Pá 7.9.07 19:00 P3 Sopouch FC Mord RFC   (HL5D)
Pá 7.9.07 20:15 P3 Emperators Žlutá křídla   (HL5D)
Pá 19.10.07 19:00 P3 Credit Praha FC Guatemalské ještěrky   (HL6E)
Pá 19.10.07 20:15 P3 Žlutá křídla Mord RFC   (HL5D)

26. 11. 07 20:15 P2 Vyzunk FM Bába FC 11. 3:2 (0:0)
Velmi slušně hrané utkání na zasněžené Pražačce se šťastnějším vítězem. Po vyrovnané půli domácí třemi slepenými góly prakticky rozhodli utkání ve svůj prospěch. Josef Čáslavský, Luboš Lichtenberk
Vyzunk FM Bába FC
Martin Strnad – Matěj Kaplan, Zdeněk Kmoníček, Otakar Krejsa, Tomáš Krejsa, Michal Matejka, Tomáš Michl, Michal Procházka, Tomáš Soukup, Zdeněk Uhlíř vs Ivo Cenek – Martin Brož, Radek Chaloupka, Václav First, Aleš Foldyna, Ondřej Husák, Jakub Macháček, Tomáš Mertha, Jan Pavelka, Vojtěch Říha, Erik Schröfel, Marek Starý
41. Matěj Kaplan
46. Otakar Krejsa
48. Tomáš Krejsa
50., 52. Tomáš Mertha
12. 11. 07 18:45 TEMPO Zodyhyd P.N.P. Vyzunk FM 10. 3:17 (0:8)
Jednoznačné utkání, hrané ovšem v duchu fair-play. Zodyhyd přes narůstající skóre bojoval až do konce. Výsledek ovlivnil vyšší věkový průměr a absence střídajících hráčů na straně poražených. Pavel Dvořák, Martin Džbánek
Zodyhyd P.N.P. Vyzunk FM
Jan Pošta – Michal Bílý, Jaroslav Dobrev, Zdeněk Kopic, Jan Laciný, Robert Poppl vs Martin Strnad – Matěj Kaplan, Otakar Krejsa, Tomáš Krejsa, Tomáš Michl, Michal Procházka, Tomáš Soukup, Jiří Šubrt, Zdeněk Uhlíř
59. Zdeněk Uhlíř
5. 11. 07 19:00 P2 VŠSK MFF UK D Vyzunk FM 9. 3:5 (1:2)
Pohledné utkání ve kterém byli hosté lepší a to ve všech činnostech. Hráno čistě a slušně. Karel Engliš
VŠSK MFF UK D Vyzunk FM
Matej Buzgo – Dominik Hes, Jan Líkař, Zdeněk Říha, Jakub Suchý, Tomáš Tejnora, Miroslav Ulrich vs Martin Strnad – Matěj Kaplan, Otakar Krejsa, Tomáš Krejsa, Michal Matejka, Tomáš Michl, Michal Procházka, Tomáš Soukup, Jiří Šubrt, Zdeněk Uhlíř
22., 59. Jakub Suchý
60. Tomáš Tejnora
20., 48., 51. Tomáš Krejsa
27. Tomáš Soukup
55. Otakar Krejsa
29. 10. 07 19:00 P2 Vyzunk FM TuMPach 1. AC 8. 9:1 (6:0)
Od začátku utkání byl Vyzunk lepší. Převahu si udržoval i ve 2. poločase. Zápas slušný s minimem faulů. Karel Groš, Josef Zelinka
Vyzunk FM TuMPach 1. AC
Martin Strnad – Matěj Kaplan, Zdeněk Kmoníček, Tomáš Krejsa, Michal Matejka, Tomáš Michl, Michal Procházka, Tomáš Soukup, Jiří Šubrt, Zdeněk Uhlíř vs Vít Brabec – Karel Mašata, Petr Porebski, Petr Tůma, Jaroslav Železný, Petr Zlámal
6. Michal Matejka
7., 13., 50. Matěj Kaplan
25., 28. Tomáš Soukup
29., 52., 59. Tomáš Krejsa
34. Karel Mašata
28. 10. 07 18:45 TEMPO Relax-FC Vyzunk FM 7. 4:6 (2:5)
Hráči Relaxu předvedli heroický výkon, ač je poměrně záhy oslabil vlastní hráč Kapusta a skóre o poločasu pro ně vypadalo hrozivě. Hostům však dokázali vzdorovat více než zdatně. Vyzunk se díky svému přístupu a výborné hře soupeře na hranici sebeobětování musel strachovat o vítězství. Jan Liška, Petr Liška
Relax-FC Vyzunk FM
Stanislav Sekera – Ludvík Fiala, Vratislav Kapusta, Tomáš Kvasnička, Tomáš Müller, Petr Mužík, Václav Nováček, David Valenta, Lukáš Vild vs Martin Strnad – Matěj Kaplan, Allan Kheil, Tomáš Krejsa, Michal Matejka, Tomáš Michl, Michal Procházka, Tomáš Soukup, Jiří Šubrt
27., 32. Tomáš Krejsa
