richard Bednář, Jakub Dufek, Richard Hradec, Petr Miler
2., 46. Tomáš Kotek
5., 32., 47., 49. František Vandas
9. Eduard Unger
41. Michal Kucarov
33 Martin Teplický 23. Jakub Dufek
11. 5. 07 19:00 P2 Credit Praha FC Sopouch FC 5. 2:2 (2:0)
Utkání rozdílných poločasů:V 1.půli jasně lepší Credit Praha, Sopouch více řečnil. Ve 2. půli začal Sopouch hrát a zaslouženě vyrovnal. Jiří Ladman, Václav Jirkovský
Credit Praha FC Sopouch FC
Roman Kubričan – Michal Kubeník, David Lafek, Petr Malysz, Michal Nešetřil, Dalibor Tužinčin, Ladislav Vašek vs Robert Nachtman – Tomáš Hloušek, Petr Sloup, Jiří Štěpán, Martin Teplický, Eduard Unger, Michal Unger
15. Michal Nešetřil
28. Ladislav Vašek
37., 57. Petr Sloup
4. 5. 07 19:00 P2 Sopouch FC Los Bimbananos 4. 4:4 (3:2)
Celkem vyrované utkání, ale zbytečně nervozní zvláště ze strany domácích.
Sopouch FC Los Bimbananos
Robert Nachtman – Tomáš Hloušek, Tomáš Kotek, Petr Krejčík, Michal Kucarov, Jiří Štěpán, Martin Teplický, Eduard Unger, Michal Unger, František Vandas vs Ondřej Nový – Václav Balous, Jan Cettl, Jan Knap, Jiří Konečný, Štěpán Kotoun, Jan Kuchař, Matěj Záhorský, Jan Zavadil
51. Václav Balous
20. 4. 07 19:00 P3 Bublifuck Sopouch FC 3. 1:4 (0:2)
Sopouch působil fotbalověji a týmovější výkon mu vynesl poločasové vedení. Bublifuck se po přestávce vzepjal k obratu a snížil, ale při malém počtu náhradníků mu brzy došel dech. Petr Havel, Martin Hošek
Bublifuck Sopouch FC
Martin Zíka – Tomáš Heinzel, Pavel Lukavský, Tomáš Majdl, Josef Maňura, Petr Šimsa, Pavel Strunz vs Robert Nachtman – Tomáš Hloušek, Tomáš Kotek, Petr Krejčík, Michal Kucarov, Martin Litera, Jiří Štěpán, Martin Teplický, Eduard Unger, Michal Unger
38. Tomáš Majdl 11. OG
15. Jiří Štěpán
43. Petr Krejčík
52. Eduard Unger
13. 4. 07 19:00 P3 Sopouch FC Kanálpucers PL 2. 4:2 (2:0)
Pohlené utkání slušné úrovně. Hráči týmu Sopouch byli v první půli lepší, vytvořili si dvoubrankový náskok. Po přestávce se hra vyrovnala, oba týmy přidaly po dvou brankách. Tým Sopouch tak zvítězil zaslouženě.
Sopouch FC Kanálpucers PL
Robert Nachtman – Tomáš Hloušek, Tomáš Kotek, Petr Krejčík, Michal Kucarov, Jiří Štěpán, Martin Teplický, Eduard Unger, Michal Unger, František Vandas vs Martin Kotaška – Zdeněk Běťák, Pavel Děd, Filip Hegenbart, Zdeněk Indra, Vojtěch Kumšta, Aleš Nakládal, Jakub Rubeš, Vít Ryboň
5., 45. Petr Krejčík
12. Eduard Unger
54. Martin Teplický
47. Jakub Rubeš
55. Aleš Nakládal
6. 4. 07 19:00 P2 Black angels 1.FC Sopouch FC 1. 1:11 (1:4)
Klidné, jednoznačné utkání. Miloš Trinkmoc, Jan Sova
Black angels 1.FC Sopouch FC
Petr Zeman – Michal Baudyš, Robert Bušek, Stanislav Coubal, Petr Hlaváč, Jiří Karel, Martin Korynta, Martin Máša, Zdeněk Mašín, Vladimír Setnička, Tomáš Wheeler vs Robert Nachtman – Tomáš Hloušek, Tomáš Kotek, Petr Krejčík, Jiří Štěpán, Martin Teplický, Eduard Unger, Michal Unger, František Vandas