Pá 6.4.07 16:30, 17:45 TEMPO Nikdo nikde
So 7.4.07 15:00, 16:15 zzZARUB Alej FK B
So 14.4.07 08:45, 10:00, 11:15 BECH Kikina bar
So 21.4.07 08:45, 10:00, 11:15 TEMPO Bandidoz
So 21.4.07 15:00, 16:15 P3 Colo-Colo
So 28.4.07 11:15, 12:30, 13:45 zzZARUB Morová rána 1.FC
Další pískání Kompletní rozpis pískání

17. 6. 07 10:00 zzHAGI5 Colo-Colo Alej FK B 11. 3:1 (1:1)
Zasloužené vítězství Colo-Colo, v slušném a pohledném utkání. Rastislav Kuba, Antonín Kobliha
Colo-Colo Alej FK B
Jan Šmejkal – Vojtěch Dostal, Petr Dvořák, Petr Fígr, Robert Růžička, Pavel Vácha vs Ondřej Štafl – Petr Chadraba, Petr Hanzalius, Jan Herold, Ivan Karhan, Petr Kopřiva, Pavel Krůta, Jan Slameň, Ilen Šundrica
2., 48. Pavel Vácha
51. Vojtěch Dostal
26. Jan Herold
17. 6. 07 10:00 P1 SAS fans My 11. 2:1 (0:0)
Pěkné vyrovnané utkání. Karel Volavka, David Hykeš
SAS fans My
Jan Bogocz – Miroslav Čmelík, Peter Giertli, Aleš Glazar, Martin Janouch, Richard Šubrt, Filip Tejmar, František Vrána vs Vojtěch Hündl – Tomáš Bělíček, Jan Chládek, Robert Grande, Karel Helman, Zdeněk Štěpán, David Václavek, Aleš Vaníček, Martin Žofka, Michal Žofka
39. Martin Janouch
59. Filip Tejmar
47. Michal Žofka
17. 6. 07 10:00 ZAK Nikdo nikde Bandidoz 11. 10:4 (3:2)
V brankové smršti vynikal ve všech směrech Procházka z Nikdo Nikde. Bandidoz trpěli hlavně faktem, že v úmorném vedru neměli nikoho na střídání. To se projevilo ve druhé půli, kdy v posledních dvaceti minutách sedmkrát inkasovali. Hrál se oboustraně pohledný a slušný fotbal. Jan Hazlbauer, Ondřej Pecha
Nikdo nikde Bandidoz
Miroslav Šlehofer – Martin Bukovský, Michal Kouba, Michal Nosek, Lukáš Novotný, Lukáš Procházka, Pavel Tůma, Tomáš Vaněk, Daniel Veselý vs Jaroslav Jakubec – Michal Kocáb, Jiří Roubínek, Peter Tresa, Jan Voříšek, Ondřej Zahradník
32. Jan Voříšek
17. 6. 07 10:00 zzJUNI2 Morová rána 1.FC Bohemia AFK 11. 6:0 k.
Soupeř se nedostavil k utkání. Martin Peňáz, Jan Lamač
Morová rána 1.FC Bohemia AFK
Rudolf Hadrava – Martin Čermák, František Diviš, Ondřej Gros, Josef Kužílek, Tomáš Pavlok, Jiří Šmejkal, David Volf vs
17. 6. 07 10:00 P3 Kikina bar Demínka A 11. 8:0 (3:0)
Tým Kikina Bar měl celé utkání jasnou převahu a nebýt několika dalších zahozených šancí a dobrého výkonu brankáře Demínky, tak rozdíl ve skóre by byl daleko vyšší. Roman Verner, Tomáš Hanák
Kikina bar Demínka A
Ladislav Král – Jiří Beseda, Milan Cibík, Petr Hádek, Daniel Hakl, Pavel Horký, Michal Ondrášek, Jan Šantroch, Matěj Urban vs Jan Jonák – Zdeněk Baťha, Stanislav Kasa, Jan Kropík, Luboš Řezníček, Kristian Šodor, Radovan Štěpánek, Miroslav Tůma
9. Matěj Urban
23. Pavel Horký
30., 40. Daniel Hakl
47., 55. Petr Hádek
52., 58. Milan Cibík
17. 6. 07 10:00 DEKAN Stýbla Ďáblic Strašnická šlechta 11. 1:5 (1:2)
Modročerné Stýblo Hradec zaselo první sémě do aristokratické svatyně již ve druhé minutě. Traviny se pokoušely rozsévat dále, avšak jejich sémě ulpělo na domácí domobraně. V minutě 11 počal Brabenec invazi Aristokratů. Hostující Beránek zdivočel a svou lebkou penetroval živý plot podruhé. Po poločase hosté přiložili pod kotel a řádně propečený gól vsítil i Klobása. Stýbla byla rozhodně vyrovnaným soupeřem, branky však stále nepřicházely. Ba naopak, Šlechta pokračovala v přestřihávání živého plotu a právě vyklíčené Poupě zvýšilo na 1:4. Parádní střelou v poslední minutě stanovil Müller (Thurgau) konečný výsledek na 1:5. Což bylo pro domácí vzhledem k předvedené hře dost kruté. Tomáš Gasparovič, Jan Vaňkát