15. 10. 07 19:30 DEKAN Vyzunk FM Milenium Praha FC 6. 5:3 (1:0)
V první půli se hrálo vyrovnané utkání s mírnou převahou Vyzunku. O výsledku rozhodly dva góly domácích v průběhu 37. a 38.minuty. Poté Vyzunk hru kontroloval a soupeři dovolil jen korigovat výsledek v závěru zápasu. Jan Včelák, Leoš Navrátil
Vyzunk FM Milenium Praha FC
Martin Strnad – Matěj Kaplan, Tomáš Krejsa, Michal Matejka, Tomáš Michl, Michal Procházka, Tomáš Soukup, Jiří Šubrt, Zdeněk Uhlíř vs Roman Zvoníček – Petr Hradecký, Richard Lintymer, Radek Malý, Tomáš Nosek, Václav Pabst, Jonáš Peterka, Jaroslav Šácha, Josef Velán, Petr Vítek
30. Tomáš Michl
37. Matěj Kaplan
38. Tomáš Soukup
53. Tomáš Krejsa
60. OG
10 Tomáš Soukup 45., 58., 60. Václav Pabst
8. 10. 07 19:00 P3 Merck stars Vyzunk FM 5. 2:3 (1:0)
První poločas proběhl v poklidu, branky začaly padat až po změně stran. Na konci utkání zbytečné vyloučení. Jaroslav Král, Zdeněk Vondrát
Merck stars Vyzunk FM
Ivan Kašpar – Pavel Audy, Jiří Čížek, Tomáš Holý, Michal Janků, Jiří Javornický, Petr Klusák, Lubomír Neupauer, Aleš Podoubský, Jaroslav Štolfa vs Martin Strnad – Matěj Kaplan, Otakar Krejsa, Tomáš Krejsa, Michal Matejka, Tomáš Michl, Michal Procházka, Tomáš Soukup, Jiří Šubrt, Zdeněk Uhlíř
24. Jiří Čížek
39. Lubomír Neupauer
34., 35. Tomáš Soukup
41. Tomáš Krejsa
59. Otakar Krejsa
24. 9. 07 16:30 zzZARUB Vyzunk FM Hulla hulla FC 4. 6:2 (2:0)
Pěkné utkání plné šancí i gólů. Vítěz od počátku působil sehranějším dojmem. V průběhu hry již celkem jednoznačně svého soupeře, který však také předvěděl slušnou a technickou hru, přehrával. Michal Mičker, Petr Strazzer
Vyzunk FM Hulla hulla FC
Martin Strnad – Matěj Kaplan, Tomáš Krejsa, Tomáš Michl, Michal Procházka, Tomáš Soukup, Jiří Šubrt, Zdeněk Uhlíř vs Petr Marval – Petr Brtek, Jaroslav Kašpar, Jiří Pustofka, Zdeněk Svěrkoš, Jakub Tesarčík, Marek Vojtíšek
4. Jiří Šubrt
27., 50. Matěj Kaplan
36., 48., 59. Tomáš Soukup
40., 57. Jaroslav Kašpar
20. 9. 07 19:30 ARIT Fugas CF A Vyzunk FM 3. 2:2 (2:0)
Utkání dvou rozdílných poločasů. V prvním dominoval Fugas, který se nejen dostal do dvougólového vedení, ale ještě spoustu šancí zahodil.Začátek druhé půle vyšel lépe Vyzunku, který v rozmezí dvou minut srovnal stav. Následně se střídaly šance na obou stranách, ale gól už nepadl.
Fugas CF A Vyzunk FM
Tomáš Peterka – Jiří Bialek, David Brošta, Radek Fál, Petr Gemza, Jan Klozar, Karel Mikeš, Jan Purkrábek vs Martin Strnad – Matěj Kaplan, Tomáš Krejsa, Michal Procházka, Jiří Šubrt, Zdeněk Uhlíř
10. Jiří Bialek
27. David Brošta
35. Matěj Kaplan
37. Zdeněk Uhlíř
10. 9. 07 19:00 P3 Vyzunk FM Felix club 2. 5:3 (1:3)
V prvním poločase, díky lepšímu pohybu ovládal hru Felix. Po změně stran však díky pěkným trefám Soukupa a Uhlíře domácí zápas otočili. V utkání bylo vidět jak pohledné akce, tak bohužel i zákeřné zákroky, především ze strany Felix clubu. Jiří Flekač, Ondřej Houška
Vyzunk FM Felix club
Martin Strnad – Matěj Kaplan, Vít Kaplan, Zdeněk Kmoníček, Otakar Krejsa, Tomáš Krejsa, Michal Matejka, Michal Procházka, Tomáš Soukup, Jiří Šubrt, Lukáš Teplý, Zdeněk Uhlíř vs Jaroslav Veselý – Jaroslav Hněvkovský, Jan Kárník, Jiří Lupáč, Ladislav Petík, Petr Švonc, Radek Troják, Pavel Žirko